MECI
22.02.21 | 2-a rundă de calif. | Valeriya Olyanovskaya | Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Valeriya Olyanovskaya vs. Sofia Milatova - meciuri reciproce
22.02.21 | 2-a rundă de calif. | Valeriya Olyanovskaya | Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Valeriya Olyanovskaya form & Sofia Milatova form
Valeriya Olyanovskaya - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - retragere | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Sofia Milatova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - retragere | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detaliu meci |