MECI
01.02.17 | a 2-a rundă | Valeriya Urzhumova | Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | Almaty | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Valeriya Urzhumova | Ani Vangelova | |
Prima administrare % | 26/49 (53%) | 20/48 (42%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/26 (73%) | 13/20 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/23 (57%) | 8/28 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/48 (56%) | 17/49 (35%) |
Total puncte câştigate | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Valeriya Urzhumova vs. Ani Vangelova - meciuri reciproce
01.02.17 | a 2-a rundă | Valeriya Urzhumova | Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Almaty | Indoor Hard |
Valeriya Urzhumova form & Ani Vangelova form
Valeriya Urzhumova - ultimele meciuri
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 Semifinală | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.18 Calificare | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.18 Calificare | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Ani Vangelova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detaliu meci |