MECI
16.01.20 | 1-a rundă de calif. | Varvara Lepchenko | Basak Eraydin | 6-1, 6-1 | Melbourne | Hard |
STATISTICI MECI
Varvara Lepchenko | Basak Eraydin | |
Prima administrare % | 26/38 (68%) | 23/38 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/26 (85%) | 9/23 (39%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 5/15 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/38 (63%) | 10/38 (26%) |
Total puncte câştigate | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Lepchenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Varvara Lepchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Lepchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Varvara Lepchenko vs. Basak Eraydin - meciuri reciproce
16.01.20 | 1-a rundă de calif. | Varvara Lepchenko | Basak Eraydin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Melbourne | Hard |
Varvara Lepchenko form & Basak Eraydin form
Varvara Lepchenko - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Sara Daavettila | 2-6, 0-2, - Varvara Lepchenko - retragere | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Spring - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Iva Jovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Allura Zamarripa | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Shannon Lam | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Elizabeth Ionescu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Claire Liu | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Solana Sierra | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-72, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Whitney Osuigwe | 7-66, 2-0, Whitney Osuigwe - retragere | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Romina Ccuno | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Solana Sierra | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Francesca Mattioli | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 6-2, 4-1, Louisa Chirico - retragere | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kalli Minor | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 0-1, - Varvara Lepchenko - retragere | detaliu meci |
Basak Eraydin - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 Semifinală | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.23 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detaliu meci |