MECI
04.11.19 | 1-a rundă de calif. | Vilena Petrova | Anet Angelika Koskel | 6-1, 7-64 | W15 Parnu | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
08.05.99, 24 Vârsta
08.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
13.06.03, 20 Vârsta
13.06.03, 20 Vârsta
Vilena Petrova vs. Anet Angelika Koskel - meciuri reciproce
04.11.19 | 1-a rundă de calif. | Vilena Petrova | Anet Angelika Koskel | 6-1, 7-64 | detaliu meci | W15 Parnu | Indoor Hard |
Vilena Petrova form & Anet Angelika Koskel form
Vilena Petrova - ultimele meciuri
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Katerina Mandelikova | 6-4, 6-74, 8-10 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Maria Daniels Sierra | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.19 Calificare | vs. Darta Dalecka | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
29.10.19 Calificare | vs. Julita Saner | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Stockholm - Indoor Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Olivia Malm | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Minetti | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Emma Eerola | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 6-1, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Anastasia Kuprina | 6-3, 6-75, 8-10 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Doguzova | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Noel Saidenova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.09.18 Calificare | vs. Kristina Mayer | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Cherkassova | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.18 Calificare | vs. Alisa Axyanova | 1-2, - Vilena Petrova - retragere | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Anet Angelika Koskel - ultimele meciuri
W15 Jackson - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
05.08.22 Sfert de finală | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
03.08.22 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
27.06.22 Calificare | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.22 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
31.05.22 Calificare | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Varberg - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.22 Calificare | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | detaliu meci |