MECI
16.02.20 | 1-a rundă de calif. | Vitalia Stamat | Aino Alkio | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Finlanda
25.07.00, 23 Vârsta
25.07.00, 23 Vârsta
Vitalia Stamat vs. Aino Alkio - meciuri reciproce
16.02.20 | 1-a rundă de calif. | Vitalia Stamat | Aino Alkio | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Vitalia Stamat form & Aino Alkio form
Vitalia Stamat - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.20 Calificare | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
31.01.20 Sfert de finală | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - retragere | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 Calificare | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Sfert de finală | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Aino Alkio - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.22 Calificare | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detaliu meci |