MECI
18.02.20 | Calificare | Vitalia Stamat | Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
10.08.01, 22 Vârsta
10.08.01, 22 Vârsta
Vitalia Stamat vs. Anna Martemyanova - meciuri reciproce
18.02.20 | Calificare | Vitalia Stamat | Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Vitalia Stamat form & Anna Martemyanova form
Vitalia Stamat - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.20 Calificare | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
31.01.20 Sfert de finală | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.01.20 a 2-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.20 1-a rundă | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - retragere | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 Calificare | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Sfert de finală | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Anna Martemyanova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Beyda Baykal | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-0, Ekaterina Vishnevskaya - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.20 Calificare | vs. Emily Welker | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Maria Nikitina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Oleksandra Kudelska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-4, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-2, 2-0, Alexandra Perper - retragere | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 7-66, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
03.09.18 Calificare | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 7-64, 6-75 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - retragere | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-4, 6-2 | detaliu meci |