MECI
28.01.21 | 1-a rundă de calif. | Tara Wurth | Vladislava Petrovskaia | 7-66, 7-61 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
11.03.03, 21 Vârsta
11.03.03, 21 Vârsta
Tara Wurth vs. Vladislava Petrovskaia - meciuri reciproce
28.01.21 | 1-a rundă de calif. | Tara Wurth | Vladislava Petrovskaia | 7-66, 7-61 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Tara Wurth form & Vladislava Petrovskaia form
Tara Wurth - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Vladislava Petrovskaia - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |