MECI
04.05.22 | 1-a rundă | Xinxin Yao | Nicole Gadient | 6-2, 6-0 | W25 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Xinxin Yao | Nicole Gadient | |
Prima administrare % | 30/45 (67%) | 37/50 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/30 (67%) | 13/37 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/15 (47%) | 3/13 (23%) |
Break-ballurile câştigate | 7/16 (44%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/50 (68%) | 18/45 (40%) |
Total puncte câştigate | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xinxin Yao | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xinxin Yao | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Xinxin Yao | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Xinxin Yao | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xinxin Yao | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xinxin Yao | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xinxin Yao | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
Xinxin Yao vs. Nicole Gadient - meciuri reciproce
04.05.22 | 1-a rundă | Xinxin Yao | Nicole Gadient | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W25 Monastir | Hard |
Xinxin Yao form & Nicole Gadient form
Xinxin Yao - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Calificare | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 3-0, Mio Mushika - retragere | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 2-1, - Xinxin Yao - retragere | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Saki Imamura | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ying Zhang | 3-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Irina Fetecau | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Karen Tsutsumi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
16.09.23 Semifinală | vs. Hanyu Guo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Yi Tsen Cho | 6-74, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Xiaodi You | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci |
Nicole Gadient - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci |