MECI
19.09.22 | 2-a rundă de calif. | Ya Hsin Lee | Karoline Laursen | 6-3, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Taipei
10.04.01, 22 Vârsta
14773 $
10.04.01, 22 Vârsta
14773 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Danemarca
03.07.00, 23 Vârsta
03.07.00, 23 Vârsta
Ya Hsin Lee vs. Karoline Laursen - meciuri reciproce
19.09.22 | 2-a rundă de calif. | Ya Hsin Lee | Karoline Laursen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Ya Hsin Lee form & Karoline Laursen form
Ya Hsin Lee - ultimele meciuri
W15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 Sfert de finală | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - retragere | detaliu meci | |
11.02.23 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
09.02.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.23 Sfert de finală | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
02.02.23 a 2-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.02.23 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
31.01.23 Calificare | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 Calificare | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.22 Semifinală | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
07.10.22 Sfert de finală | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.10.22 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 Calificare | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Karoline Laursen - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ya Hsin Lee | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Helsingborg - Indoor Hard | ||||
09.11.21 Calificare | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
08.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Khirin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.21 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Traub | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Aline Thommen | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Scudiero | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.09.19 Calificare | vs. Perla Nieuwboer | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-3 | detaliu meci |