MECI
08.01.20 | 1-a rundă | Yasmeen Ghaoui | Olivia Gram | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Yasmeen Ghaoui | Olivia Gram | |
Prima administrare % | 29/44 (66%) | 28/47 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/29 (69%) | 17/28 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/15 (60%) | 4/19 (21%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/47 (55%) | 15/44 (34%) |
Total puncte câştigate | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasmeen Ghaoui | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Yasmeen Ghaoui | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yasmeen Ghaoui | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-A | ||
5-3 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yasmeen Ghaoui | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yasmeen Ghaoui | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yasmeen Ghaoui | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yasmeen Ghaoui | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
Yasmeen Ghaoui | 6-1 | |
6-1 |
Liban
08.01.01, 23 Vârsta
08.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Danemarca
23.11.00, 23 Vârsta
19031 $
23.11.00, 23 Vârsta
19031 $
Yasmeen Ghaoui vs. Olivia Gram - meciuri reciproce
08.01.20 | 1-a rundă | Yasmeen Ghaoui | Olivia Gram | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Yasmeen Ghaoui form & Olivia Gram form
Yasmeen Ghaoui - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.01.20 Calificare | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.01.20 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Mamaia - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | detaliu meci |
Olivia Gram - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
10.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
05.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detaliu meci |