MECI
27.09.21 | Calificare | Yeon Woo Ku | Ines Murta | 6-4, 6-1 | W25 Lisbon | Zgura |
STATISTICI MECI
Yeon Woo Ku | Ines Murta | |
Prima administrare % | 36/56 (64%) | 35/55 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/36 (72%) | 16/35 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 11/20 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/55 (51%) | 17/56 (30%) |
Total puncte câştigate | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yeon Woo Ku | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yeon Woo Ku | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yeon Woo Ku | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yeon Woo Ku | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yeon Woo Ku | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Yeon Woo Ku vs. Ines Murta - meciuri reciproce
27.09.21 | Calificare | Yeon Woo Ku | Ines Murta | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W25 Lisbon | Zgura |
Yeon Woo Ku form & Ines Murta form
Yeon Woo Ku - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Calificare | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - retragere | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Ines Murta - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.12.23 Finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - retragere | detaliu meci | |
16.12.23 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finală | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
18.02.23 Semifinală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
07.02.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detaliu meci |