MECI
28.11.21 | Finală | Yeon Woo Ku | Ziva Falkner | 6-0, 7-5 | W15 Lousada | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Yeon Woo Ku | Ziva Falkner | |
Prima administrare % | 28/45 (62%) | 34/56 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/28 (68%) | 19/34 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/17 (65%) | 7/22 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/56 (54%) | 15/45 (33%) |
Total puncte câştigate | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yeon Woo Ku | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yeon Woo Ku | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Ziva Falkner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yeon Woo Ku | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ziva Falkner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Yeon Woo Ku vs. Ziva Falkner - meciuri reciproce
28.11.21 | Finală | Yeon Woo Ku | Ziva Falkner | 6-0, 7-5 | detaliu meci | W15 Lousada | Indoor Hard |
Yeon Woo Ku form & Ziva Falkner form
Yeon Woo Ku - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Calificare | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Burnie - Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - retragere | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Ziva Falkner - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | - Ziva Falkner - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
06.08.23 Finală | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci |