Franta
19.06.01, 22 Vârsta
19.06.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Zoe Howard vs. Chantal Sauvant - meciuri reciproce
28.09.20 | Calificare | Zoe Howard | Chantal Sauvant | 7-62, 6-4 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Zoe Howard form & Chantal Sauvant form
Zoe Howard - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.21 Sfert de finală | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.07.21 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
10.06.21 Sfert de finală | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.21 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
22.05.21 Semifinală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.05.21 Sfert de finală | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.05.21 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
19.05.21 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.05.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
06.05.21 a 2-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.05.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.21 Calificare | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.21 Calificare | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
15.03.21 Calificare | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Chantal Sauvant - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - retragere | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
03.12.23 Finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | detaliu meci |