MECI
25.09.22 | 1-a rundă de calif. | Zoziya Kardava | Andjela Reljic | 6-0, 6-1 | W25 Otocec | Zgura |
STATISTICI MECI
Zoziya Kardava | Andjela Reljic | |
Prima administrare % | 20/34 (59%) | 23/31 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/20 (90%) | 9/23 (39%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/14 (71%) | 1/8 (13%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/31 (68%) | 6/34 (18%) |
Total puncte câştigate | 49/65 (75%) | 16/65 (25%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Zoziya Kardava | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andjela Reljic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zoziya Kardava | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andjela Reljic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zoziya Kardava | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Andjela Reljic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Zoziya Kardava | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andjela Reljic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zoziya Kardava | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andjela Reljic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zoziya Kardava | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Andjela Reljic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zoziya Kardava | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Australia
16.10.97, 26 Vârsta
16.10.97, 26 Vârsta
Zoziya Kardava vs. Andjela Reljic - meciuri reciproce
25.09.22 | 1-a rundă de calif. | Zoziya Kardava | Andjela Reljic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W25 Otocec | Zgura |
Zoziya Kardava form & Andjela Reljic form
Zoziya Kardava - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.22 Sfert de finală | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
08.11.22 1-a rundă | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.10.22 Semifinală | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.10.22 Sfert de finală | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
27.10.22 a 2-a rundă | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Andjela Reljic - ultimele meciuri
W25 Swan - Iarbă | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
22.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | detaliu meci | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Mogyorod - Zgura | ||||
15.08.22 Calificare | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nis - Zgura | ||||
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci |