Tenis live, statistici tenis, rezultate live tenis

bărbaţi simplu Zgura France Aix En Provence seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Pablo Cuevas 2 6 6
Renzo Olivo 0 2 3
08.09.20
1-a rundă
Pedro Sousa 2 3 6 6
Jason Jung 1 6 2 4
08.09.20
1-a rundă
Federico Gaio 2 7 6
Gilles Simon 0 5 2
08.09.20
1-a rundă
Marco Cecchinato 2 6 6
Mohamed Safwat 0 0 1
08.09.20
1-a rundă
Oscar Otte 2 6 3 6
Arthur Cazaux 1 3 6 3
08.09.20
1-a rundă
Roberto Carballes Baena 2 6 6
Dustin Brown 0 4 4
08.09.20
1-a rundă
Elias Ymer 2 6 2 6
Ruben Bemelmans 1 4 6 4
08.09.20
1-a rundă
Daniel Altmaier 2 6 4 6
Federico Coria 1 1 6 3
08.09.20
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 7 7
Roberto Marcora 0 5 5
08.09.20
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 6 7
Gianluca Mager 0 3 5
08.09.20
1-a rundă
Harold Mayot 2 6 6 6
Emilio Gomez 1 77 3 4
bărbaţi simplu Zgura All Lower level seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Aldin Setkic 2 6 5
Goran Markovic 0 0 3
08.09.20
1-a rundă
Mirza Basic 2 6 6
Stefan Micov 0 3 3
08.09.20
1-a rundă
Arsenije Zlatanovic 2 7 6
Aziz Kijametovic 0 5 1
08.09.20
1-a rundă
Mousheg Hovhannisyan 2 6 5 10
Martin Redlicki 1 3 7 5
08.09.20
1-a rundă
Alexander Sarkissian 2 7 3 16
Raymond Sarmiento 1 5 6 15
08.09.20
1-a rundă
Jules Marie 2 7 6
Simon Carr 0 63 4
08.09.20
1-a rundă
Sanjar Fayziev 2 3 6 10
Sergey Fomin 1 6 1 4
08.09.20
1-a rundă
Nick Chappell 2 6 6
Dennis Novikov 0 2 4
08.09.20
1-a rundă
Calvin Hemery 2 6 4 10
Francisco Comesana 1 1 6 8
08.09.20
1-a rundă
Sarp Agabigun 2 4 7 6
Alen Rogic Hadzalic 1 6 5 4
08.09.20
1-a rundă
Matias Zukas 2 6 6
Dusan Rajic 0 3 3
08.09.20
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 7 6
Domagoj Biljesko 0 5 1
08.09.20
1-a rundă
Daniil Glinka 2 6 7
Dejan Katic 0 4 62
08.09.20
1-a rundă
Sebastian Baez 2 6 6
Rayane Roumane 0 1 3
08.09.20
1-a rundă
Yanki Erel 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 1 2
bărbaţi simplu Zgura Austria Kitzbuhel seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Guido Pella 2 6 6
Yoshihito Nishioka 0 3 0
08.09.20
Calificare
Federico Delbonis 2 6 6
Jurij Rodionov 0 4 2
08.09.20
Calificare
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Leandro Riedi 0 3 4
08.09.20
Calificare
Yannick Hanfmann 2 6 2 6
Thiago Moura Monteiro 1 1 6 3
08.09.20
Calificare
Maximilian Marterer 2 6 6
Egor Gerasimov 0 4 4
08.09.20
Calificare
Laslo Djere 2 6 6
Andreas Seppi 0 3 4
08.09.20
1-a rundă
Hubert Hurkacz 2 6 7
Joao Sousa 0 3 5
08.09.20
1-a rundă
Sebastian Ofner 2 6 6 7
Radu Albot 1 75 4 64
08.09.20
1-a rundă
Miomir Kecmanovic 2 4 6 6
Kei Nishikori 1 6 4 2
08.09.20
Calificare
Marc-Andrea Huesler 2 6 6
Prajnesh Gunneswaran 0 3 3
bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Bucharest seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
Calificare
Petru-Alexandru Luncanu 2 7 6
Vladimir Filip 0 5 1
08.09.20
Calificare
Franco Agamenone 2 6 6
Bogdan Borza 0 0 0
08.09.20
Calificare
Dragos Dima 2 6 6
Edris Fetisleam 0 1 2
08.09.20
Calificare
Vlad Victor Cornea 2 7 2 10
Valentin Vanta 1 5 6 8
08.09.20
1-a rundă
Duje Ajdukovic 2 6 6
Mathieu Perchicot 0 2 2
08.09.20
Calificare
Antoine Cornut-Chauvinc 2 6 6
Cezar Cretu (ROU) 0 4 4
08.09.20
1-a rundă
Timofey Skatov 2 6 6
Matei Adrian Georgescu 0 0 2
08.09.20
1-a rundă
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Dragos Nicolae Madaras 0 4 1
08.09.20
1-a rundă
Stefan Palosi 2 6 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 1 1 75 3
08.09.20
Calificare
Titouan Droguet 2 6 7
Calin Manda 0 2 62
bărbaţi simplu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 7 6
Lucas Poullain 1 74 64 3
08.09.20
1-a rundă
Gastao Elias 2 6 6
Antoine Bellier 0 2 2
08.09.20
1-a rundă
Ricardo Ojeda Lara 2 6 6
Raphael Collignon 0 4 1
08.09.20
1-a rundă
Sebastian Fanselow 2 6 6
Nick Hardt 0 0 3
08.09.20
1-a rundă
Joao Monteiro 2 6 6 6
Fermin Tenti 1 3 77 2
08.09.20
1-a rundă
Leonardo Civita-Telles 2 6 6 6
Benjamin Lock 1 3 76 2
08.09.20
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6
Roy Smith 0 2 1
08.09.20
1-a rundă
Alexis Gautier 2 7 6
Savriyan Danilov 0 64 3
bărbaţi simplu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Pablo Andujar 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 3
08.09.20
1-a rundă
Jiri Vesely 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 3
08.09.20
1-a rundă
Dmitry Popko 2 3 6 6
Yannick Maden 1 6 4 1
08.09.20
1-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Roman Safiullin 0 4 4
bărbaţi simplu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
Sfert de finală
Pablo Carreno-Busta 3 3 7 7 0 6
Denis Shapovalov 2 6 65 64 6 3
08.09.20
Sfert de finală
Alexander Zverev 3 1 7 7 6
Borna Coric 1 6 65 61 3
bărbaţi dublu Zgura France Aix En Provence seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 4 10
Federico Coria/Hugo Dellien 1 1 6 5
bărbaţi dublu Zgura Austria Kitzbuhel seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 6 6
Lucas Miedler/Dennis Novak 0 1 2
08.09.20
1-a rundă
Austin Krajicek/Franko Skugor 2 5 6 10
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 1 7 3 7
bărbaţi dublu Zgura Romania M15 Bucharest seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Franco Agamenone/Manuel Guinard 2 6 6
Louis Allen/Kyle Stocker 0 2 1
08.09.20
1-a rundă
Michal Dembek/Georgii Kravchenko 2 3 6 10
Antoine Cornut-Chauvinc/Titouan Droguet 1 6 1 8
08.09.20
1-a rundă
Marius Copil/Nicolae Frunza 2 6 6
Alexandru Vasile Manole/Bogdan Pavel 0 3 2
08.09.20
1-a rundă
Victor Crivoi/Nicholas David Ionel 2 7 3 10
Dragos Dima/Vladimir Filip 1 63 6 6
bărbaţi dublu Hard Portugal M15 Sintra seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez 2 3 7 10
Lucas Catarina/Robert Strombachs 1 6 61 7
08.09.20
1-a rundă
Fabian Fallert/Nicolas Moreno De Alboran 2 6 7
Maximilian Neuchrist/Tak Khunn Wang 0 3 64
08.09.20
1-a rundă
Savriyan Danilov/Nick Hardt 2 6 7
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 0 4 5
bărbaţi dublu Zgura Czech Republic Prostejov Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
1-a rundă
N.sriram Balaji/Divij Sharan 2 3 6 10
Alex Bolt/Marc Polmans 1 6 3 6
08.09.20
1-a rundă
Steven Diez/David Vega Hernandez 2 6 6
Harri Heliovaara/Denys Molchanov 0 4 4
08.09.20
1-a rundă
Zdenek Kolar/Lukas Rosol 2 6 7
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo 0 3 5
08.09.20
1-a rundă
Sander Arends/David Pel 2 6 7
Yannick Maden/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 64
08.09.20
1-a rundă
Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski 2 7 6
Kamil Majchrzak/Szymon Walkow 0 66 3
08.09.20
1-a rundă
Andre Goransson/Goncalo Oliveira 2 6 6
Evgeny Donskoy/Teimuraz Gabashvili 0 1 4
08.09.20
1-a rundă
Tomislav Brkic/Luca Margaroli 2 6 6
Frederik Nielsen/Tim Puetz 0 4 4
08.09.20
1-a rundă
David Poljak/Dalibor Svrcina 2 6 6 10
Dominik Kellovsky/Jiri Lehecka 1 73 2 7
bărbaţi dublu Hard USA New York seturi 1 2 3 4 5
08.09.20
Semifinală
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau 0 4 5
08.09.20
Semifinală
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 7 6
Rajeev Ram/Joe Salisbury 0 63 4
<