Taipei City Challenger 2019 scoruri live, rezultate live

Taipei City Challenger live, $162K+H

bărbaţi simplu Indoor Hard Taipei (CHN) Taipei City Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.19
Finală
Dennis Novak 2 6 6
Sergiy Stakhovsky 0 2 4
13.04.19
Semifinală
Sergiy Stakhovsky 2 7 7
Go Soeda 0 64 64
13.04.19
Semifinală
Dennis Novak 2 6 6
Soon-Woo Kwon 0 3 4
12.04.19
Sfert de finală
Sergiy Stakhovsky 2 7 6 6
Tatsuma Ito 1 63 75 4
12.04.19
Sfert de finală
Go Soeda 2 7 6
Jason Jung 0 63 1
12.04.19
Sfert de finală
Dennis Novak 2 7 6
Yuichi Sugita 0 65 3
12.04.19
Sfert de finală
Soon-Woo Kwon 2 7 6
Ramkumar Ramanathan 0 66 3
11.04.19
a 3-a rundă
Sergiy Stakhovsky 2 7 6
Maxime Janvier 0 5 4
11.04.19
a 3-a rundă
Go Soeda 2 6 6
Andrew Harris 0 2 3
11.04.19
a 3-a rundă
Yuichi Sugita 2 3 6 6
Lukas Lacko 1 6 3 4
11.04.19
a 3-a rundă
Tatsuma Ito 2 6 7 7
Kamil Majchrzak 1 73 67 62
11.04.19
a 3-a rundă
Jason Jung 2 6 6
James Duckworth 0 2 2
11.04.19
a 3-a rundă
Dennis Novak 2 6 6 6
Kaichi Uchida 1 3 76 4
11.04.19
a 3-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 4 6 6
Chien-Hsun Lo 1 6 3 2
11.04.19
a 3-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 7 6 6
Lloyd Harris 1 5 73 3
09.04.19
a 2-a rundă
Go Soeda 2 4 6 7
Evgeny Donskoy 1 6 4 65
09.04.19
a 2-a rundă
Lukas Lacko 2 4 7 6
Marc-Andrea Huesler 1 6 60 2
09.04.19
a 2-a rundă
Yuichi Sugita 2 7 6
Cem Ilkel 0 5 3
09.04.19
a 2-a rundă
James Duckworth 2 7 6
Tsung-Hua Yang 0 66 0
09.04.19
a 2-a rundă
Kaichi Uchida 2 7 6
Matthias Bachinger 0 66 2
09.04.19
a 2-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Renta Tokuda 0 2 2
09.04.19
a 2-a rundă
Andrew Harris 2 4 6 6
Hiroki Moriya 1 6 4 4
10.04.19
a 2-a rundă
Sergiy Stakhovsky 2 7 6
Stephane Robert 0 62 2
10.04.19
a 2-a rundă
Tatsuma Ito 2 6 6
Kuan-Yi Lee 0 3 3
10.04.19
a 2-a rundă
Jason Jung 2 6 6
Tung-Lin Wu 0 4 4
10.04.19
a 2-a rundă
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Maverick Banes 0 3 2
10.04.19
a 2-a rundă
Soon-Woo Kwon 2 6 6
Luke Saville 0 4 4
10.04.19
a 2-a rundă
Maxime Janvier 2 6 7
Tak Khunn Wang 0 4 5
10.04.19
a 2-a rundă
Kamil Majchrzak 2 6 6
Akira Santillan 0 3 1
10.04.19
a 2-a rundă
Chien-Hsun Lo 1 6 1 4
Marcos Baghdatis retragere 0 7 2
10.04.19
a 2-a rundă
Lloyd Harris 2 7 6
Brydan Klein 0 67 2
08.04.19
1-a rundă
Stephane Robert 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 4
08.04.19
1-a rundă
Go Soeda 2 6 6 6
Yasutaka Uchiyama 1 78 4 2
08.04.19
1-a rundă
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Makoto Ochi 0 4 3
08.04.19
1-a rundă
Maverick Banes 2 2 7 6
Yunseong Chung 1 6 65 4
08.04.19
1-a rundă
Tak Khunn Wang 2 4 6 6
Illya Marchenko 1 6 3 4
08.04.19
1-a rundă
Cem Ilkel 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 3 4
08.04.19
1-a rundă
Kaichi Uchida 2 6 6
Duckhee Lee 0 4 4
08.04.19
1-a rundă
Andrew Harris 2 7 4 6
Saketh-Sai Myneni 1 64 6 2
08.04.19
1-a rundă
Renta Tokuda 2 6 6
Yusuke Takahashi 0 2 1
08.04.19
1-a rundă
Tung-Lin Wu 2 6 6
Cheng-Yu Yu 0 4 3
08.04.19
1-a rundă
Chien-Hsun Lo 2 7 5 6
Collin Altamirano 1 5 7 3
08.04.19
1-a rundă
Marc-Andrea Huesler 2 7 6 6
Max Purcell 1 64 75 1
09.04.19
1-a rundă
Brydan Klein 2 6 7
Cheng-Peng Hsieh 0 3 5
09.04.19
1-a rundă
Luke Saville 2 6 6 6
N.Sriram Balaji 1 4 74 4
09.04.19
1-a rundă
Akira Santillan 2 6 7
Yu Hsiou Hsu 0 4 65
09.04.19
1-a rundă
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Ray Ho 0 4 2
08.04.19
Calificare
N.Sriram Balaji 2 6 6
Chang-Lin Tsai 0 3 4
08.04.19
Calificare
Cheng-Peng Hsieh 2 7 7
Brydan Klein 0 610 5
bărbaţi dublu Indoor Hard Taipei (CHN) Taipei City Challenger seturi 1 2 3 4 5
14.04.19
Finală
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 2 6 6
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 2
12.04.19
Semifinală
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 2 6 11
Goncalo Oliveira/Yasutaka Uchiyama 1 6 3 9
13.04.19
Semifinală
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 2 6 6
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 0 2 3
11.04.19
Sfert de finală
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 4 10
Maxime Janvier/Stephane Robert 1 64 6 8
11.04.19
Sfert de finală
Goncalo Oliveira/Yasutaka Uchiyama 2 6 6
Toshihide Matsui/Hiroki Moriya 0 4 4
12.04.19
Sfert de finală
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 7
Jason Jung/Jimmy Wang 0 4 68
12.04.19
Sfert de finală
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 2 6 6
Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan 0 4 3
09.04.19
1-a rundă
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn 2 3 6 10
Dennis Novak/Sergiy Stakhovsky 1 6 4 4
09.04.19
1-a rundă
Maxime Janvier/Stephane Robert 2 6 6 10
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo 1 1 74 6
09.04.19
1-a rundă
Jason Jung/Jimmy Wang 2 5 7 10
Yu Hsiou Hsu/Tung-Lin Wu 1 7 65 8
09.04.19
1-a rundă
Goncalo Oliveira/Yasutaka Uchiyama 2 6 6 10
Ti Chen/Ray Ho 1 3 73 3
10.04.19
1-a rundă
Toshihide Matsui/Hiroki Moriya 2 6 3 10
Max Purcell/Luke Saville 1 4 6 7
10.04.19
1-a rundă
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 6 11
Ruben Gonzales/Sonchat Ratiwatana 1 74 1 9
10.04.19
1-a rundă
Saketh-Sai Myneni/Ramkumar Ramanathan 2 7 6
Soon-Woo Kwon/Tsung-Hua Yang 0 65 3
10.04.19
1-a rundă
N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich 2 6 3 11
Luca Margaroli/Vishnu Vardhan 1 4 6 9
<