Turkey F13 (Antalya) 2018 scoruri live, rezultate live

Turkey F13 (Antalya) live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Turkey Turkey F13 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
08.04.18
Finală
Thomas Statzberger 2 6 1 7
Marsel Ilhan 1 4 6 5
07.04.18
Semifinală
Marsel Ilhan 2 6 6
Roberto Marcora 0 4 2
07.04.18
Semifinală
Thomas Statzberger 2 7 6
Juan Pablo Paz 0 65 4
06.04.18
Sfert de finală
Marsel Ilhan 2 6 6
Gilbert Soares Klier Junior 0 1 1
06.04.18
Sfert de finală
Roberto Marcora 2 6 6 6
Alexis Musialek 1 3 72 1
06.04.18
Sfert de finală
Juan Pablo Paz 2 6 2 6
Genaro Alberto Olivieri 1 4 6 4
06.04.18
Sfert de finală
Thomas Statzberger 2 6 5 6
Ryan James Storrie 1 1 7 4
05.04.18
a 2-a rundă
Marsel Ilhan 2 6 6 6
Ivan Davydov 1 75 4 4
05.04.18
a 2-a rundă
Roberto Marcora 2 7 1 6
Orlando Luz 1 62 6 3
05.04.18
a 2-a rundă
Alexis Musialek 2 5 7 6
Jeroen Vanneste 1 7 66 4
05.04.18
a 2-a rundă
Juan Pablo Paz 2 2 7 6
Hugo Gaston 1 6 65 4
05.04.18
a 2-a rundă
Thomas Statzberger 2 4 6 7
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 1 6 1 62
05.04.18
a 2-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 3 6 6
Thiago Seyboth Wild 1 6 0 1
05.04.18
a 2-a rundă
Ryan James Storrie 2 6 6
Olexiy Kolisnyk 0 1 2
05.04.18
a 2-a rundă
Gilbert Soares Klier Junior 2 4 7 7
Jaroslav Pospisil 1 6 65 5
03.04.18
1-a rundă
Roberto Marcora 2 6 6
Andrey Chepelev 0 3 4
03.04.18
1-a rundă
Jeroen Vanneste 2 6 6 6
Sebastian Baez 1 1 78 4
03.04.18
1-a rundă
Juan Pablo Paz 2 7 4 6
Tomas Liska 1 5 6 0
03.04.18
1-a rundă
Olexiy Kolisnyk 2 6 6
Vit Kopriva 0 0 1
03.04.18
1-a rundă
Thiago Seyboth Wild 2 6 6
Benjamin Niv 0 1 0
03.04.18
1-a rundă
Ryan James Storrie 2 6 6
Riccardo Bellotti 0 2 2
03.04.18
1-a rundă
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Clement Geens 0 2 2
04.04.18
1-a rundă
Jaroslav Pospisil 2 3 6 6
Christian Oliveira 1 6 0 1
04.04.18
1-a rundă
Marsel Ilhan 2 6 6
Aaron Cortes Alcaraz 0 0 4
04.04.18
1-a rundă
Alexis Musialek 2 6 6
Vasile Antonescu 0 2 0
04.04.18
1-a rundă
Thomas Statzberger 2 6 6
Santiago Besada 0 2 1
04.04.18
1-a rundă
Orlando Luz 2 6 6
Jonas Merckx 0 4 4
04.04.18
1-a rundă
Ivan Davydov 2 3 6 6
Denys Klok 1 6 2 3
04.04.18
1-a rundă
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 3 6 7
Marvin Netuschil 1 6 1 67
04.04.18
1-a rundă
Genaro Alberto Olivieri 2 4 7 6
Pietro Rondoni 1 6 5 2
04.04.18
1-a rundă
Hugo Gaston 1 6 4
Koray Kirci retragere 0 2 2
02.04.18
Calificare
Denys Klok 2 6 6
Ignacio Monzon 0 4 1
02.04.18
Calificare
Ivan Davydov 2 4 6 7
Francisco Cerundolo 1 6 4 65
02.04.18
Calificare
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 2 6 7
Nicolas Xiviller 1 6 3 5
02.04.18
Calificare
Santiago Besada 2 6 5 6
Boris Butulija 1 2 7 3
02.04.18
Calificare
Andrey Chepelev 2 6 6
Jakob Johansson-Holm 0 4 2
02.04.18
Calificare
Hugo Gaston 2 6 6
Mikhail Korovin 0 3 1
02.04.18
Calificare
Christian Oliveira 2 7 6 6
Maxence Broville 1 5 75 4
02.04.18
Calificare
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Santiago Maresca 0 1 1
01.04.18
2-a rundă de calif.
Santiago Maresca 1 6 2
Felix Morck retragere 0 2 0
01.04.18
2-a rundă de calif.
Mikhail Korovin 2 6 6
James Allemby 0 4 4
01.04.18
2-a rundă de calif.
Denys Klok 2 6 6
Niklas Schell 0 1 1
01.04.18
2-a rundă de calif.
Ignacio Monzon 2 6 6
Jackson Varney 0 0 1
01.04.18
2-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Tomas Charlos 0 2 2
01.04.18
2-a rundă de calif.
Ivan Davydov 2 6 6
Sabit Suntic 0 1 1
01.04.18
2-a rundă de calif.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Gleb Alekseenko 0 0 3
01.04.18
2-a rundă de calif.
Boris Butulija 2 6 6
Philip Wilbert Major 0 2 4
01.04.18
2-a rundă de calif.
Santiago Besada 2 6 6
Arklon Huertas Del Pino 0 1 2
01.04.18
2-a rundă de calif.
Maxence Broville 2 6 6
Sergi Perez Contri 0 1 1
01.04.18
2-a rundă de calif.
Nicolas Xiviller 2 6 6
Aliaksandr Prudnikau 0 1 2
01.04.18
2-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 6 7
Joel Link 0 4 60
01.04.18
2-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 6 6
Francisco Comesana 0 2 2
01.04.18
2-a rundă de calif.
Christian Oliveira 2 6 7
Marcelo Zormann 0 3 5
01.04.18
2-a rundă de calif.
Francisco Cerundolo 2 6 6
Tomas Gerini 0 3 1
01.04.18
2-a rundă de calif.
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 7
Ken Onishi 0 3 65
31.03.18
1-a rundă de calif.
Gleb Alekseenko 2 7 7
Felix Hutt 0 5 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
James Allemby 1 7 4 2
Aria Harajchi retragere 0 6 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Santiago Maresca 2 5 6 6
Leonard Von Hindte 1 7 2 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Marcelo Zormann 2 4 7 7
Grigoriy Lomakin 1 6 62 64
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ken Onishi 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Joel Link 2 6 6
Togan Makzume 0 0 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Mikhail Korovin 2 6 3 6
Nicolas Zaidman 1 3 6 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Aliaksandr Prudnikau 2 7 6
Lucas Gessner 0 60 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Denys Klok 2 6 6
Yuri Khachatryan 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Philip Wilbert Major 2 6 6
Muhammet Haylaz 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Tomas Charlos 2 6 6 7
Alexandru Ionel Stroe 1 0 75 5
31.03.18
1-a rundă de calif.
Tomas Gerini 2 6 6
Jim Walder 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ignacio Monzon 2 6 6
Philipp Sikorski 0 3 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sergi Perez Contri 2 6 6
Alper Kulturel 0 1 0
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jakob Johansson-Holm 2 6 6
Jody Turnquest 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Ivan Davydov 2 6 6
Pelle Boerma 0 4 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 6 6
Niklas Guttau 0 3 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Boris Butulija 2 5 6 6
Marco Saffratti 1 7 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Santiago Besada 2 6 6
Benjamin Winter Lopez 0 1 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Maxence Broville 2 6 6
Francisco Vittar 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Nicolas Xiviller 2 6 6
Gokalp Ayar 0 0 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Andrey Chepelev 2 6 6
Lars Hoischen 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Felix Morck 2 6 6
Maksim Zubkou 0 3 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Niklas Schell 2 6 6
Nikita Valentsev 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 6 6
Fabian Roensdorf 0 0 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Christian Oliveira 2 6 7
Franco Ribero 0 3 63
31.03.18
1-a rundă de calif.
Francisco Cerundolo 2 6 6
Lucas Hellfritsch 0 4 2
31.03.18
1-a rundă de calif.
Gilbert Soares Klier Junior 2 6 6
Juan Pablo Canas Garcia 0 2 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Francisco Comesana 2 6 6
Leonardo Sprovieri 0 2 3
31.03.18
1-a rundă de calif.
Jackson Varney 2 7 6
Kittirat Kerdlaphee 0 5 4
31.03.18
1-a rundă de calif.
Arklon Huertas Del Pino 2 6 6
Felipe Assuncao Garla 0 4 1
31.03.18
1-a rundă de calif.
Sabit Suntic 2 7 7
Aleksa Djerkovic 0 65 5
bărbaţi dublu Zgura Turkey Turkey F13 (Antalya) seturi 1 2 3 4 5
02.04.18
Finală
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 2 6 6
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz 0 2 0
02.04.18
Semifinală
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 2 6 5 10
Orlando Luz/Marcelo Zormann 1 4 7 6
02.04.18
Semifinală
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz 2 7 5 10
Roberto Marcora/Pietro Rondoni 1 67 7 6
02.04.18
Sfert de finală
Orlando Luz/Marcelo Zormann 2 2 6 10
Santiago Besada/Genaro Alberto Olivieri 1 6 4 8
02.04.18
Sfert de finală
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 2 6 6
Clement Geens/Marvin Netuschil 0 3 3
02.04.18
Sfert de finală
Roberto Marcora/Pietro Rondoni 2 7 6
Jonas Merckx/Jeroen Vanneste 0 65 3
02.04.18
Sfert de finală
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz 2 6 6
Ivan Davydov/Olexiy Kolisnyk 0 4 4
02.04.18
1-a rundă
Orlando Luz/Marcelo Zormann 2 6 6
Grigoriy Lomakin/Amal Sultanbekov 0 2 4
02.04.18
1-a rundă
Vit Kopriva/Jaroslav Pospisil 2 6 6
Riccardo Bellotti/Thomas Statzberger 0 3 1
02.04.18
1-a rundă
Jonas Merckx/Jeroen Vanneste 2 6 6
Yuri Khachatryan/Benjamin Niv 0 0 4
02.04.18
1-a rundă
Santiago Besada/Genaro Alberto Olivieri 2 3 6 10
Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Ken Onishi 1 6 4 4
02.04.18
1-a rundă
Roberto Marcora/Pietro Rondoni 2 6 6
Andrey Chepelev/Mikhail Korovin 0 1 2
02.04.18
1-a rundă
Sebastian Baez/Juan Pablo Paz 2 6 7
Vasile Antonescu/Santiago Maresca 0 3 5
02.04.18
1-a rundă
Ivan Davydov/Olexiy Kolisnyk 2 6 6
Maxence Broville/Alexis Musialek 0 4 4
02.04.18
1-a rundă
Clement Geens/Marvin Netuschil 2 6 6
Felipe Assuncao Garla/Christian Oliveira 0 3 4
<