Andre Begemann/Florin Mergea vs. Sander Arends/David Pel 15.08.2019

Andre Begemann/Florin Mergea vs. Sander Arends/David Pel 15.08.2019 - Meerbusch Challenger - comparaţie

MECI

15.08.19Sfert de final─âAndre Begemann/Florin Mergea Sander Arends/David Pel 4-6, 6-1, 10-6 Germany Meerbusch Challenger Zgura

STATISTICI MECI

Andre Begemann/Florin MergeaSander Arends/David Pel
Prima administrare %35/45 (78%)31/58 (53%)
Punctele c├ó┼čtigate la prima administrare28/35 (80%)18/31 (58%)
Punctele c├ó┼čtigate la a doua administrare6/10 (60%)13/27 (48%)
Break-ballurile c├ó┼čtigate3/5 (60%)1/1 (100%)
Puncte c├ó┼čtigate din returnare27/58 (47%)11/45 (24%)
Total puncte c├ó┼čtigate61/103 (59%)42/103 (41%)
Greșeli duble14
ași10

STATISTICI MECI

1
0-0Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-15
1-1Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu1-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-2Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu2-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-3Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu4-5
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-6
2
0-0Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu4-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-1Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
3
Andre Begemann/Florin Mergea Andre Begemann/Florin Mergea serviciu0-0
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 8-2, 8-3, 8-4, 9-4, 9-5, 9-6
(6)Sander Arends/David Pel Sander Arends/David Pel serviciu
0-0
10-6

Andre Begemann
Germania
12.07.84, 35 Vârsta







Ţara
Data na┼čterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joac─â
Olanda
09.08.91, 28 Vârsta







Sander Arends
Florin Mergea
Romania
26.01.85, 34 Vârsta
180 cm
78 kg
2003
dreptaci
Ţara
Data na┼čterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joac─â

Olanda
09.07.91, 28 Vârsta




David Pel
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Andre Begemann/Florin Mergea vs. Sander Arends/David Pel - meciuri reciproce

15.08.19Sfert de final─âAndre Begemann/Florin MergeaSander Arends/David Pel4-6, 6-1, 10-6 detaliu meciGermany Meerbusch Challenger Zgura

Andre Begemann/Florin Mergea - ultimele meciuri

Germany Eckental Challenger - Carpet
02.11.19
Semifinal─â
vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith6-74, 6-4, 7-10 pierderedetaliu meci
01.11.19
Sfert de final─â
vs. James Cerretani/Maxime Cressy6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
30.10.19
1-a rund─â
vs. Romain Arneodo/Andrei Vasilevski6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Germany Hamburg Challenger - Indoor Hard
23.10.19
1-a rund─â
vs. Rameez Junaid/Purav Raja4-6, 6-3, 7-10 pierderedetaliu meci
Germany Ismaning Challenger - Carpet
16.10.19
1-a rund─â
vs. Quentin Halys/Tristan Lamasine6-4, 3-6, 8-10 pierderedetaliu meci
Italy Biella Challenger - Zgura
18.09.19
1-a rund─â
vs. Ariel Behar/Andrey Golubev4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Poland Szczecin Challenger - Zgura
13.09.19
Semifinal─â
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
12.09.19
Sfert de final─â
vs. Simone Bolelli/Andrea Pellegrino7-5, 7-65 victoriedetaliu meci
11.09.19
1-a rund─â
vs. Facundo Arguello/Roberto Carballes Baena6-4, 5-7, 10-7 victoriedetaliu meci
Italy Genova Challenger - Zgura
05.09.19
Sfert de final─â
vs. Matwe Middelkoop/Igor Zelenay6-3, 1-6, 6-10 pierderedetaliu meci
04.09.19
1-a rund─â
vs. Alessandro Giannessi/Gianluca Mager6-0, 7-5 victoriedetaliu meci
Italy Como Challenger - Zgura
01.09.19
Final─â
vs. Fabricio Neis/Pedro Sousa5-7, 7-5, 14-12 victoriedetaliu meci
31.08.19
Semifinal─â
vs. Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
30.08.19
Sfert de final─â
vs. Facundo Bagnis/Fernando Romboli1-6, 6-4, 10-8 victoriedetaliu meci
28.08.19
1-a rund─â
vs. Salvatore Caruso/Alessandro Giannessi7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Italy L'Aquila Challenger - Zgura
25.08.19
Semifinal─â
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori4-6, 5-7 pierderedetaliu meci
22.08.19
Sfert de final─â
vs. Martin Cuevas/Facundo Mena6-715, 6-3, 10-8 victoriedetaliu meci
21.08.19
1-a rund─â
vs. Nino Serdarusic/Alejandro Tabilo6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Germany Meerbusch Challenger - Zgura
18.08.19
Final─â
vs. N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan7-61, 6-74, 10-3 victoriedetaliu meci
17.08.19
Semifinal─â
vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
15.08.19
Sfert de final─â
vs. Sander Arends/David Pel4-6, 6-1, 10-6 victoriedetaliu meci
14.08.19
1-a rund─â
vs. N. Vijay Sundar Prashanth/Scott Puodziunas7-62, 6-75, 10-8 victoriedetaliu meci
Germany Augsburg Challenger - Zgura
09.08.19
Sfert de final─â
vs. Guillermo Garcia-Lopez/David Marrero2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Poland Sopot Challenger - Zgura
04.08.19
Final─â
vs. Karol Drzewiecki/Mateusz Kowalczyk6-1, 3-6, 10-8 victoriedetaliu meci
03.08.19
Semifinal─â
vs. Marco Bortolotti/Christopher O'Connell6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
01.08.19
Sfert de final─â
vs. Tomislav Brkic/Ante Pavic6-2, 3-6, 10-8 victoriedetaliu meci
31.07.19
1-a rund─â
vs. Martin Cuevas/Facundo Mena6-4, 3-6, 10-6 victoriedetaliu meci
Czech Republic Prague Challenger - Zgura
26.07.19
Semifinal─â
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
25.07.19
Sfert de final─â
vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
24.07.19
1-a rund─â
vs. N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan7-64, 2-6, 10-8 victoriedetaliu meci

Sander Arends/David Pel - ultimele meciuri

Italy Ortisei Challenger - Indoor Hard
16.11.19
Final─â
vs. Nikola Cacic/Antonio Sancic7-65, 6-73, 7-10 pierderedetaliu meci
15.11.19
Semifinal─â
vs. James Cerretani/Maxime Cressy6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
14.11.19
Sfert de final─â
vs. Sergio Martos Gornes/Scott Puodziunas6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
12.11.19
1-a rund─â
vs. Lorenzo Ferri/Jannik Sinner6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Slovakia Bratislava Challenger - Indoor Hard
06.11.19
1-a rund─â
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys1-6, 6-3, 6-10 pierderedetaliu meci
Germany Hamburg Challenger - Indoor Hard
22.10.19
1-a rund─â
vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow7-5, 6-76, 14-16 pierderedetaliu meci
Belgium Antwerp - Indoor Hard
18.10.19
Sfert de final─â
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
15.10.19
1-a rund─â
vs. Soon-Woo Kwon/Cameron Norrie6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
France Mouilleron Le - Indoor Hard
13.10.19
Final─â
vs. Jonny O'Mara/Ken Skupski1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
11.10.19
Semifinal─â
vs. Manuel Guinard/Lucas Miedler7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
10.10.19
Sfert de final─â
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys4-6, 6-3, 10-4 victoriedetaliu meci
08.10.19
1-a rund─â
vs. Sander Gille/Joran Vliegen2-6, 6-2, 10-4 victoriedetaliu meci
France Orleans Challenger - Indoor Hard
27.09.19
Sfert de final─â
vs. Andre Begemann/Julian Lenz7-64, 4-6, 8-10 pierderedetaliu meci
24.09.19
1-a rund─â
vs. Marius Copil/Lukas Rosol6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
France Metz - Indoor Hard
21.09.19
Semifinal─â
vs. Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
18.09.19
Sfert de final─â
vs. Marius Copil/Ugo Humbert6-75, 6-3, 10-5 victoriedetaliu meci
17.09.19
1-a rund─â
vs. Lucas Pouille/Matt Reid6-4, 0-6, 11-9 victoriedetaliu meci
Turkey Istanbul Challenger - Hard
11.09.19
1-a rund─â
vs. Marek Gengel/Lukas Rosol7-67, 5-7, 9-11 pierderedetaliu meci
France Cassis Challenger - Hard
07.09.19
Final─â
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek6-76, 6-4, 9-11 pierderedetaliu meci
06.09.19
Semifinal─â
vs. Quentin Halys/Tristan Lamasine7-65, 7-5 victoriedetaliu meci
05.09.19
Sfert de final─â
vs. Tony Bourcet/Antoine Escoffier6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
04.09.19
1-a rund─â
vs. Markus Eriksson/Dmitry Popko7-5, 7-5 victoriedetaliu meci
Spain Mallorca Challenger - Hard
31.08.19
Final─â
vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow7-5, 6-4 victoriedetaliu meci
30.08.19
Semifinal─â
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-4, 7-66 victoriedetaliu meci
29.08.19
Sfert de final─â
vs. Scott Clayton/Lloyd Glasspool6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
28.08.19
1-a rund─â
vs. Peter Gojowczyk/Daniel Masur Peter Gojowczyk/Daniel Masur - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
Germany Meerbusch Challenger - Zgura
15.08.19
Sfert de final─â
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-4, 1-6, 6-10 pierderedetaliu meci
14.08.19
1-a rund─â
vs. Inigo Cervantes/Mark Vervoort6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Spain Segovia Challenger - Hard
03.08.19
Final─â
vs. Orlando Luz/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-4, 7-63 victoriedetaliu meci
02.08.19
Semifinal─â
vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
<