W15 Kursumlijska Banja 2024 scoruri live, rezultate live

W15 Kursumlijska Banja live, $15K

femei simplu Zgura Serbia W15 Kursumlijska Banja seturi 1 2 3 4 5
28.04.24
Finală
Dimitra Pavlou 2 4 6 6
Anja Stankovic 1 6 3 1
28.04.24
Semifinală
Dimitra Pavlou 2 5 6 7
Natalija Senic 1 7 0 64
28.04.24
Semifinală
Anja Stankovic 2 6 1 6
Pemra Ozgen 1 1 6 3
27.04.24
Sfert de finală
Pemra Ozgen 2 6 6 6
Ana Giraldi Requena 0 0 1 3
27.04.24
Sfert de finală
Dimitra Pavlou 2 6 2 10
Lidia Encheva 1 1 6 3
27.04.24
Sfert de finală
Natalija Senic 2 6 6 10
Ingrid Vojcinakova 0 2 2 3
27.04.24
Sfert de finală
Anja Stankovic 2 6 7
Isabella Maria Serban 0 3 63
26.04.24
a 2-a rundă
Anja Stankovic 1 w/o 7
Helena Stevic 0 63
27.04.24
a 2-a rundă
Pemra Ozgen 2 6 6
Laura Cilekova 0 1 3
27.04.24
a 2-a rundă
Ingrid Vojcinakova 2 6 7
Jana Stojanova 0 2 62
27.04.24
a 2-a rundă
Ana Giraldi Requena 2 7 3 10
Ziva Falkner 1 64 6 5
27.04.24
a 2-a rundă
Dimitra Pavlou 2 6 6 10
Zuzanna Bednarz 0 3 2 5
27.04.24
a 2-a rundă
Natalija Senic 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 1 0
27.04.24
a 2-a rundă
Lidia Encheva 2 7 6
Ioana Zvonaru 0 62 3
27.04.24
a 2-a rundă
Isabella Maria Serban 2 6 3 10
Daria Yesypchuk 1 3 6 5
25.04.24
1-a rundă
Pemra Ozgen 2 6 6 10
Arina Bulatova 0 3 2 5
25.04.24
1-a rundă
Magdalena Stoilkovska 2 7 6
Masa Tanaskovic 0 65 0
25.04.24
1-a rundă
Ana Giraldi Requena 2 7 6
Sarafina Olivia Hansen 0 66 1
25.04.24
1-a rundă
Helena Stevic 2 6 6
Anastasija Arsic 0 3 1
25.04.24
1-a rundă
Natalija Senic 2 6 6
Madelief Hageman 0 4 2
25.04.24
1-a rundă
Daria Yesypchuk 2 6 6
Bojana Marinkovic 0 1 3
25.04.24
1-a rundă
Laura Cilekova 2 6 6
Olivia Bergler 0 1 0
26.04.24
1-a rundă
Ingrid Vojcinakova 2 6 4 16
Karola Patricia Bejenaru 1 4 6 14
26.04.24
1-a rundă
Ziva Falkner 2 7 7 16
Nikol Palecek 0 64 5 14
26.04.24
1-a rundă
Ioana Zvonaru 2 6 7
Alian Zack 0 4 5
26.04.24
1-a rundă
Dimitra Pavlou 2 6 6
Kiara Cvetkovic 0 0 3
26.04.24
1-a rundă
Zuzanna Bednarz 2 6 6
Mirjana Jovanovic 0 2 0
26.04.24
1-a rundă
Anja Stankovic 2 7 6
Tea Nikcevic 0 65 4
26.04.24
1-a rundă
Jana Stojanova 2 6 6
Tara Mihaljevic 0 2 1
26.04.24
1-a rundă
Lidia Encheva 2 6 6 10
Suana Tucakovic 1 74 3 8
26.04.24
1-a rundă
Isabella Maria Serban 2 7 5 6
Luisa Meyer Auf Der Heide 1 64 7 3
25.04.24
Calificare
Ingrid Vojcinakova 2 6 2 10
Jovana Grujic 1 0 6 8
25.04.24
Calificare
Kiara Cvetkovic 2 7 4 10
Galena Krastenova 1 5 6 5
25.04.24
Calificare
Tea Nikcevic 1 6 4 10
Yu Shan retragere 0 1 6 5
25.04.24
Calificare
Nikol Palecek 2 6 6
Ekaterina Kuznetsova 0 4 4
25.04.24
Calificare
Alian Zack 2 6 2 10
Jana Stojanova 1 4 6 8
25.04.24
Calificare
Lidia Encheva 2 4 6 10
Oliwia Szymczuch 1 6 2 3
25.04.24
Calificare
Mirjana Jovanovic 2 6 6 10
Annika Kannan 0 1 3 3
25.04.24
Calificare
Isabella Maria Serban 2 6 6
Rikke De Koning 0 4 1
24.04.24
2-a rundă de calif.
Ingrid Vojcinakova 2 7 6
Anastasiya Zaparyniuk 0 5 1
24.04.24
2-a rundă de calif.
Oliwia Szymczuch 2 6 6
Jana Vanik 0 1 1
24.04.24
2-a rundă de calif.
Yu Shan 2 6 7
Andjela Raznatovic 0 1 5
24.04.24
2-a rundă de calif.
Kiara Cvetkovic 2 2 7 10
Judith Hernandez Miranda 1 6 65 8
24.04.24
2-a rundă de calif.
Tea Nikcevic 2 3 6 10
Draginja Vukovic 1 6 1 7
24.04.24
2-a rundă de calif.
Nikol Palecek 2 6 6 10
Leticia Tarocco 0 2 0 7
24.04.24
2-a rundă de calif.
Alian Zack 2 6 6
Leontina Stojanovic 0 0 3
24.04.24
2-a rundă de calif.
Ekaterina Kuznetsova 2 6 6
Ana Dzabasan 0 3 0
24.04.24
2-a rundă de calif.
Rikke De Koning 2 6 6
Darya Volkova 0 2 1
24.04.24
2-a rundă de calif.
Jana Stojanova 2 6 6
Alisa Vasileva 0 4 3
24.04.24
2-a rundă de calif.
Jovana Grujic 2 7 6
Viktoria Lackova 0 5 1
24.04.24
2-a rundă de calif.
Lidia Encheva 2 6 6
Sofiia Nagornaia 0 2 0
24.04.24
2-a rundă de calif.
Mirjana Jovanovic 2 6 6
Nina Zabrdac 0 3 0
25.04.24
2-a rundă de calif.
Isabella Maria Serban 2 6 6
Nina Mrdovic 0 0 1
22.04.24
1-a rundă de calif.
Oliwia Szymczuch 2 6 6
Gala Ilic 0 0 0
22.04.24
1-a rundă de calif.
Draginja Vukovic 2 6 6
Paula Mihaela Onita 0 1 0
22.04.24
1-a rundă de calif.
Kiara Cvetkovic 2 6 6
Simona Maksimovic 0 2 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Annika Kannan 2 6 6
Marianna Vallova 0 4 4
22.04.24
1-a rundă de calif.
Anastasiya Zaparyniuk 2 6 6
Andjelija Markovic 0 3 4
22.04.24
1-a rundă de calif.
Tea Nikcevic 2 6 6
Victoria Chramcova 0 2 4
22.04.24
1-a rundă de calif.
Alian Zack 2 6 6
Temenujka Radovska 0 1 0
22.04.24
1-a rundă de calif.
Darya Volkova 2 6 6
Milica Stosovic 0 4 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Alisa Vasileva 2 6 6
Marija Djurasic 0 1 0
22.04.24
1-a rundă de calif.
Jovana Grujic 2 6 6
Angelina Karaminkova 0 1 1
22.04.24
1-a rundă de calif.
Sofiia Nagornaia 2 6 6
Iva Daneva 0 2 4
22.04.24
1-a rundă de calif.
Leticia Tarocco 2 6 6
Majra Djokic 0 4 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Leontina Stojanovic 2 6 6
Nika Ilic 0 1 2
22.04.24
1-a rundă de calif.
Nina Zabrdac 2 7 6
Maya Alexandrova 0 5 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Viktoria Lackova 2 6 6
Ana Cristiana Mocanu 0 3 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Andjela Raznatovic 1 6 6
Zi Yi Gao retragere 0 4 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Galena Krastenova 2 6 6
Beatris Spasova 0 3 3
22.04.24
1-a rundă de calif.
Ana Dzabasan 2 6 6
Jana Mrdovic 0 4 3
femei dublu Zgura Serbia W15 Kursumlijska Banja seturi 1 2 3 4 5
28.04.24
Finală
Karola Patricia Bejenaru/Tea Nikcevic 2 7 6
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 0 65 4
27.04.24
Semifinală
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 2 7 6
Isabella Maria Serban/Draginja Vukovic 0 5 2
27.04.24
Semifinală
Karola Patricia Bejenaru/Tea Nikcevic 2 6 3 14
Madelief Hageman/Jana Stojanova 1 1 6 12
26.04.24
Sfert de finală
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 2 6 6 14
Ana Cristiana Mocanu/Alisa Vasileva 0 1 4 12
26.04.24
Sfert de finală
Madelief Hageman/Jana Stojanova 2 6 6
Lidia Encheva/Beatris Spasova 0 4 3
27.04.24
Sfert de finală
Karola Patricia Bejenaru/Tea Nikcevic 2 6 6
Nikol Palecek/Jana Vanik 0 4 1
27.04.24
Sfert de finală
Isabella Maria Serban/Draginja Vukovic 2 6 6
Laura Cilekova/Ioana Zvonaru 0 1 2
25.04.24
1-a rundă
Zuzanna Bednarz/Daria Yesypchuk 1 w/o 6
Jovana Grujic/Anastasiya Zaparyniuk 0 2
25.04.24
1-a rundă
Karola Patricia Bejenaru/Tea Nikcevic 2 7 6
Kiara Cvetkovic/Annika Kannan 0 65 2
26.04.24
1-a rundă
Lidia Encheva/Beatris Spasova 2 6 6
Ana Giraldi Requena/Judith Hernandez Miranda 0 4 4
26.04.24
1-a rundă
Madelief Hageman/Jana Stojanova 2 6 6
Masa Tanaskovic/Alian Zack 0 2 2
26.04.24
1-a rundă
Nikol Palecek/Jana Vanik 2 6 2 10
Mia Popovic/Leontina Stojanovic 1 3 6 6
26.04.24
1-a rundă
Isabella Maria Serban/Draginja Vukovic 2 7 6 10
Marija Djurasic/Darya Volkova 0 5 2 6
26.04.24
1-a rundă
Laura Cilekova/Ioana Zvonaru 2 3 6 10
Sofiia Nagornaia/Ingrid Vojcinakova 1 6 2 8
26.04.24
1-a rundă
Ana Cristiana Mocanu/Alisa Vasileva 1 w/o 6 10
Olivia Bergler/Arina Bulatova 0 2 8
<