MECI
04.12.17 | 2-a rundă de calif. | Cing-Yang Meng | Artur Kulibaba | 6-2, 3-6, 6-3 | Turkey F46 | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
30.05.99, 24 Vârsta
30.05.99, 24 Vârsta
Cing-Yang Meng vs. Artur Kulibaba - meciuri reciproce
04.12.17 | 2-a rundă de calif. | Cing-Yang Meng | Artur Kulibaba | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Turkey F46 | Zgura |
Cing-Yang Meng form & Artur Kulibaba form
Cing-Yang Meng - ultimele meciuri
M15 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tainan - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
16.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.22 Calificare | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | detaliu meci |
Artur Kulibaba - ultimele meciuri
M15 Parnu - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
20.10.19 2-a rundă de calif. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Irpin - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
M15 Irpin - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Turkey F31 - Zgura | ||||
08.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Kazakhstan F8 - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detaliu meci | |
Kazakhstan F7 - Zgura | ||||
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hungary F7 - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
Hungary F6 - Zgura | ||||
20.08.18 Calificare | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Slovakia F3 - Zgura | ||||
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci |