MECI
04.10.17 | 1-a rundă | Dayne Kelly | Michael Look | 6-1, 7-5 | Australia F6 | Hard |
STATISTICI MECI
Dayne Kelly | Michael Look | |
Prima administrare % | 39/51 (76%) | 39/68 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/39 (72%) | 25/39 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/12 (67%) | 10/29 (34%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/68 (49%) | 15/51 (29%) |
Total puncte câştigate | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 1 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Dayne Kelly vs. Michael Look - meciuri reciproce
11.10.17 | 1-a rundă | Dayne Kelly | Michael Look | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Australia F7 | Hard |
04.10.17 | 1-a rundă | Dayne Kelly | Michael Look | 6-1, 7-5 | detaliu meci | Australia F6 | Hard |
26.01.13 | 2-a rundă de calif. | Michael Look | Dayne Kelly | 6-3, 7-62 | detaliu meci | Burnie Challenger | Hard |
06.09.10 | Finală | Dayne Kelly | Michael Look | 7-65, 6-4 | detaliu meci | Australia F5 | Hard |
Dayne Kelly form & Michael Look form
Dayne Kelly - ultimele meciuri
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - retragere | detaliu meci | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - retragere | detaliu meci | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
16.04.23 Finală | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.04.23 Semifinală | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
14.04.23 Sfert de finală | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Singapore - Hard | ||||
09.04.23 Finală | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | detaliu meci | |
08.04.23 Semifinală | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.04.23 Sfert de finală | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Canberra - Zgura | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.03.23 a 2-a rundă | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
M25 Canberra - Zgura | ||||
17.03.23 Sfert de finală | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
27.02.23 Calificare | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
02.02.23 a 2-a rundă | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
31.01.23 1-a rundă | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Michael Look - ultimele meciuri
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Gage Brymer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Yuga Tashiro | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Kofu - Hard | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Tamaki Yamao | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Nishi - Hard | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Jumpei Yamasaki | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Mildura - Iarbă | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Albury - Iarbă | ||||
28.02.19 a 2-a rundă | vs. Thomas Fancutt | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.19 1-a rundă | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
08.01.19 a 2-a rundă | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.01.19 1-a rundă | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Playford Challenger - Hard | ||||
31.12.18 Calificare | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
27.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Scott Puodziunas | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. James Frawley | 6-4, 7-60 | detaliu meci | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Fabien Reboul | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Harry Bourchier | Harry Bourchier - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Australia F8 - Hard | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Jacob Grills | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.18 1-a rundă | vs. Connor Johnson | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
Australia F7 - Hard | ||||
05.10.18 Sfert de finală | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
05.10.18 Semifinală | vs. Colin Sinclair | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
04.10.18 a 2-a rundă | vs. David Barclay | 3-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Australia F6 - Hard | ||||
28.09.18 Semifinală | vs. Evan Hoyt | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.09.18 Sfert de finală | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Edward Bourchier | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Australia F5 - Hard | ||||
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.18 1-a rundă | vs. Mustafa Ibraimi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Indonesia F3 - Hard | ||||
11.08.18 Finală | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.18 Semifinală | vs. Daniel Nolan | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
08.08.18 a 2-a rundă | vs. Aryan Goveas | 2-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci |