MECI
19.12.17 | 1-a rundă | Duilio Beretta | Wilson Leite | 6-2, 7-63 | Peru F2 | Zgura |
STATISTICI MECI
Duilio Beretta | Wilson Leite | |
Prima administrare % | 45/63 (71%) | 42/65 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/45 (60%) | 19/42 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/18 (67%) | 12/23 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/65 (52%) | 24/63 (38%) |
Total puncte câştigate | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Duilio Beretta vs. Wilson Leite - meciuri reciproce
19.12.17 | 1-a rundă | Duilio Beretta | Wilson Leite | 6-2, 7-63 | detaliu meci | Peru F2 | Zgura |
28.09.14 | Calificare | Wilson Leite | Duilio Beretta | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Cali Challenger | Zgura |
08.09.13 | Calificare | Duilio Beretta | Wilson Leite | 6-74, 6-0, 6-1 | detaliu meci | Cali Challenger | Zgura |
Duilio Beretta form & Wilson Leite form
Duilio Beretta - ultimele meciuri
Peru F3 - Zgura | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Nicolas Santos | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Peru F1 - Zgura | ||||
27.09.18 Sfert de finală | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Tomas Farjat | 4-6, 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
Turkey F8 - Hard | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Davis Cup - Zgura | ||||
03.02.18 Rubber 1 | vs. Hugo Dellien | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Peru F2 - Zgura | ||||
21.12.17 Sfert de finală | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.12.17 a 2-a rundă | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.12.17 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
18.12.17 Calificare | vs. Marcos Felice | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Franco Best | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
18.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Peru F1 - Zgura | ||||
12.12.17 1-a rundă | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Guillermo Reyes | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Felipe Santamaria | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
11.12.17 Calificare | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Peru F6 - Zgura | ||||
30.11.15 a 2-a rundă | vs. Junior A. Ore | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
30.11.15 Sfert de finală | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.15 Finală | vs. Michael Linzer | 5-7, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.15 Semifinală | vs. Ivan Endara | 6-2, 2-1, Ivan Endara - retragere | detaliu meci | |
30.11.15 1-a rundă | vs. Andre Ku Meza | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Peru F5 - Zgura | ||||
23.11.15 1-a rundă | vs. Mauricio Echazu | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.11.15 a 2-a rundă | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.15 Semifinală | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.15 Sfert de finală | vs. Guillermo Rivera-Aranguiz | 6-3, 3-1, Guillermo Rivera-Aranguiz - retragere | detaliu meci | |
Peru F4 - Zgura | ||||
16.11.15 1-a rundă | vs. Felipe Mantilla | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Lima Challenger - Zgura | ||||
25.10.15 2-a rundă de calif. | vs. Axel Michon | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Rodrigo Sanchez | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Barranquilla Challenger - Zgura | ||||
08.09.15 1-a rundă | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Wilson Leite - ultimele meciuri
Concepcion Challenger - Zgura | ||||
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Franco Ribero | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-67, 4-6, 5-5, - Wilson Leite - retragere | detaliu meci | |
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Asuncion Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Santiago Challenger - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - retragere | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Concepcion - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Lajeado - Zgura | ||||
15.10.23 Finală | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 a 2-a rundă | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | detaliu meci |