MECI
07.11.17 | 1-a rundă | Jeroen Vanneste | Darko Bojanovic | 6-4, 3-6, 7-5 | Kuwait F2 | Hard |
STATISTICI MECI
Jeroen Vanneste | Darko Bojanovic | |
Prima administrare % | 59/106 (56%) | 59/90 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 44/59 (75%) | 40/59 (68%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/47 (36%) | 17/31 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 4/11 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/90 (37%) | 45/106 (42%) |
Total puncte câştigate | 94/196 (48%) | 102/196 (52%) |
Greșeli duble | 12 | 6 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bosnia si Hertegovina
08.02.97, 27 Vârsta
18843 $
08.02.97, 27 Vârsta
18843 $
Jeroen Vanneste vs. Darko Bojanovic - meciuri reciproce
07.11.17 | 1-a rundă | Jeroen Vanneste | Darko Bojanovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | Kuwait F2 | Hard |
Jeroen Vanneste form & Darko Bojanovic form
Jeroen Vanneste - ultimele meciuri
M15 Metzingen - Zgura | ||||
21.07.22 a 2-a rundă | vs. Peter Fajta | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.22 1-a rundă | vs. Philipp Leithold | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Vilnius - Indoor Hard | ||||
18.01.22 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Manacor - Hard | ||||
12.01.22 1-a rundă | vs. Leopold Zima | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.22 Sfert de finală | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.01.22 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
05.01.22 1-a rundă | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
27.09.21 1-a rundă | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
Braga Challenger - Zgura | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M25 Madrid - Zgura | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
Warsaw Challenger - Zgura | ||||
27.08.21 a 2-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
14.07.21 1-a rundă | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Salzburg Anif - Zgura | ||||
05.07.21 Calificare | vs. Alexander Erler | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Prostejov Challenger - Zgura | ||||
14.06.21 Calificare | vs. Alex Rybakov | 6-79, 6-73 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Adam Jurajda | 4-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Yanki Erel | 7-62, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 Finală | vs. Sandro Ehrat | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.05.21 Semifinală | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
30.04.21 Sfert de finală | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Jacopo Berrettini | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Daniil Glinka | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.21 Sfert de finală | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.04.21 a 2-a rundă | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.04.21 1-a rundă | vs. Joel Link | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Meerbusch - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Yannick Mertens | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Alexander Cozbinov | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Darko Bojanovic - ultimele meciuri
M15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Doboj - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
10.05.19 Sfert de finală | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
M15 Tabarka - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.19 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - retragere | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.19 Calificare | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.19 1-a rundă | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | detaliu meci | |
14.01.19 Calificare | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
05.12.18 a 2-a rundă | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cameroon F1 - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | detaliu meci | |
Tunisia F35 - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tunisia F34 - Hard | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - retragere | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Serbia F5 - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Marcell Bartakovics | - Darko Bojanovic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Serbia F4 - Zgura | ||||
30.08.18 a 2-a rundă | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.08.18 1-a rundă | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - retragere | detaliu meci | |
Serbia F3 - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Serbia F2 - Zgura | ||||
16.08.18 a 2-a rundă | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | detaliu meci |