INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Petia Arshinkova vs. Ekaterine Gorgodze - meciuri reciproce
05.08.17 | Semifinală | Ekaterine Gorgodze | Petia Arshinkova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Istanbul | Zgura |
11.02.16 | a 2-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Petia Arshinkova | 7-67, 6-0 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
26.01.15 | Semifinală | Ekaterine Gorgodze | Petia Arshinkova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Petia Arshinkova form & Ekaterine Gorgodze form
Petia Arshinkova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.21 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.20 Semifinală | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.20 Sfert de finală | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci |