MECI
23.08.20 | 1-a rundă de calif. | Melissa Boyden | Annelin Bakker | 6-4, 6-2 | W15 Alkmaar | Zgura |
STATISTICI MECI
Olanda
24.06.03, 20 Vârsta
24.06.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Melissa Boyden vs. Annelin Bakker - meciuri reciproce
23.08.20 | 1-a rundă de calif. | Melissa Boyden | Annelin Bakker | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Alkmaar | Zgura |
Melissa Boyden form & Annelin Bakker form
Melissa Boyden - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.24 Calificare | vs. Marina Lubsheva | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
22.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Milana Safiullina | 7-5, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Boyoung Jeong | - | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 0-6, 3-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Thiemke | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.12.22 Calificare | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 3-6, 7-5, 11-13 | detaliu meci | |
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Shahd Habib | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Sijia Wei | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.07.22 Calificare | vs. Nicole Poj | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Emma Rizzetto | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Ava Hrastar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Karine Marion Job | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.22 Calificare | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Selina Atay | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.05.22 Calificare | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Annelin Bakker - ultimele meciuri
W15 Telde - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Rinko Matsuda | 6-74, 0-1, - Annelin Bakker - retragere | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-78, 7-5 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Aminata Sall | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annika Barth | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Michaella Krajicek | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. A Young Jang | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Micol Salvadori | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 6-75, 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Siedliska | 6-3, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
29.06.23 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 3-6, 6-4, 1-0, Bianca Behulova - retragere | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Katharina Hering | 2-6, 2-6 | detaliu meci |