INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Margaux Bovy vs. Mira Antonitsch - meciuri reciproce
17.05.18 | a 2-a rundă | Mira Antonitsch | Margaux Bovy | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Margaux Bovy form & Mira Antonitsch form
Margaux Bovy - ultimele meciuri
Stockholm - Indoor Hard | ||||
25.10.18 a 2-a rundă | vs. Melis Yasar | 0-6, - Margaux Bovy - retragere | detaliu meci | |
24.10.18 1-a rundă | vs. Andrina Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Joue Les - Indoor Hard | ||||
13.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Koksijde - Zgura | ||||
06.08.18 1-a rundă | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
19.07.18 a 2-a rundă | vs. Vinciane Remy | 7-5, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
18.07.18 1-a rundă | vs. Louise Wittouck | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
11.07.18 a 2-a rundă | vs. Justine Pysson | 3-6, 7-66, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.18 1-a rundă | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Denain - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
Sassuolo - Zgura | ||||
19.06.18 1-a rundă | vs. Alexa Noel | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
16.06.18 Finală | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.06.18 Semifinală | vs. Shalimar Talbi | 7-5, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
14.06.18 Sfert de finală | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.18 a 2-a rundă | vs. Anastasia Chikalkina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.18 1-a rundă | vs. Denise-Antonela Stoica | 4-6, 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.05.18 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.05.18 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.05.18 Sfert de finală | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.18 a 2-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
09.05.18 1-a rundă | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.04.18 Calificare | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Alice Matteucci | 7-63, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Min Liu | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
08.03.18 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
07.03.18 1-a rundă | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
21.02.18 1-a rundă | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Elixane Lechemia | 6-71, 0-6 | detaliu meci |
Mira Antonitsch - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
17.06.22 a 2-a rundă | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
15.06.22 1-a rundă | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - retragere | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
07.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.10.20 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
15.09.20 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
08.09.20 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Trieste - Zgura | ||||
02.09.20 a 2-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
29.08.20 Finală | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.20 Semifinală | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.20 Sfert de finală | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.08.20 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
03.07.20 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
01.07.20 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detaliu meci |