MECI
13.06.17 | 1-a rundă | Shalimar Talbi | Joana Eidukonyte | 4-6, 6-2, 6-1 | Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Shalimar Talbi | Joana Eidukonyte | |
Prima administrare % | 50/84 (60%) | 48/97 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/50 (64%) | 29/48 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/34 (50%) | 16/49 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 8/20 (40%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/97 (54%) | 35/84 (42%) |
Total puncte câştigate | 101/181 (56%) | 80/181 (44%) |
Greșeli duble | 3 | 16 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Shalimar Talbi vs. Joana Eidukonyte - meciuri reciproce
13.06.17 | 1-a rundă | Shalimar Talbi | Joana Eidukonyte | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | Minsk | Zgura |
Shalimar Talbi form & Joana Eidukonyte form
Shalimar Talbi - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
27.01.22 a 2-a rundă | vs. Katherine Sebov | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.22 1-a rundă | vs. Nicoleta Dascalu | 6-75, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.01.22 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
30.10.21 Semifinală | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.10.21 Sfert de finală | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
20.10.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
27.08.21 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Belgrade - Zgura | ||||
26.07.21 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
16.07.21 Sfert de finală | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-2, - Shalimar Talbi - retragere | detaliu meci | |
15.07.21 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.21 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
08.07.21 a 2-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.21 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Anna Kubareva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.05.21 Calificare | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
03.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
29.04.21 a 3-a rundă | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.04.21 a 2-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Dubai - Hard | ||||
01.04.21 Sfert de finală | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.03.21 a 2-a rundă | vs. Bianca Turati | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
30.03.21 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 1-6, 4-1, Ankita Raina - retragere | detaliu meci | |
29.03.21 Calificare | vs. Melis Yasar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci |
Joana Eidukonyte - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.08.19 Semifinală | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detaliu meci | |
W60+H Torun - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - retragere | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.18 Calificare | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
27.06.18 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.18 Calificare | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.06.18 Calificare | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detaliu meci |