MECI
15.11.17 | a 2-a rundă | Summer Yardley | Daria Kruzhkova | 6-3, 7-65 | Helsinki | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Regatul Unit
28.01.00, 24 Vârsta
28.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Summer Yardley vs. Daria Kruzhkova - meciuri reciproce
15.11.17 | a 2-a rundă | Summer Yardley | Daria Kruzhkova | 6-3, 7-65 | detaliu meci | Helsinki | Indoor Hard |
Summer Yardley form & Daria Kruzhkova form
Summer Yardley - ultimele meciuri
W35 Nottingham - Hard | ||||
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
08.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Stella Beldiman | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Gorska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Olivia Bergler | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Jael Molongo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-63, 8-10 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Natal | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ksenija Rage | 5-7, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 6-1, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Shria Atturu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Daria Kruzhkova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - retragere | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | - Daria Kruzhkova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
18.01.22 1-a rundă | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.21 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.10.21 1-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - retragere | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.20 1-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.20 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.02.20 Calificare | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
15.12.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.19 1-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.11.19 Finală | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detaliu meci | |
02.11.19 Semifinală | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - retragere | detaliu meci |