MECI
12.08.17 | Semifinală | Elmar Ejupovic | Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-75, 6-4 | Germany F10 | Zgura |
STATISTICI MECI
Elmar Ejupovic | Daniel Dutra Da Silva | |
Prima administrare % | 53/72 (74%) | 57/90 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 48/53 (91%) | 42/57 (74%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/19 (58%) | 11/33 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/90 (41%) | 13/72 (18%) |
Total puncte câştigate | 96/162 (59%) | 66/162 (41%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 12 | 3 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elmar Ejupovic vs. Daniel Dutra Da Silva - meciuri reciproce
03.08.19 | Semifinală | Elmar Ejupovic | Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | M25 Bolzano | Zgura |
12.08.17 | Semifinală | Elmar Ejupovic | Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-75, 6-4 | detaliu meci | Germany F10 | Zgura |
04.08.17 | Semifinală | Daniel Dutra Da Silva | Elmar Ejupovic | 6-4, 4-6, 7-66 | detaliu meci | Germany F9 | Zgura |
Elmar Ejupovic form & Daniel Dutra Da Silva form
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
08.04.24 Calificare | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Andres Delgadillo | 6-0, 7-68 | detaliu meci | |
Mexico City - Zgura | ||||
02.04.24 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.04.24 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Daniel Dutra Da Silva - ultimele meciuri
Concepcion Challenger - Zgura | ||||
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Facundo Mena | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
23.04.24 1-a rundă | vs. Renzo Olivo | 7-5, 5-1, Renzo Olivo - retragere | detaliu meci | |
San Miguel - Zgura | ||||
17.04.24 a 2-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 6-1, 6-73 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Florianopolis Challenger - Zgura | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
01.04.24 Calificare | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-0, Conner Huertas Del Pino - retragere | detaliu meci | |
Sao Leopoldo - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Maceio - Zgura | ||||
24.03.24 Finală | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Feira - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Recife - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Punta - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detaliu meci | |
Piracicaba Challenger - Zgura | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detaliu meci |