MECI
17.04.22 | 1-a rundă de calif. | Elmar Ejupovic | Gilbert Klier Junior | 7-63, 7-64 | Aguascalientes Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Elmar Ejupovic | Gilbert Klier Junior | |
Prima administrare % | 48/77 (62%) | 48/76 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/48 (79%) | 36/48 (75%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/29 (66%) | 16/28 (57%) |
Break-ballurile câştigate | 0/2 (0%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/76 (32%) | 20/77 (26%) |
Total puncte câştigate | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Gilbert Klier Junior | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elmar Ejupovic vs. Gilbert Klier Junior - meciuri reciproce
17.04.22 | 1-a rundă de calif. | Elmar Ejupovic | Gilbert Klier Junior | 7-63, 7-64 | detaliu meci | Aguascalientes Challenger | Zgura |
Elmar Ejupovic form & Gilbert Klier Junior form
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Gilbert Klier Junior - ultimele meciuri
Punta Del - Zgura | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Tigre Challenger - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Guayaquil Challenger - Zgura | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Curitiba Challenger - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Campinas Challenger - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antofagasta Challenger - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - retragere | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Olavarria - Zgura | ||||
08.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Buenos - Zgura | ||||
04.09.23 Finală | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - retragere | detaliu meci |