MECI
20.10.21 | 1-a rundă | Elmar Ejupovic | Tim Handel | 6-4, 4-6, 7-61 | M25 Hamburg | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Elmar Ejupovic | Tim Handel | |
Prima administrare % | 64/97 (66%) | 72/108 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 51/64 (80%) | 52/72 (72%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/33 (58%) | 18/36 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 2/9 (22%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/108 (35%) | 27/97 (28%) |
Total puncte câştigate | 108/205 (53%) | 97/205 (47%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 8 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Tim Handel | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elmar Ejupovic vs. Tim Handel - meciuri reciproce
20.10.21 | 1-a rundă | Elmar Ejupovic | Tim Handel | 6-4, 4-6, 7-61 | detaliu meci | M25 Hamburg | Indoor Hard |
Elmar Ejupovic form & Tim Handel form
Elmar Ejupovic - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
Merida Challenger - Zgura | ||||
20.03.24 a 2-a rundă | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Trento - Indoor Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Glasgow Challenger - Indoor Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Koblenz Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 2 - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Oeiras 1 - Indoor Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detaliu meci | |
Bogota Challenger - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detaliu meci | |
Columbus Challenger - Indoor Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Tulln Challenger - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Sion - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Augsburg Challenger - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Tampere Challenger - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detaliu meci |
Tim Handel - ultimele meciuri
M25 Saint - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland Challenger - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detaliu meci | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detaliu meci | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detaliu meci |