MECI
18.08.22 | a 2-a rundă | Jonathan Mridha | Gustaf Strom | 3-6, 6-3, 6-3 | M15 Malmo | Zgura |
STATISTICI MECI
Jonathan Mridha | Gustaf Strom | |
Prima administrare % | 75/114 (66%) | 60/87 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 48/75 (64%) | 34/60 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/39 (41%) | 14/27 (52%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 4/15 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/87 (45%) | 50/114 (44%) |
Total puncte câştigate | 103/201 (51%) | 98/201 (49%) |
Greșeli duble | 5 | 1 |
ași | 4 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jonathan Mridha | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jonathan Mridha | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jonathan Mridha | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jonathan Mridha | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jonathan Mridha | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Å¢ara
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naÅŸterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
22.09.01, 22 Vârsta
22.09.01, 22 Vârsta
Jonathan Mridha vs. Gustaf Strom - meciuri reciproce
18.08.22 | a 2-a rundă | Jonathan Mridha | Gustaf Strom | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | M15 Malmo | Zgura |
Jonathan Mridha form & Gustaf Strom form
Jonathan Mridha - ultimele meciuri
M25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - retragere | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - retragere | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Falun - Indoor Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Danderyd - Indoor Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Szczawno - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - retragere | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
M15 Xativa - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
M15 Sofia - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
M25 Risskov/Aarhus - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Semifinală | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - retragere | detaliu meci | |
M15 Kalmar - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Gustaf Strom - ultimele meciuri
M25 Wetzlar - Zgura | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
M25 Kramsach - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - retragere | detaliu meci | |
M25 Telfs - Zgura | ||||
20.07.23 1-a rundă | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Malmo - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.22 1-a rundă | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
M25 Ystad - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detaliu meci | |
M25 Velenje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - retragere | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.03.20 Calificare | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.20 1-a rundă | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
13.02.20 Calificare | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detaliu meci |