MECI
03.08.22 | a 2-a rundă | Norbert Gombos | Oriol Roca Batalla | 1-6, 7-5, 6-1 | Liberec Challenger | Zgura |
STATISTICI MECI
Norbert Gombos | Oriol Roca Batalla | |
Prima administrare % | 41/78 (53%) | 51/80 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/41 (68%) | 30/51 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/37 (46%) | 9/29 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/80 (51%) | 33/78 (42%) |
Total puncte câştigate | 86/158 (54%) | 72/158 (46%) |
Greșeli duble | 8 | 4 |
ași | 7 | 5 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-5 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 | Oriol Roca Batalla | |
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Norbert Gombos vs. Oriol Roca Batalla - meciuri reciproce
03.08.22 | a 2-a rundă | Norbert Gombos | Oriol Roca Batalla | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | Liberec Challenger | Zgura |
07.04.22 | a 2-a rundă | Norbert Gombos | Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-3, 7-62 | detaliu meci | Murcia Challenger | Zgura |
Norbert Gombos form & Oriol Roca Batalla form
Norbert Gombos - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Lugano Challenger - Indoor Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Ortisei Challenger - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Hamburg Challenger - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bratislava 2 - Indoor Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
Orleans Challenger - Indoor Hard | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - retragere | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
Liberec Challenger - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Salzburg Challenger - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Karlsruhe Challenger - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Ilkley Challenger - Iarbă | ||||
19.06.23 1-a rundă | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
Bratislava 1 - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Heilbronn Challenger - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Prague 2 - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Prague 1 - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - retragere | detaliu meci |
Oriol Roca Batalla - ultimele meciuri
Girona Challenger - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Murcia Challenger - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.02.24 a 2-a rundă | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Montpellier - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Maspalomas Challenger - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Valencia Challenger - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Montevideo Challenger - Zgura | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lima 2 - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Finală | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Santa - Zgura | ||||
21.10.23 Finală | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Semifinală | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 Sfert de finală | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lisbon Challenger - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 a 2-a rundă | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detaliu meci |