Rotterdam 2024 scoruri live, rezultate live

ABN AMRO Open - Rotterdam live, $2.290M, site-ul oficial

bărbaţi simplu Indoor Hard Holland Rotterdam seturi 1 2 3 4 5
18.02.24
Finală
Jannik Sinner 2 7 6
Alex De Minaur 0 5 4
17.02.24
Semifinală
Alex De Minaur 2 6 6
Grigor Dimitrov 0 4 3
17.02.24
Semifinală
Jannik Sinner 2 6 6
Tallon Griekspoor 0 2 4
16.02.24
Sfert de finală
Grigor Dimitrov 2 7 3 6
Alexander Shevchenko 1 62 6 4
16.02.24
Sfert de finală
Tallon Griekspoor 2 7 7
Emil Ruusuvuori 0 5 64
16.02.24
Sfert de finală
Alex De Minaur 2 7 4 6
Andrey Rublev 1 65 6 3
16.02.24
Sfert de finală
Jannik Sinner 1 7 4 1
Milos Raonic retragere 0 6 1
14.02.24
a 2-a rundă
Milos Raonic 2 6 6
Alexander Bublik 0 4 4
14.02.24
a 2-a rundă
Andrey Rublev 2 3 7 7
Felix Auger Aliassime 1 6 66 5
14.02.24
a 2-a rundă
Alex De Minaur 2 6 6
David Goffin 0 3 1
15.02.24
a 2-a rundă
Grigor Dimitrov 2 6 7
Marton Fucsovics 0 3 5
15.02.24
a 2-a rundă
Tallon Griekspoor 2 6 7 7
Hubert Hurkacz 1 75 65 64
15.02.24
a 2-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Jan-Lennard Struff 0 3 3
15.02.24
a 2-a rundă
Jannik Sinner 2 6 3 6
Gael Monfils 1 3 6 3
15.02.24
a 2-a rundă
Alexander Shevchenko 2 6 1 6
Holger Rune 1 4 6 3
12.02.24
1-a rundă
David Goffin 2 6 6 6
Dino Prizmic 1 4 712 1
12.02.24
1-a rundă
Milos Raonic 2 7 6
Jesper De Jong 0 65 4
12.02.24
1-a rundă
Tallon Griekspoor 2 3 7 7
Lorenzo Musetti 1 6 67 63
12.02.24
1-a rundă
Felix Auger Aliassime 2 7 7
Maxime Cressy 0 63 68
13.02.24
1-a rundă
Marton Fucsovics 2 7 6
Fabian Marozsan 0 65 1
13.02.24
1-a rundă
Jan-Lennard Struff 2 4 7 7
Alejandro Davidovich Fokina 1 6 65 64
13.02.24
1-a rundă
Alexander Bublik 2 6 6
Borna Coric 0 3 4
13.02.24
1-a rundă
Hubert Hurkacz 2 6 6 7
Jiri Lehecka 1 3 79 69
13.02.24
1-a rundă
Andrey Rublev 2 7 6
Zizou Bergs 0 5 3
13.02.24
1-a rundă
Alex De Minaur 2 6 6
Sebastian Korda 0 4 3
13.02.24
1-a rundă
Alexander Shevchenko 2 4 6 6
Zhizhen Zhang 1 6 4 3
14.02.24
1-a rundă
Gael Monfils 2 7 7
Denis Shapovalov 0 64 65
14.02.24
1-a rundă
Grigor Dimitrov 2 7 6
Lorenzo Sonego 0 64 3
14.02.24
1-a rundă
Emil Ruusuvuori 2 7 4 6
Ugo Humbert 1 65 6 3
14.02.24
1-a rundă
Jannik Sinner 2 6 6
Botic Van De Zandschulp 0 3 3
14.02.24
1-a rundă
Holger Rune 2 6 2 6
Roman Safiullin 1 4 6 1
11.02.24
Calificare
David Goffin 2 7 6
Gijs Brouwer 0 68 2
11.02.24
Calificare
Denis Shapovalov 2 6 6
Hugo Gaston 0 4 0
11.02.24
Calificare
Zizou Bergs 2 6 7
Giulio Zeppieri 0 3 5
11.02.24
Calificare
Maxime Cressy 2 6 6 6
Pablo Llamas Ruiz 1 76 4 4
10.02.24
1-a rundă de calif.
David Goffin 2 6 6
Gregoire Barrere 0 4 2
10.02.24
1-a rundă de calif.
Gijs Brouwer 2 6 6
Luca Van Assche 0 3 3
10.02.24
1-a rundă de calif.
Denis Shapovalov 2 7 6
Maximilian Marterer 0 5 4
10.02.24
1-a rundă de calif.
Zizou Bergs 2 6 7
Jurij Rodionov 0 4 65
10.02.24
1-a rundă de calif.
Hugo Gaston 2 6 6
Thijs Boogaard 0 3 3
10.02.24
1-a rundă de calif.
Maxime Cressy 2 6 3 6
Arthur Rinderknech 1 3 6 3
10.02.24
1-a rundă de calif.
Giulio Zeppieri 2 6 6
Roberto Bautista Agut 0 3 4
10.02.24
1-a rundă de calif.
Pablo Llamas Ruiz 2 6 7
Guy Den Ouden 0 4 5
bărbaţi dublu Indoor Hard Holland Rotterdam seturi 1 2 3 4 5
18.02.24
Finală
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 0 3 5
17.02.24
Semifinală
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 7 6
Ivan Dodig/Austin Krajicek 0 5 4
17.02.24
Semifinală
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 2 6 4 10
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 1 4 6 8
14.02.24
Sfert de finală
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 7 6 10
Sander Gille/Joran Vliegen 1 66 714 3
15.02.24
Sfert de finală
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 2 6 6
Alexander Bublik/Lorenzo Musetti 0 4 2
15.02.24
Sfert de finală
Ivan Dodig/Austin Krajicek 2 4 6 10
Andreas Mies/John-Patrick Smith 1 6 4 8
16.02.24
Sfert de finală
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 7
Alexander Erler/Lucas Miedler 0 3 65
12.02.24
1-a rundă
Nathaniel Lammons/Jack Withrow 2 6 6 10
Albano Olivetti/Michael Venus 1 3 75 6
12.02.24
1-a rundă
Robin Haase/Botic Van de Zandschulp 2 7 6 10
Kevin Krawietz/Tim Puetz 1 67 75 5
13.02.24
1-a rundă
Sander Gille/Joran Vliegen 2 1 7 10
Tallon Griekspoor/Bart Stevens 1 6 612 7
13.02.24
1-a rundă
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 2 6 3 10
Ariel Behar/Adam Pavlasek 1 3 6 8
13.02.24
1-a rundă
Ivan Dodig/Austin Krajicek 2 6 7
Harri Heliovaara/John Peers 0 4 64
13.02.24
1-a rundă
Andreas Mies/John-Patrick Smith 2 6 7 11
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 1 75 62 9
14.02.24
1-a rundă
Alexander Erler/Lucas Miedler 2 6 7 10
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 1 71 5 8
14.02.24
1-a rundă
Alexander Bublik/Lorenzo Musetti 2 7 7
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 0 5 68
<