Bad Waltersdorf Challenger 2023 scoruri live, rezultate live

Bad Waltersdorf Challenger live, ˆ145K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Austria Bad Waltersdorf Challenger seturi 1 2 3 4 5
25.09.23
Finală
Andrea Pellegrino 2 1 7 6
Dennis Novak 1 6 65 3
24.09.23
Semifinală
Andrea Pellegrino 2 6 6
Albert Ramos-Vinolas 0 2 3
25.09.23
Semifinală
Dennis Novak 2 3 7 6
Vit Kopriva 1 6 67 2
22.09.23
Sfert de finală
Albert Ramos-Vinolas 2 6 4 6
Filip Misolic 1 2 6 3
22.09.23
Sfert de finală
Dennis Novak 2 6 6
Jan Choinski 0 1 0
22.09.23
Sfert de finală
Andrea Pellegrino 2 7 7
Jozef Kovalik 0 64 5
22.09.23
Sfert de finală
Vit Kopriva 2 6 7
Marvin Moeller 0 4 5
20.09.23
a 2-a rundă
Jozef Kovalik 2 6 6
Ergi Kirkin 0 1 2
20.09.23
a 2-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Vitaliy Sachko 0 4 4
20.09.23
a 2-a rundă
Jan Choinski 2 2 6 7
Zdenek Kolar 1 6 3 5
20.09.23
a 2-a rundă
Andrea Pellegrino 2 2 6 6
Francesco Passaro 1 6 2 2
21.09.23
a 2-a rundă
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Petr Nouza 0 2 3
21.09.23
a 2-a rundă
Vit Kopriva 1 1 6 4
Rudolf Molleker retragere 0 6 4 0
21.09.23
a 2-a rundă
Filip Misolic 1 6 1
Fabio Fognini retragere 0 3 0
21.09.23
a 2-a rundă
Marvin Moeller 2 6 6
Raul Brancaccio 0 3 3
18.09.23
1-a rundă
Jozef Kovalik 2 7 3 7
Roberto Carballes Baena 1 5 6 66
18.09.23
1-a rundă
Jan Choinski 2 7 6
Pedro Martinez Portero 0 5 4
18.09.23
1-a rundă
Andrea Pellegrino 2 6 6 6
Jurij Rodionov 1 76 3 2
19.09.23
1-a rundă
Fabio Fognini 2 6 4 6
Benoit Paire 1 2 6 1
19.09.23
1-a rundă
Albert Ramos-Vinolas 2 4 6 6
Joel Schwaerzler 1 6 1 3
19.09.23
1-a rundă
Dennis Novak 2 6 6
Sandro Kopp 0 3 3
19.09.23
1-a rundă
Vitaliy Sachko 2 7 7
Jaume Antoni Munar Clar 0 63 61
19.09.23
1-a rundă
Zdenek Kolar 2 6 7
Sebastian Sorger 0 1 5
19.09.23
1-a rundă
Raul Brancaccio 2 7 5 6
Henri Squire 1 64 7 2
19.09.23
1-a rundă
Ergi Kirkin 2 7 2 6
Lukas Neumayer 1 5 6 1
19.09.23
1-a rundă
Petr Nouza 2 7 6 6
Franco Agamenone 1 5 73 3
19.09.23
1-a rundă
Vit Kopriva 2 6 3 7
Andrea Picchione 1 4 6 65
19.09.23
1-a rundă
Rudolf Molleker 2 7 6
Timofey Skatov 0 61 3
19.09.23
1-a rundă
Francesco Passaro 2 0 7 6
Maks Kasnikowski 1 6 5 1
20.09.23
1-a rundă
Filip Misolic 2 6 5 6
Timo Stodder 1 1 7 3
20.09.23
1-a rundă
Marvin Moeller 2 7 6
Adrian Andreev 0 5 4
18.09.23
Calificare
Timo Stodder 2 7 6
Blaz Rola 0 611 3
18.09.23
Calificare
Ergi Kirkin 2 6 6 6
Neil Oberleitner 1 74 4 2
18.09.23
Calificare
Petr Nouza 2 3 6 6
Maks Kasnikowski 1 6 3 3
18.09.23
Calificare
Henri Squire 2 6 6
Marcello Serafini 0 4 2
18.09.23
Calificare
Marvin Moeller 2 6 6 7
Sandro Kopp 1 4 72 5
18.09.23
Calificare
Andrea Picchione 2 6 7
Gerald Melzer 0 3 66
17.09.23
1-a rundă de calif.
Blaz Rola 2 6 6
Nick Ihlenfeld 0 3 1
17.09.23
1-a rundă de calif.
Gerald Melzer 2 7 6
Oriol Roca Batalla 0 63 3
17.09.23
1-a rundă de calif.
Timo Stodder 2 7 7
Jeremy Jahn 0 62 64
17.09.23
1-a rundă de calif.
Ergi Kirkin 2 6 6
Matthias Ujvary 0 2 2
17.09.23
1-a rundă de calif.
Petr Nouza 2 7 6
Tim Handel 0 5 2
17.09.23
1-a rundă de calif.
Sandro Kopp 2 6 3 6
Marlon Vankan 1 2 6 2
17.09.23
1-a rundă de calif.
Henri Squire 2 6 6 6
David Pichler 1 75 3 4
17.09.23
1-a rundă de calif.
Marvin Moeller 2 6 4 6
Mick Veldheer 1 2 6 2
17.09.23
1-a rundă de calif.
Neil Oberleitner 2 6 7
Jacopo Berrettini 0 1 62
17.09.23
1-a rundă de calif.
Andrea Picchione 2 6 6
Jan Kobierski 0 3 3
17.09.23
1-a rundă de calif.
Maks Kasnikowski 2 6 7
Syl Gaxherri 0 1 5
17.09.23
1-a rundă de calif.
Marcello Serafini 2 7 6
Aleksandr Braynin 0 5 4
bărbaţi dublu Zgura Austria Bad Waltersdorf Challenger seturi 1 2 3 4 5
23.09.23
Finală
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 6
Marco Bortolotti/Francesco Passaro 0 1 2
22.09.23
Semifinală
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 4 7 13
Filip Bergevi/Mick Veldheer 1 6 65 11
22.09.23
Semifinală
Marco Bortolotti/Francesco Passaro 2 6 6
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 0 2 3
21.09.23
Sfert de finală
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 6 3 10
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 1 4 6 5
21.09.23
Sfert de finală
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 6
Jan Choinski/Zdenek Kolar 0 3 0
21.09.23
Sfert de finală
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 2 4
21.09.23
Sfert de finală
Marco Bortolotti/Francesco Passaro 2 7 7
Theo Arribage/Luca Sanchez 0 64 61
20.09.23
1-a rundă
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 7
Karol Drzewiecki/Igor Zelenay 0 3 5
20.09.23
1-a rundă
Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla 2 7 5 10
Andrey Golubev/Denys Molchanov 1 69 7 8
20.09.23
1-a rundă
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 6 7
Franco Agamenone/Raul Brancaccio 0 4 65
20.09.23
1-a rundă
Theo Arribage/Luca Sanchez 2 6 6
Neil Oberleitner/Philipp Oswald 0 4 4
20.09.23
1-a rundă
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 6
Syl Gaxherri/Jan Kobierski 0 4 1
20.09.23
1-a rundă
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 6
David Pichler/Matthias Ujvary 0 4 4
20.09.23
1-a rundă
Marco Bortolotti/Francesco Passaro 2 6 6
Hunter Reese/Szymon Walkow 0 4 2
20.09.23
1-a rundă
Jan Choinski/Zdenek Kolar 2 7 6
Roman Jebavy/Petr Nouza 0 63 4
<