M15 Kazan 2021 scoruri live, rezultate live

M15 Kazan live, $15K

bărbaţi simplu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
17.10.21
Finală
Bogdan Bobrov 2 7 6
Alibek Kachmazov 0 5 4
16.10.21
Semifinală
Bogdan Bobrov 2 6 6
Pavel Verbin 0 4 2
16.10.21
Semifinală
Alibek Kachmazov 2 6 6 6
Ivan Liutarevich 1 4 72 4
15.10.21
Sfert de finală
Bogdan Bobrov 2 6 6
Aristarkh Safonov 0 0 3
15.10.21
Sfert de finală
Ivan Liutarevich 2 6 3 7
Sanjar Fayziev 1 4 6 63
15.10.21
Sfert de finală
Pavel Verbin 2 6 4 6
Egor Agafonov 1 2 6 3
15.10.21
Sfert de finală
Alibek Kachmazov 2 6 6
Benjamin Lock 0 2 1
14.10.21
a 2-a rundă
Sanjar Fayziev 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka 0 0 3
14.10.21
a 2-a rundă
Benjamin Lock 2 4 6 6
Aleksandr Braynin 1 6 3 4
14.10.21
a 2-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 4 6
Marat Sharipov (RUS) 1 4 6 4
14.10.21
a 2-a rundă
Ivan Liutarevich 2 3 6 6
Alexander Zgirovsky 1 6 4 1
14.10.21
a 2-a rundă
Pavel Verbin 2 7 6
Konstantin Kravchuk 0 5 3
14.10.21
a 2-a rundă
Alibek Kachmazov 2 6 3 7
Daniel Ibragimov 1 2 6 61
14.10.21
a 2-a rundă
Egor Agafonov 2 7 3 6
Sergey Fomin 1 63 6 4
14.10.21
a 2-a rundă
Aristarkh Safonov 2 3 6 6
Ilia Simakin 1 6 4 4
13.10.21
1-a rundă
Konstantin Kravchuk 2 6 6 6
Evgeny Philippov 1 76 4 2
13.10.21
1-a rundă
Sanjar Fayziev 2 6 6
Maksim Starostin 0 2 3
13.10.21
1-a rundă
Benjamin Lock 2 6 6
Daniel Litvinov 0 1 3
13.10.21
1-a rundă
Bogdan Bobrov 2 6 6
Danil Spasibo 0 1 1
13.10.21
1-a rundă
Ivan Liutarevich 2 2 7 6
Petr Bar Biryukov 1 6 5 1
13.10.21
1-a rundă
Aliaksandr Liaonenka 2 7 6
Alexandr Binda 0 62 2
13.10.21
1-a rundă
Sergey Fomin 2 7 6
Konstantin Zhzhenov 0 5 4
13.10.21
1-a rundă
Alexander Zgirovsky 2 3 6 6
Grigoriy Lomakin 1 6 2 4
13.10.21
1-a rundă
Aleksandr Braynin 2 6 6
Radimir Lutkovskii 0 4 4
13.10.21
1-a rundă
Pavel Verbin 2 6 6
Semen Voronin 0 1 2
13.10.21
1-a rundă
Alibek Kachmazov 2 6 6
Alexander Chepik 0 1 1
13.10.21
1-a rundă
Egor Agafonov 2 7 6 6
Igor Kudriashov 1 65 75 4
13.10.21
1-a rundă
Daniel Ibragimov 2 7 5 6
Aleksandr Lobanov 1 65 7 1
13.10.21
1-a rundă
Marat Sharipov (RUS) 2 6 6
Dostanbek Tashbulatov 0 3 2
13.10.21
1-a rundă
Ilia Simakin 2 7 6
Yan Sabanin 0 5 2
13.10.21
1-a rundă
Aristarkh Safonov 2 6 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 4 3
12.10.21
Calificare
Richard Muzaev 2 6 6
Semen Voronin 0 3 3
12.10.21
Calificare
Alexander Chepik 2 7 6
Igor Trunov 0 67 3
12.10.21
Calificare
Pavel Verbin 2 6 7
Dmitry Dolzhenkov 0 1 5
12.10.21
Calificare
Danil Spasibo 2 6 6
Sergey Bolotov 0 1 0
12.10.21
Calificare
Daniel Litvinov 2 7 6
Pavel Shchaya-Zubrov 0 67 2
12.10.21
Calificare
Radimir Lutkovskii 2 6 6
Bogdan Seleznev 0 4 3
12.10.21
Calificare
Maksim Starostin 2 6 6
Aleksandr Lobanov 0 2 4
12.10.21
Calificare
Aristarkh Safonov 2 6 6
Nikita Ianin 0 0 3
11.10.21
1-a rundă de calif.
Richard Muzaev 2 6 6
Petr Kapuskin 0 1 3
11.10.21
1-a rundă de calif.
Alexander Chepik 2 6 6
Artem Gerasimchuk 0 1 2
11.10.21
1-a rundă de calif.
Pavel Shchaya-Zubrov 2 6 6
Ilya Lebedev (2003) 0 3 0
11.10.21
1-a rundă de calif.
Sergey Bolotov 2 6 6
Sviatoslav Lutkovskii 0 3 1
11.10.21
1-a rundă de calif.
Pavel Verbin 2 6 6
Daniil Romanov 0 3 3
11.10.21
1-a rundă de calif.
Danil Spasibo 2 6 6
Dmitrii Vasilev 0 3 4
11.10.21
1-a rundă de calif.
Igor Trunov 2 6 6 10
Tamerlan Evloev 1 75 3 8
11.10.21
1-a rundă de calif.
Daniel Litvinov 2 6 3 10
Arseniy Khokhlov 1 4 6 2
11.10.21
1-a rundă de calif.
Radimir Lutkovskii 2 6 6
Maxim Krapivin 0 4 3
11.10.21
1-a rundă de calif.
Aleksandr Lobanov 2 7 6
Valentin Kopeikin 0 64 2
11.10.21
1-a rundă de calif.
Bogdan Seleznev 2 1 6 10
Klim Kozyrev 1 6 3 1
11.10.21
1-a rundă de calif.
Semen Voronin 2 6 6
Victor Nasyrov 0 2 1
11.10.21
1-a rundă de calif.
Dmitry Dolzhenkov 2 6 6
Nikita Kim 0 1 1
11.10.21
1-a rundă de calif.
Maksim Starostin 2 6 6
Ivan Mikhaylyuk 0 2 2
11.10.21
1-a rundă de calif.
Nikita Ianin 2 3 7 10
Egor Khotchenkov 1 6 63 3
bărbaţi dublu Indoor Hard Russia M15 Kazan seturi 1 2 3 4 5
17.10.21
Finală
Sanjar Fayziev/Benjamin Lock 2 6 6
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 0 2 1
15.10.21
Semifinală
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 6 6 10
Daniel Ibragimov/Marat Sharipov (RUS) 1 4 75 6
15.10.21
Semifinală
Sanjar Fayziev/Benjamin Lock 2 7 7
Arseniy Khokhlov/Dmitrii Vasilev 0 63 65
14.10.21
Sfert de finală
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 1 w/o
Sergey Bolotov/Richard Muzaev 0
14.10.21
Sfert de finală
Sanjar Fayziev/Benjamin Lock 2 7 6
Danil Spasibo/Pavel Verbin 0 5 1
14.10.21
Sfert de finală
Arseniy Khokhlov/Dmitrii Vasilev 1 w/o
Aleksandr Braynin/Evgeny Philippov 0
15.10.21
Sfert de finală
Daniel Ibragimov/Marat Sharipov (RUS) 2 6 3 10
Egor Agafonov/Alibek Kachmazov 1 2 6 4
12.10.21
1-a rundă
Aliaksandr Liaonenka/Alexander Zgirovsky 2 6 7
Sergey Fomin/Dostanbek Tashbulatov 0 3 62
12.10.21
1-a rundă
Danil Spasibo/Pavel Verbin 2 6 7
Alexandr Binda/Ivan Mikhaylyuk 0 1 5
12.10.21
1-a rundă
Daniel Ibragimov/Marat Sharipov (RUS) 2 7 6
Grigoriy Lomakin/Maxim Ratniuk 0 68 4
12.10.21
1-a rundă
Sanjar Fayziev/Benjamin Lock 2 3 6 10
Ilia Simakin/Konstantin Zhzhenov 1 6 3 8
12.10.21
1-a rundă
Sergey Bolotov/Richard Muzaev 2 6 6
Alexander Chepik/Yan Sabanin 0 1 0
13.10.21
1-a rundă
Egor Agafonov/Alibek Kachmazov 2 6 6
Petr Bar Biryukov/Aristarkh Safonov 0 4 4
13.10.21
1-a rundă
Aleksandr Braynin/Evgeny Philippov 2 6 6
Egor Khotchenkov/Pavel Shchaya-Zubrov 0 2 1
13.10.21
1-a rundă
Arseniy Khokhlov/Dmitrii Vasilev 2 6 6
Ilya Lebedev (2003)/Daniel Litvinov 0 3 4
<