M15 Opatija 2021 scoruri live, rezultate live

M15 Opatija live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Croatia M15 Opatija seturi 1 2 3 4 5
28.03.21
Finală
Giovanni Fonio 2 6 6
Giacomo Dambrosi 0 2 3
27.03.21
Semifinală
Giovanni Fonio 2 6 6
Oleksandr Ovcharenko 0 2 4
27.03.21
Semifinală
Giacomo Dambrosi 2 1 6 6
Corentin Denolly 1 6 3 1
26.03.21
Sfert de finală
Corentin Denolly 2 6 2 6
Pavel Nejedly 1 3 6 1
26.03.21
Sfert de finală
Giovanni Fonio 2 6 6
Pietro Rondoni 0 3 3
26.03.21
Sfert de finală
Giacomo Dambrosi 2 6 3 6
Alex Rybakov 1 2 6 2
26.03.21
Sfert de finală
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6 6
Davide Galoppini 1 74 1 4
25.03.21
a 2-a rundă
Pietro Rondoni 2 6 3 6
Timo Legout 1 1 6 2
25.03.21
a 2-a rundă
Davide Galoppini 2 7 6
Mathieu Perchicot 0 67 1
25.03.21
a 2-a rundă
Pavel Nejedly 2 6 7
Martin Damm 0 3 5
25.03.21
a 2-a rundă
Alex Rybakov 2 6 7
Francesco Maestrelli 0 3 5
25.03.21
a 2-a rundă
Corentin Denolly 2 5 6 6
Emilien Voisin 1 7 0 3
25.03.21
a 2-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 3 1
25.03.21
a 2-a rundă
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Damien Wenger 0 1 3
25.03.21
a 2-a rundă
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Sebastian Prechtel 0 4 2
23.03.21
1-a rundă
Davide Galoppini 2 6 6
Admir Kalender 0 2 0
23.03.21
1-a rundă
Sebastian Prechtel 2 7 6
Alexandar Lazarov 0 67 4
23.03.21
1-a rundă
Mathieu Perchicot 2 2 6 6
Gergely Madarasz 1 6 3 2
23.03.21
1-a rundă
Damien Wenger 2 4 6 6
Terence Atmane 1 6 1 1
24.03.21
1-a rundă
Pietro Rondoni 2 6 6
Ignacio Monzon 0 2 3
24.03.21
1-a rundă
Pavel Nejedly 2 1 7 6
Matic Spec 1 6 5 3
24.03.21
1-a rundă
Alex Rybakov 2 7 6
Fermin Tenti 0 63 2
24.03.21
1-a rundă
Corentin Denolly 2 6 6
Borna Devald 0 3 2
24.03.21
1-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 3 4
24.03.21
1-a rundă
Giacomo Dambrosi 2 3 6 6
David Pichler 1 6 1 2
24.03.21
1-a rundă
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Francesco Passaro 0 2 3
24.03.21
1-a rundă
Emilien Voisin 2 1 6 6
Aleksandre Bakshi 1 6 3 1
24.03.21
1-a rundă
Francesco Maestrelli 2 6 6
Matija Zugic 0 1 1
24.03.21
1-a rundă
Martin Damm 2 6 6
Roko Horvat 0 1 1
24.03.21
1-a rundă
Matteo Arnaldi 2 6 6
Andrea Basso 0 2 4
24.03.21
1-a rundă
Timo Legout 2 6 2 6
Enrico Dalla Valle 1 3 6 1
23.03.21
Calificare
Matic Spec 2 7 6
Domagoj Biljesko 0 5 2
23.03.21
Calificare
Aleksandre Bakshi 2 6 6
Mattia Frinzi 0 2 3
23.03.21
Calificare
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Peter Goldsteiner 0 3 2
23.03.21
Calificare
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Matyas Fuele 0 3 2
23.03.21
Calificare
Emilien Voisin 2 6 6
Alessandro Ceppellini 0 3 1
23.03.21
Calificare
Francesco Passaro 2 6 6
Bozo Barun 0 2 3
23.03.21
Calificare
Francesco Maestrelli 2 6 6
Peter Bertran 0 0 3
23.03.21
Calificare
Matteo Arnaldi 2 6 6
Dino Prizmic 0 3 2
22.03.21
2-a rundă de calif.
Peter Goldsteiner 2 6 7
Mate Voros 0 2 5
22.03.21
2-a rundă de calif.
Matic Spec 2 6 6
Lucas Bouquet 0 1 1
22.03.21
2-a rundă de calif.
Alessandro Ceppellini 2 7 6
Ivan Karlo Ban 0 65 2
22.03.21
2-a rundă de calif.
Aleksandre Bakshi 2 6 6
Leonardo Rossi 0 2 2
22.03.21
2-a rundă de calif.
Peter Bertran 2 3 6 11
Matic Dimic 1 6 2 9
22.03.21
2-a rundă de calif.
Domagoj Biljesko 2 7 6
Tadija Radovanovic 0 63 1
22.03.21
2-a rundă de calif.
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Yvo Panak 0 3 3
22.03.21
2-a rundă de calif.
Matyas Fuele 2 1 6 10
Mile Matic 1 6 3 5
22.03.21
2-a rundă de calif.
Mattia Frinzi 2 6 7
Stefan Loncar 0 3 63
22.03.21
2-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Benedikt Emesz 0 1 3
22.03.21
2-a rundă de calif.
Emilien Voisin 2 6 6
Maxime Mora 0 3 1
22.03.21
2-a rundă de calif.
Francesco Passaro 1 6 3
Samuel Brosset retragere 0 4 2
22.03.21
2-a rundă de calif.
Francesco Maestrelli 2 2 6 10
Marco Furlanetto 1 6 4 8
22.03.21
2-a rundă de calif.
Matteo Arnaldi 2 3 6 10
Kristijan Juhas 1 6 4 7
22.03.21
2-a rundă de calif.
Bozo Barun 2 6 6
Samo Polakovic 0 4 2
22.03.21
2-a rundă de calif.
Dino Prizmic 1 6 3
Filip Misolic retragere 0 2 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Peter Goldsteiner 2 0 6 10
Anze Arh 1 6 2 6
21.03.21
1-a rundă de calif.
Matic Spec 2 7 6
Federico Marchetti 0 5 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Alessandro Ceppellini 2 6 6
Nicola Filippi 0 3 4
21.03.21
1-a rundă de calif.
Yvo Panak 2 6 6
Ludvig Aaes 0 1 3
21.03.21
1-a rundă de calif.
Aleksandre Bakshi 2 7 6
Nikolas Lahky 0 65 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Peter Bertran 2 6 6
Alessandro Procopio 0 3 1
21.03.21
1-a rundă de calif.
Maxime Mora 2 6 6
Graham Maassen 0 4 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Domagoj Biljesko 2 6 6
Dominik Simunovic 0 0 1
21.03.21
1-a rundă de calif.
Lucas Bouquet 2 6 6
Marco De Rosa 0 3 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Alessandro Bellifemine 0 0 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Matyas Fuele 2 4 6 10
Pietro Romeo Scomparin 1 6 3 8
21.03.21
1-a rundă de calif.
Filip Misolic 2 6 6 10
Mauro De Maio 1 75 3 7
21.03.21
1-a rundă de calif.
Mile Matic 2 7 7
Pavle Daljev 0 65 65
21.03.21
1-a rundă de calif.
Marco Furlanetto 2 7 4 12
Gorazd Srbljak 1 64 6 10
21.03.21
1-a rundă de calif.
Tadija Radovanovic 2 6 6
Ainur Garifullin 0 1 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Mate Voros 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 4 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Mattia Frinzi 2 6 6
Milan Radojkovic 0 0 1
21.03.21
1-a rundă de calif.
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Josip Krstanovic 0 4 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Emilien Voisin 2 6 6
Eric Morris 0 4 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Samuel Brosset 2 6 6
Gian Marco Ortenzi 0 3 4
21.03.21
1-a rundă de calif.
Francesco Passaro 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 4 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Francesco Maestrelli 2 6 6
Kris Krawcewicz 0 4 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Samo Polakovic 2 6 2 13
Alen Rogic Hadzalic 1 3 6 11
21.03.21
1-a rundă de calif.
Stefan Loncar 2 6 4 10
Milos Vukovic 1 2 6 7
21.03.21
1-a rundă de calif.
Benedikt Emesz 2 6 6
Andre Biro 0 2 4
21.03.21
1-a rundă de calif.
Matic Dimic 2 6 6
Branko Faullend Heferer 0 0 0
21.03.21
1-a rundă de calif.
Matteo Arnaldi 2 6 6
Paul Valsecchi 0 3 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Ivan Karlo Ban 2 6 2 10
Tim Heger 1 3 6 8
21.03.21
1-a rundă de calif.
Bozo Barun 2 6 6
Matthias Uwe Kask 0 2 4
21.03.21
1-a rundă de calif.
Kristijan Juhas 2 6 6
Patrik Jurina 0 2 1
21.03.21
1-a rundă de calif.
Dino Prizmic 2 6 6
Joel Link 0 0 2
21.03.21
1-a rundă de calif.
Leonardo Rossi 2 6 6
Paolo Dagnino 0 4 3
bărbaţi dublu Zgura Croatia M15 Opatija seturi 1 2 3 4 5
26.03.21
Finală
Martin Damm/Alex Rybakov 2 7 4 10
Alen Rogic Hadzalic/Matic Spec 1 64 6 7
26.03.21
Semifinală
Alen Rogic Hadzalic/Matic Spec 2 3 7 10
Ignacio Monzon/Juan Bautista Otegui 1 6 63 5
26.03.21
Semifinală
Martin Damm/Alex Rybakov 2 6 4 10
Fermin Tenti/Damien Wenger 1 0 6 3
25.03.21
Sfert de finală
Ignacio Monzon/Juan Bautista Otegui 2 6 6
Paul Valsecchi/Emilien Voisin 0 2 1
25.03.21
Sfert de finală
Alen Rogic Hadzalic/Matic Spec 2 4 6 10
Roko Horvat/Admir Kalender 1 6 4 8
25.03.21
Sfert de finală
Martin Damm/Alex Rybakov 2 7 6
Matteo Arnaldi/Francesco Passaro 0 5 1
25.03.21
Sfert de finală
Fermin Tenti/Damien Wenger 2 7 3 10
Borna Devald/Dino Prizmic 1 5 6 7
23.03.21
1-a rundă
Alen Rogic Hadzalic/Matic Spec 2 6 6 10
Corentin Denolly/Maxime Mora 1 4 72 5
23.03.21
1-a rundă
Martin Damm/Alex Rybakov 2 6 6
Matyas Fuele/Mate Voros 0 4 3
23.03.21
1-a rundă
Borna Devald/Dino Prizmic 2 6 6
Enrico Dalla Valle/Federico Marchetti 0 3 4
23.03.21
1-a rundă
Paul Valsecchi/Emilien Voisin 2 6 6
Gianmarco Ferrari/Peter Goldsteiner 0 4 3
24.03.21
1-a rundă
Ignacio Monzon/Juan Bautista Otegui 2 6 3 10
David Pichler/Sebastian Prechtel 1 4 6 7
24.03.21
1-a rundă
Matteo Arnaldi/Francesco Passaro 2 3 6 10
Terence Atmane/Timo Legout 1 6 3 4
24.03.21
1-a rundă
Roko Horvat/Admir Kalender 2 6 7
Tim Heger/Oleksandr Ovcharenko 0 4 5
24.03.21
1-a rundă
Fermin Tenti/Damien Wenger 2 6 6 11
Zvonimir Babic/Josip Krstanovic 1 75 2 9
<