M15 Sozopol 2021 scoruri live, rezultate live

M15 Sozopol live, $15K

bărbaţi simplu Hard Bulgaria M15 Sozopol seturi 1 2 3 4 5
19.09.21
Finală
Ryan James Storrie 2 6 0 6
Kai Wehnelt 1 4 6 2
18.09.21
Semifinală
Kai Wehnelt 2 6 6
Martin Krumich 0 4 2
18.09.21
Semifinală
Ryan James Storrie 2 6 6
Valentin Vacherot 0 2 2
17.09.21
Sfert de finală
Kai Wehnelt 2 4 6 6
Calin Manda 1 6 4 1
17.09.21
Sfert de finală
Valentin Vacherot 2 6 6
Petru-Alexandru Luncanu 0 2 0
17.09.21
Sfert de finală
Ryan James Storrie 1 w/o
Simon Anthony Ivanov 0
17.09.21
Sfert de finală
Martin Krumich 2 6 6
Tommaso Compagnucci 0 2 4
16.09.21
a 2-a rundă
Petru-Alexandru Luncanu 2 6 1 7
George Lazarov 1 1 6 63
16.09.21
a 2-a rundă
Kai Wehnelt 2 6 6
Joshua Paris 0 2 4
16.09.21
a 2-a rundă
Calin Manda 2 6 6
Aleksandre Bakshi 0 1 2
16.09.21
a 2-a rundă
Valentin Vacherot 2 6 6
Simeon Terziev 0 0 3
16.09.21
a 2-a rundă
Ryan James Storrie 2 6 6
Bogdan Ionut Apostol 0 3 1
16.09.21
a 2-a rundă
Simon Anthony Ivanov 2 7 6
George Tsivadze 0 61 0
16.09.21
a 2-a rundă
Tommaso Compagnucci 2 6 6
Petr Nesterov 0 2 0
16.09.21
a 2-a rundă
Martin Krumich 2 6 6
Konstantin Zhzhenov 0 2 4
14.09.21
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol 2 7 7
Yanaki Milev 0 65 63
14.09.21
1-a rundă
Kai Wehnelt 2 6 6
Zura Tkemaladze 0 2 2
14.09.21
1-a rundă
Valentin Vacherot 2 6 5 6
Constantin Bittoun Kouzmine 1 3 7 4
14.09.21
1-a rundă
Martin Krumich 2 7 7
Valentin Vanta 0 5 61
14.09.21
1-a rundă
Simeon Terziev 2 6 6
Dinko Dinev 0 4 2
14.09.21
1-a rundă
Konstantin Zhzhenov 2 6 6 6
Baran Cengiz 1 74 4 1
15.09.21
1-a rundă
Petru-Alexandru Luncanu 2 1 6 6
Mert Ramadan 1 6 2 2
15.09.21
1-a rundă
George Tsivadze 2 6 6
Plamen Milushev 0 4 3
15.09.21
1-a rundă
Joshua Paris 2 7 6
Richard Biagiotti 0 5 1
15.09.21
1-a rundă
Aleksandre Bakshi 2 6 2 7
Boris Butulija 1 1 6 5
15.09.21
1-a rundă
Calin Manda 2 6 6
Martin Dimitrov 0 4 4
15.09.21
1-a rundă
Ryan James Storrie 2 0 6 6
Vladimir Korolev 1 6 3 2
15.09.21
1-a rundă
Simon Anthony Ivanov 2 6 6
Dragomir Draganov 0 2 4
15.09.21
1-a rundă
Tommaso Compagnucci 2 6 6
Mehdi Sadaoui 0 3 1
15.09.21
1-a rundă
Petr Nesterov 2 6 6
Caspar Schuetze 0 1 3
15.09.21
1-a rundă
George Lazarov 2 6 6
Gabriel Donev 0 1 3
14.09.21
Calificare
Plamen Milushev 2 6 6
Samuil Konov 0 4 3
14.09.21
Calificare
Martin Dimitrov 2 6 6
Luboslav Ivanchev 0 2 3
14.09.21
Calificare
Tommaso Compagnucci 2 6 6
Caspar Schuetze 0 1 2
14.09.21
Calificare
Richard Biagiotti 2 6 7
Nikolay Nedelchev 0 2 5
14.09.21
Calificare
Mert Ramadan 2 7 6
Vlad Stoica 0 5 2
14.09.21
Calificare
George Lazarov 2 7 4 10
Mikhail Minakov 1 5 6 4
13.09.21
2-a rundă de calif.
Plamen Milushev 2 6 6
Nikola Kolyachev 0 4 3
13.09.21
2-a rundă de calif.
Martin Dimitrov 2 6 6 14
Radoslav Shandarov 1 75 2 12
13.09.21
2-a rundă de calif.
Caspar Schuetze 2 6 6
Mario Radev 0 4 0
13.09.21
2-a rundă de calif.
Vlad Stoica 2 5 6 11
Noah Thurner 1 7 2 9
13.09.21
2-a rundă de calif.
Tommaso Compagnucci 2 6 6
Ivan Penev 0 2 3
13.09.21
2-a rundă de calif.
Mikhail Minakov 2 7 1 10
Piotr Kusiewicz 1 69 6 4
13.09.21
2-a rundă de calif.
Samuil Konov 2 6 6
Adrian Mateo Bejenaru 0 4 4
13.09.21
2-a rundă de calif.
Luboslav Ivanchev 2 7 6
Vladislav Gorbatenko 0 5 3
13.09.21
2-a rundă de calif.
Nikolay Nedelchev 2 6 6
Dian Nedev 0 3 1
13.09.21
2-a rundă de calif.
Richard Biagiotti 2 6 6
Ivan Mikhaylyuk 0 3 2
13.09.21
2-a rundă de calif.
Mert Ramadan 2 6 6
Stefan Luckanov 0 1 4
13.09.21
2-a rundă de calif.
George Lazarov 2 6 6
Luigi Castelletti 0 3 4
12.09.21
1-a rundă de calif.
Stefan Luckanov 2 6 6
Simeon Latinchev 0 2 2
12.09.21
1-a rundă de calif.
Radoslav Shandarov 2 6 4 10
Ivailo Dechev 1 2 6 5
12.09.21
1-a rundă de calif.
Caspar Schuetze 2 6 6
Dean Thurner 0 0 2
12.09.21
1-a rundă de calif.
Vlad Stoica 2 6 6
Allan Dimov 0 1 0
12.09.21
1-a rundă de calif.
Mikhail Minakov 2 6 6
Viktor Yanev 0 3 0
12.09.21
1-a rundă de calif.
Dian Nedev 2 6 6
Gleb Smolyakov 0 0 0
12.09.21
1-a rundă de calif.
Ivan Penev 2 6 6
Radu Florin Macovei 0 4 3
12.09.21
1-a rundă de calif.
Samuil Konov 2 6 6
Denislav Prodanov 0 2 0
12.09.21
1-a rundă de calif.
Vladislav Gorbatenko 2 6 6
Ioannis Stamoulos 0 2 2
12.09.21
1-a rundă de calif.
Luboslav Ivanchev 2 6 6
Petyr Kardzhiev 0 1 0
12.09.21
1-a rundă de calif.
Nikolay Nedelchev 2 6 6
Mihael Mihaylov 0 1 3
12.09.21
1-a rundă de calif.
Adrian Mateo Bejenaru 2 6 6
Aleksandar Temov 0 2 3
12.09.21
1-a rundă de calif.
Nikola Kolyachev 2 6 6
Artem Pugach 0 1 3
12.09.21
1-a rundă de calif.
Richard Biagiotti 2 4 7 10
Sergo Sikharulidze 1 6 5 6
12.09.21
1-a rundă de calif.
Mario Radev 2 6 6
Angel Ivanov 0 1 1
12.09.21
1-a rundă de calif.
Mert Ramadan 2 7 6
Klim Kozyrev 0 62 2
12.09.21
1-a rundă de calif.
George Lazarov 2 6 6
Daniil Ivanov 0 1 1
12.09.21
1-a rundă de calif.
Piotr Kusiewicz 2 6 6
Kancho Nedyalkov 0 2 2
bărbaţi dublu Hard Bulgaria M15 Sozopol seturi 1 2 3 4 5
18.09.21
Finală
Petru-Alexandru Luncanu/Kai Wehnelt 2 6 6
Boris Butulija/Ivan Mikhaylyuk 0 3 3
17.09.21
Semifinală
Boris Butulija/Ivan Mikhaylyuk 2 7 6
Joshua Paris/Ryan James Storrie 0 5 3
17.09.21
Semifinală
Petru-Alexandru Luncanu/Kai Wehnelt 2 4 7 10
Plamen Milushev/Simeon Terziev 1 6 65 6
16.09.21
Sfert de finală
Joshua Paris/Ryan James Storrie 2 7 6
Vladimir Korolev/George Tsivadze 0 69 2
16.09.21
Sfert de finală
Plamen Milushev/Simeon Terziev 2 7 6
Bogdan Ionut Apostol/Calin Manda 0 67 4
16.09.21
Sfert de finală
Boris Butulija/Ivan Mikhaylyuk 1 6 4
Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze retragere 0 0 2
16.09.21
Sfert de finală
Petru-Alexandru Luncanu/Kai Wehnelt 2 6 7
Martin Dimitrov/Dian Nedev 0 2 5
14.09.21
1-a rundă
Vladimir Korolev/George Tsivadze 2 7 6
Mehdi Sadaoui/Aleksandar Temov 0 5 3
14.09.21
1-a rundă
Martin Dimitrov/Dian Nedev 2 3 6 13
Tommaso Compagnucci/Valentin Vanta 1 6 4 11
14.09.21
1-a rundă
Boris Butulija/Ivan Mikhaylyuk 2 6 6
Radu Florin Macovei/Vlad Stoica 0 2 1
14.09.21
1-a rundă
Petru-Alexandru Luncanu/Kai Wehnelt 2 6 6
Stefan Luckanov/Radoslav Shandarov 0 2 1
15.09.21
1-a rundă
Joshua Paris/Ryan James Storrie 2 6 6
Gabriel Donev/Vasko Mladenov 0 0 1
15.09.21
1-a rundă
Aleksandre Bakshi/Zura Tkemaladze 2 5 7 10
Petr Nesterov/Konstantin Zhzhenov 1 7 63 7
15.09.21
1-a rundă
Plamen Milushev/Simeon Terziev 2 7 6 10
Yanaki Milev/Ivan Penev 1 5 77 5
15.09.21
1-a rundă
Bogdan Ionut Apostol/Calin Manda 2 6 6
Richard Biagiotti/Caspar Schuetze 0 4 4
<