M15 Targu Jiu 2023 scoruri live, rezultate live

M15 Targu Jiu live, $15K

bărbaţi simplu Zgura Romania M15 Targu Jiu seturi 1 2 3 4 5
20.08.23
Finală
Dan Alexandru Tomescu 2 2 6 6
Gabi Adrian Boitan 1 6 3 2
19.08.23
Semifinală
Dan Alexandru Tomescu 2 2 6 7
Ilya Snitari 1 6 2 5
19.08.23
Semifinală
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 4 4
18.08.23
Sfert de finală
Juan Pablo Paz 2 6 6 6
Simon Anthony Ivanov 1 3 72 4
18.08.23
Sfert de finală
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Petr Nesterov 0 4 1
18.08.23
Sfert de finală
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Alessandro Bellifemine 0 1 1
18.08.23
Sfert de finală
Ilya Snitari 2 6 7
Lorenzo Joaquin Rodriguez 0 2 61
17.08.23
a 2-a rundă
Juan Pablo Paz 2 6 7
Dragos Nicolae Cazacu 0 1 63
17.08.23
a 2-a rundă
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Nino Ehrenschneider 0 2 3
17.08.23
a 2-a rundă
Simon Anthony Ivanov 2 6 4 6
Calin Manda 1 3 6 3
17.08.23
a 2-a rundă
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Radovan Michalik 0 4 1
17.08.23
a 2-a rundă
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Vlad Cristian Breazu 0 0 2
17.08.23
a 2-a rundă
Alessandro Bellifemine 2 5 6 6
Vlad Andrei Dancu 1 7 4 4
17.08.23
a 2-a rundă
Petr Nesterov 1 6 1
Quentin Folliot retragere 0 1 0
17.08.23
a 2-a rundă
Ilya Snitari 2 6 7
Lorenzo Ferri 0 0 5
15.08.23
1-a rundă
Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Calin Teodor Stirbu 0 1 2
15.08.23
1-a rundă
Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 7 6
Gabriel Donev 1 74 65 4
15.08.23
1-a rundă
Nino Ehrenschneider 2 6 6
Elio Jose Ribeiro Lago 0 4 3
16.08.23
1-a rundă
Juan Pablo Paz 2 6 6
Stefan Adrian Andreescu 0 1 0
16.08.23
1-a rundă
Calin Manda 2 7 6
Stefan Palosi 0 64 2
16.08.23
1-a rundă
Vlad Andrei Dancu 2 7 5 6
Oscar Galimardanov 1 64 7 3
16.08.23
1-a rundă
Quentin Folliot 2 6 6
Ignacio Novo 0 4 3
16.08.23
1-a rundă
Simon Anthony Ivanov 2 6 6
Marc Majdandzic 0 1 2
16.08.23
1-a rundă
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Andrei Cuceu 0 4 2
16.08.23
1-a rundă
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Rares Andrei Golescu 0 0 2
16.08.23
1-a rundă
Dragos Nicolae Cazacu 2 6 6
Mihai Alexandru Coman 0 1 0
16.08.23
1-a rundă
Petr Nesterov 2 6 7
Mihai Razvan Marinescu 0 4 5
16.08.23
1-a rundă
Lorenzo Ferri 2 6 3 7
Valentin Vanta 1 4 6 5
16.08.23
1-a rundă
Radovan Michalik 2 7 7
Peter Nad 0 64 5
16.08.23
1-a rundă
Ilya Snitari 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 3 2
16.08.23
1-a rundă
Vlad Cristian Breazu 2 6 6
Vasile Antonescu 0 2 2
15.08.23
Calificare
Vlad Andrei Dumitru 2 7 6
Lazar Vojinovic 0 65 4
15.08.23
Calificare
Oscar Galimardanov 1 3
Nini Gabriel Dica retragere 0 1
15.08.23
Calificare
Alessandro Bellifemine 2 6 7
Federico Valle 0 3 65
15.08.23
Calificare
Stefan Adrian Andreescu 2 6 4 10
Gabriel Ghetu 1 4 6 7
15.08.23
Calificare
Lorenzo Ferri 2 3 6 10
Enrique Bogo 1 6 0 6
15.08.23
Calificare
Peter Nad 2 6 6
Ignacio Novo 0 3 0
15.08.23
Calificare
Radovan Michalik 2 6 4 11
Nikola Kolyachev 1 2 6 9
15.08.23
Calificare
Vlad Cristian Breazu 2 2 6 10
Ioan Alexandru Chirita 1 6 3 7
14.08.23
2-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 7 6
Facundo Bermejo 0 5 0
14.08.23
2-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dumitru 2 6 6
Cezar Gabriel Papoe 0 4 0
14.08.23
2-a rundă de calif.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Rafael Grosu 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Oscar Galimardanov 2 7 6
Guelfo Baldovinetti 0 60 3
14.08.23
2-a rundă de calif.
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Stefan Alexandru Petcu 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Nini Gabriel Dica 1 w/o
Teodor-Dacian Craciun 0
14.08.23
2-a rundă de calif.
Ignacio Novo 2 6 6
Luca Nari 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Jacopo Landini 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Lorenzo Ferri 2 6 6
Rodrigo Alujas 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Ioan Alexandru Chirita 2 6 6
Pavel Gula 0 0 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Peter Nad 2 7 6
Robert Guna 0 5 4
14.08.23
2-a rundă de calif.
Radovan Michalik 2 6 6
Alexandru Luca 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Vlad Cristian Breazu 2 6 6
Lorenzo Vatteroni 0 2 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Nikola Kolyachev 2 6 6
Robert Paul Betuker 0 0 2
14.08.23
2-a rundă de calif.
Federico Valle 2 3 6 10
Razvan Baiant 1 6 4 8
14.08.23
2-a rundă de calif.
Gabriel Ghetu 2 6 6
Filiberto Fumagalli 0 1 3
13.08.23
1-a rundă de calif.
Teodor-Dacian Craciun 2 6 6
Thanos Benos 0 3 4
13.08.23
1-a rundă de calif.
Enrique Bogo 2 6 6
Jamie Krattiger 0 2 3
13.08.23
1-a rundă de calif.
Vlad Andrei Dumitru 2 1 6 10
Adrian Arcon 1 6 1 8
13.08.23
1-a rundă de calif.
Lazar Vojinovic 2 6 6
Ivan Zaytsev 0 2 1
13.08.23
1-a rundă de calif.
Razvan Baiant 2 6 6
David Gabor 0 0 0
13.08.23
1-a rundă de calif.
Facundo Bermejo 2 6 5 10
Alexandru Cristian Dumitru 1 2 7 2
13.08.23
1-a rundă de calif.
Oscar Galimardanov 2 6 6
Ezequiel Fagotti 0 1 2
13.08.23
1-a rundă de calif.
Lorenzo Vatteroni 2 6 7
Andrea Licitra 0 1 5
13.08.23
1-a rundă de calif.
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Yavor Tomov 0 2 2
13.08.23
1-a rundă de calif.
Nini Gabriel Dica 2 7 6
Filip Gabriel Bara 0 65 2
13.08.23
1-a rundă de calif.
Ignacio Novo 2 6 6
Julian Messina Messina 0 3 1
13.08.23
1-a rundă de calif.
Stefan Adrian Andreescu 2 6 6
Tommaso Vola 0 3 1
13.08.23
1-a rundă de calif.
Guelfo Baldovinetti 2 6 6 10
Ioan Alexandru Teglas 1 75 3 7
13.08.23
1-a rundă de calif.
Jacopo Landini 2 6 6
Marc Popescu 0 1 3
13.08.23
1-a rundă de calif.
Lorenzo Ferri 2 6 6
Benjamin Zuniga Garcia 0 2 2
13.08.23
1-a rundă de calif.
Filiberto Fumagalli 2 6 6
Andrei Costin Popescu 0 0 0
13.08.23
1-a rundă de calif.
Ioan Alexandru Chirita 2 6 6
Andrei-Cristian Jinga 0 0 3
13.08.23
1-a rundă de calif.
Alexandru Luca 2 4 6 10
Luka Vukovic 1 6 3 8
13.08.23
1-a rundă de calif.
Peter Nad 2 6 6
Mark Negulescu 0 1 0
13.08.23
1-a rundă de calif.
Radovan Michalik 2 6 7
Alin Mihai Fatu 0 2 5
13.08.23
1-a rundă de calif.
Vlad Cristian Breazu 2 6 6
Vlad Stoica 0 4 3
13.08.23
1-a rundă de calif.
Nikola Kolyachev 2 6 7
Gheorghe Claudiu Schinteie 0 1 64
13.08.23
1-a rundă de calif.
Pavel Gula 2 6 7
Cristian Magureanu 0 2 5
13.08.23
1-a rundă de calif.
Federico Valle 2 6 6
Ioan Gabriel Ispasescu 0 0 1
13.08.23
1-a rundă de calif.
Rodrigo Alujas 2 6 6
Bogdan Andrei Precupescu 0 1 2
13.08.23
1-a rundă de calif.
Luca Nari 2 6 6
Dennis Philip Bogdan 0 0 3
13.08.23
1-a rundă de calif.
Cezar Gabriel Papoe 2 0 7 10
Riccardo Campagnola 1 6 64 5
13.08.23
1-a rundă de calif.
Rafael Grosu 2 6 6
Maxwell Smith 0 4 4
13.08.23
1-a rundă de calif.
Robert Guna 2 6 4 10
Stefan-Constantin Roates 1 2 6 7
13.08.23
1-a rundă de calif.
Robert Paul Betuker 2 7 6
Teodor Lefter 0 5 0
13.08.23
1-a rundă de calif.
Gabriel Ghetu 2 6 6
Samuil Konov 0 2 0
13.08.23
1-a rundă de calif.
Stefan Alexandru Petcu 2 7 3 10
Marco Berti 1 67 6 6
bărbaţi dublu Zgura Romania M15 Targu Jiu seturi 1 2 3 4 5
19.08.23
Finală
Elio Jose Ribeiro Lago/Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Alexandru Cristian Dumitru/Dan Alexandru Tomescu 0 4 4
18.08.23
Semifinală
Alexandru Cristian Dumitru/Dan Alexandru Tomescu 2 7 4 10
Filiberto Fumagalli/Juan Pablo Paz 1 66 6 5
18.08.23
Semifinală
Elio Jose Ribeiro Lago/Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 6 6
Mihai Alexandru Coman/Petr Nesterov 0 3 3
16.08.23
Sfert de finală
Filiberto Fumagalli/Juan Pablo Paz 1 w/o
Vasile Antonescu/Ioan Alexandru Chirita 0
17.08.23
Sfert de finală
Alexandru Cristian Dumitru/Dan Alexandru Tomescu 1 1 4
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov retragere 0 6 2
17.08.23
Sfert de finală
Elio Jose Ribeiro Lago/Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 7 6
Guelfo Baldovinetti/Federico Valle 0 68 3
17.08.23
Sfert de finală
Mihai Alexandru Coman/Petr Nesterov 1 6
Calin Manda/Mihai Razvan Marinescu retragere 0 2
15.08.23
1-a rundă
Guelfo Baldovinetti/Federico Valle 2 6 3 10
Vlad Andrei Dumitru/Julian Messina Messina 1 2 6 7
15.08.23
1-a rundă
Vasile Antonescu/Ioan Alexandru Chirita 2 6 6
Robert Gabriel Ionescu/Marc Popescu 0 2 1
15.08.23
1-a rundă
Mihai Alexandru Coman/Petr Nesterov 2 3 6 10
Radovan Michalik/Peter Nad 1 6 4 8
15.08.23
1-a rundă
Calin Manda/Mihai Razvan Marinescu 2 6 6
Enrique Bogo/Hernando Jose Escurra Isnardi 0 4 3
15.08.23
1-a rundă
Filiberto Fumagalli/Juan Pablo Paz 2 6 6
Stefan Adrian Andreescu/Vladimir Filip 0 3 2
16.08.23
1-a rundă
Gabriel Donev/Simon Anthony Ivanov 2 7 6
Vlad Cristian Breazu/Gheorghe Claudiu Schinteie 0 62 2
16.08.23
1-a rundă
Alexandru Cristian Dumitru/Dan Alexandru Tomescu 2 6 6
Victor-Mugurel Anagnastopol/Rares Andrei Golescu 0 3 4
16.08.23
1-a rundă
Elio Jose Ribeiro Lago/Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 7 7
Alessandro Bellifemine/Andrei Cuceu 0 5 5
<