M25 Hammamet 2024 scoruri live, rezultate live

M25 Hammamet live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Tunisia M25 Hammamet seturi 1 2 3 4 5
14.04.24
Finală
Aziz Dougaz 2 7 6
Sandro Kopp 0 66 2
13.04.24
Semifinală
Aziz Dougaz 2 6 6
Edas Butvilas 0 4 2
13.04.24
Semifinală
Sandro Kopp 2 6 2 6
Pawel Juszczak 1 1 6 1
12.04.24
Sfert de finală
Pawel Juszczak 2 6 6 7
Arthur Bonnaud 1 2 74 5
12.04.24
Sfert de finală
Aziz Dougaz 2 6 7
Jerome Kym 0 4 66
12.04.24
Sfert de finală
Sandro Kopp 2 1 6 6
Oleksandr Ovcharenko 1 6 4 2
12.04.24
Sfert de finală
Edas Butvilas 2 6 6
Peter Heller 0 4 1
11.04.24
a 2-a rundă
Peter Heller 2 7 7
Dominik Kellovsky 0 65 64
11.04.24
a 2-a rundă
Pawel Juszczak 2 7 4 6
Lucas Gerch 1 5 6 4
11.04.24
a 2-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6
Daniel Bagnolini 0 4 1
11.04.24
a 2-a rundă
Sandro Kopp 2 6 6
Alec Beckley 0 0 3
11.04.24
a 2-a rundă
Oleksandr Ovcharenko 2 1 6 6
Raphael Collignon 1 6 4 4
11.04.24
a 2-a rundă
Jerome Kym 2 6 6 6
Johan Nikles 1 76 4 1
11.04.24
a 2-a rundă
Arthur Bonnaud 2 7 6
Cezar Cretu 0 5 2
11.04.24
a 2-a rundă
Edas Butvilas 2 7 6
Gian Marco Moroni 0 62 2
09.04.24
1-a rundă
Lucas Gerch 2 6 6
Evan Furness 0 2 4
09.04.24
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6
Luca Giacomini 0 4 3
09.04.24
1-a rundă
Sandro Kopp 2 6 6
Alexander Zgirovsky 0 0 3
09.04.24
1-a rundă
Alec Beckley 2 6 4 6
Maxence Bertimon 1 2 6 4
09.04.24
1-a rundă
Jerome Kym 2 6 6
Erik Tkalenko 0 3 3
09.04.24
1-a rundă
Arthur Bonnaud 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 3 0
09.04.24
1-a rundă
Edas Butvilas 2 6 6
Jay Clarke 0 3 4
10.04.24
1-a rundă
Peter Heller 2 6 7
Noah Perfetti 0 4 62
10.04.24
1-a rundă
Pawel Juszczak 2 6 3 6
Constantin Bittoun Kouzmine 1 2 6 3
10.04.24
1-a rundă
Dominik Kellovsky 2 6 6
Hong-Lin Fu 0 1 1
10.04.24
1-a rundă
Gian Marco Moroni 2 6 7
Matteo De Vincentis 0 2 62
10.04.24
1-a rundă
Johan Nikles 2 7 6
Seita Watanabe 0 65 4
10.04.24
1-a rundă
Cezar Cretu 2 6 6
Gabriele Volpi 0 3 1
10.04.24
1-a rundă
Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Giuseppe Tresca 0 2 2
10.04.24
1-a rundă
Daniel Bagnolini 2 6 7
Alaa Trifi 0 3 5
10.04.24
1-a rundă
Raphael Collignon 2 4 6 6
Michiel De Krom 1 6 2 1
08.04.24
Calificare
Johan Nikles 2 6 6
Matteo Fondriest 0 3 3
08.04.24
Calificare
Giuseppe Tresca 2 3 6 10
Valentin Lapalu 1 6 0 7
08.04.24
Calificare
Matteo De Vincentis 2 5 6 10
Igor Trunov 1 7 4 5
08.04.24
Calificare
Michiel De Krom 2 6 6
Grigory Shebekin 0 2 2
08.04.24
Calificare
Hong-Lin Fu 2 6 6
Seita Watanabe 0 1 4
08.04.24
Calificare
Noah Perfetti 2 6 6
Hoan Mouret 0 1 1
08.04.24
Calificare
Daniel Bagnolini 2 6 6
Guelfo Baldovinetti 0 2 1
08.04.24
Calificare
Arthur Bonnaud 2 1 6 10
Nico Hornitschek 1 6 3 6
07.04.24
2-a rundă de calif.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Aleksandr Lobanov 0 1 4
07.04.24
2-a rundă de calif.
Matteo De Vincentis 2 6 6
Bogdan Pavel 0 4 0
07.04.24
2-a rundă de calif.
Michiel De Krom 1 6 3
Gilberto Ravasio retragere 0 3 1
07.04.24
2-a rundă de calif.
Igor Trunov 2 6 7
Adam Panaras 0 0 5
07.04.24
2-a rundă de calif.
Daniel Bagnolini 2 6 7
Ferdinand Kloesters 0 1 67
07.04.24
2-a rundă de calif.
Valentin Lapalu 2 6 2 10
Ivan Kazakov 1 4 6 5
07.04.24
2-a rundă de calif.
Grigory Shebekin 2 6 6
Paulo Knippling 0 2 2
08.04.24
2-a rundă de calif.
Johan Nikles 2 6 6
Alessandro Versteegh 0 4 0
08.04.24
2-a rundă de calif.
Nico Hornitschek 2 6 6
Ruslan Serazhetdinov 0 3 3
08.04.24
2-a rundă de calif.
Hong-Lin Fu 2 7 6
Emil Rast 0 5 0
08.04.24
2-a rundă de calif.
Seita Watanabe 2 6 6
Marc Ros Mesas 0 2 3
08.04.24
2-a rundă de calif.
Noah Perfetti 2 6 6
Vito Dell'Elba 0 1 0
08.04.24
2-a rundă de calif.
Guelfo Baldovinetti 2 6 6
Naim Benito Fernandez 0 0 2
08.04.24
2-a rundă de calif.
Arthur Bonnaud 2 6 5 10
Francesco Cano 1 2 7 5
08.04.24
2-a rundă de calif.
Hoan Mouret 2 6 3 10
Simone Agostini 1 4 6 8
08.04.24
2-a rundă de calif.
Matteo Fondriest 2 7 4 10
Cian Maguire 1 65 6 7
07.04.24
1-a rundă de calif.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Haruto Ishikawa 0 1 3
07.04.24
1-a rundă de calif.
Matteo De Vincentis 2 6 5 10
Andre Szilvassy 1 2 7 4
07.04.24
1-a rundă de calif.
Francesco Cano 2 6 6
Joshua Schaefer 0 0 2
07.04.24
1-a rundă de calif.
Vito Dell'Elba 2 6 6
Aryan Jit Singh 0 1 0
07.04.24
1-a rundă de calif.
Marc Ros Mesas 2 7 6
Marcel Hornung 0 65 4
07.04.24
1-a rundă de calif.
Igor Trunov 2 7 6
Edoardo Lodovico Cattaneo 0 65 4
07.04.24
1-a rundă de calif.
Paulo Knippling 2 4 7 10
Dario Drebenstedt 1 6 65 6
07.04.24
1-a rundă de calif.
Valentin Lapalu 2 6 6
Ilian Nader 0 0 1
07.04.24
1-a rundă de calif.
Hoan Mouret 1 w/o
Raffael Schaer 0
07.04.24
1-a rundă de calif.
Cian Maguire 2 6 7
Noah Thurner 0 4 65
07.04.24
1-a rundă de calif.
Matteo Fondriest 2 6 6
Chinmaya Dev Chauhan 0 3 2
07.04.24
1-a rundă de calif.
Alessandro Versteegh 2 6 6
Tancredi Alfano 0 2 1
07.04.24
1-a rundă de calif.
Ruslan Serazhetdinov 2 6 2 10
Julian Duval 1 4 6 3
07.04.24
1-a rundă de calif.
Emil Rast 2 6 7
Thomas Drayton 0 3 68
07.04.24
1-a rundă de calif.
Ferdinand Kloesters 2 6 2 10
Gheorghe Claudiu Schinteie 1 4 6 8
07.04.24
1-a rundă de calif.
Gilberto Ravasio 2 6 3 10
Giovanni Agostinetto 1 4 6 2
bărbaţi dublu Zgura Tunisia M25 Hammamet seturi 1 2 3 4 5
13.04.24
Finală
Raphael Collignon/Jerome Kym 2 6 7
Luca Giacomini/Giuseppe Tresca 0 4 5
12.04.24
Semifinală
Luca Giacomini/Giuseppe Tresca 2 6 6
Edas Butvilas/Erik Tkalenko 0 3 1
12.04.24
Semifinală
Raphael Collignon/Jerome Kym 2 3 6 11
Michiel De Krom/Johan Nikles 1 6 3 9
10.04.24
Sfert de finală
Michiel De Krom/Johan Nikles 1 w/o
Jay Clarke/Sandro Kopp 0
11.04.24
Sfert de finală
Edas Butvilas/Erik Tkalenko 2 6 6
Aleksandr Lobanov/Aziz Ouakaa 0 3 2
11.04.24
Sfert de finală
Luca Giacomini/Giuseppe Tresca 2 7 6
Cezar Cretu/Bogdan Pavel 0 5 2
11.04.24
Sfert de finală
Raphael Collignon/Jerome Kym 2 6 6
Seita Watanabe/Alexander Zgirovsky 0 3 4
09.04.24
1-a rundă
Cezar Cretu/Bogdan Pavel 2 6 6 10
Peter Heller/Dominik Kellovsky 1 4 77 7
09.04.24
1-a rundă
Aleksandr Lobanov/Aziz Ouakaa 2 7 7
Lucas Gerch/Marcel Hornung 0 65 5
09.04.24
1-a rundă
Jay Clarke/Sandro Kopp 2 6 6
Simone Agostini/Matteo De Vincentis 0 3 4
09.04.24
1-a rundă
Seita Watanabe/Alexander Zgirovsky 2 6 6
Ruslan Serazhetdinov/Aryan Jit Singh 0 2 1
09.04.24
1-a rundă
Edas Butvilas/Erik Tkalenko 2 7 7
Giovanni Agostinetto/Matteo Fondriest 0 5 5
09.04.24
1-a rundă
Raphael Collignon/Jerome Kym 2 6 6
Guelfo Baldovinetti/Gheorghe Claudiu Schinteie 0 2 1
09.04.24
1-a rundă
Michiel De Krom/Johan Nikles 2 7 7
Constantin Bittoun Kouzmine/Oleksandr Ovcharenko 0 64 5
10.04.24
1-a rundă
Luca Giacomini/Giuseppe Tresca 2 6 3 11
Alec Beckley/Pawel Juszczak 1 1 6 9
<