M25 Monastir 2023 scoruri live, rezultate live

M25 Monastir live, $25K

bărbaţi simplu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
26.11.23
Finală
Alberto Barroso Campos 2 7 6 6
Aziz Dougaz 1 63 75 3
26.11.23
Semifinală
Aziz Dougaz 1 6 2
Yanki Erel retragere 0 1 0
26.11.23
Semifinală
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Remy Bertola 0 4 1
24.11.23
Sfert de finală
Aziz Dougaz 1 4
Jelle Sels retragere 0 0
24.11.23
Sfert de finală
Alberto Barroso Campos 2 6 2 6
Oscar Otte 1 2 6 2
24.11.23
Sfert de finală
Remy Bertola 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 3 4
24.11.23
Sfert de finală
Yanki Erel 2 6 7
Robert Strombachs 0 4 5
23.11.23
a 2-a rundă
Oscar Otte 2 7 6
Erik Arutiunian 0 63 2
23.11.23
a 2-a rundă
Jelle Sels 2 6 6
Matej Dodig 0 4 4
23.11.23
a 2-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6
Daniel Masur 0 3 2
23.11.23
a 2-a rundă
Alberto Barroso Campos 2 3 6 6
John Sperle 1 6 2 1
23.11.23
a 2-a rundă
Remy Bertola 2 6 6
Laurent Lokoli 0 0 3
23.11.23
a 2-a rundă
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Martyn Pawelski 0 4 4
23.11.23
a 2-a rundă
Yanki Erel 2 6 4 6
Egor Agafonov 1 3 6 4
23.11.23
a 2-a rundă
Robert Strombachs 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 2 3
21.11.23
1-a rundă
Oscar Otte 2 4 7 6
Tom Paris 1 6 5 3
21.11.23
1-a rundă
Laurent Lokoli 2 4 6 7
Jakob Schnaitter 1 6 4 5
21.11.23
1-a rundă
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 4 2
21.11.23
1-a rundă
Martyn Pawelski 2 4 6 6
Bogdan Bobrov 1 6 4 2
21.11.23
1-a rundă
Matej Dodig 2 6 6
Marko Topo 0 0 3
22.11.23
1-a rundă
Jelle Sels 2 6 6
Fabrizio Andaloro 0 3 1
22.11.23
1-a rundă
Daniel Masur 2 6 6
Gabriele Camilli 0 1 2
22.11.23
1-a rundă
Aziz Dougaz 2 6 6
Roland Stuurman 0 2 3
22.11.23
1-a rundă
Remy Bertola 2 6 7
Alexey Nesterov (1998) 0 4 5
22.11.23
1-a rundă
Mats Rosenkranz 2 6 6
Niklas Waldner 0 3 3
22.11.23
1-a rundă
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Samir Hamza Reguig 0 2 1
22.11.23
1-a rundă
Yanki Erel 2 6 6
Romeo Hadzimehmedovic 0 2 3
22.11.23
1-a rundă
Robert Strombachs 2 7 6
Mark Wallner 0 63 2
22.11.23
1-a rundă
Egor Agafonov 2 7 6
Siim Troost 0 5 4
22.11.23
1-a rundă
John Sperle 2 6 6
Alexis Gautier 0 4 4
22.11.23
1-a rundă
Erik Arutiunian 2 7 6
Julian Ocleppo 0 5 4
20.11.23
Calificare
Alexey Nesterov (1998) 2 6 4 10
Kalman L. Boyd 1 1 6 3
20.11.23
Calificare
Siim Troost 2 6 6
Igor Kudriashov 0 3 4
20.11.23
Calificare
Roland Stuurman 2 2 7 14
Maxime Dubouch 1 6 60 12
20.11.23
Calificare
Niklas Waldner 2 6 6
Ivo Vercik 0 4 2
20.11.23
Calificare
John Sperle 2 7 6
Alberto Bronzetti 0 64 1
20.11.23
Calificare
Romeo Hadzimehmedovic 2 6 2 10
Mohamed Nazim Makhlouf 1 3 6 8
20.11.23
Calificare
Erik Arutiunian 2 6 6
Maurus Malgiaritta 0 1 1
20.11.23
Calificare
Mark Wallner 2 6 4 11
Mae Malige 1 4 6 9
20.11.23
2-a rundă de calif.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 7 7
Pijus Vaitiekunas 0 5 65
20.11.23
2-a rundă de calif.
Kalman L. Boyd 2 6 7
Kirill Kolganov 0 1 62
20.11.23
2-a rundă de calif.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 6
Federico Bove 0 1 4
20.11.23
2-a rundă de calif.
Siim Troost 2 7 7
Matteo Fondriest 0 64 63
20.11.23
2-a rundă de calif.
Alberto Bronzetti 2 6 6
Filippo Giovannini 0 4 3
20.11.23
2-a rundă de calif.
Roland Stuurman 2 6 6
Nikola Basic 0 3 4
20.11.23
2-a rundă de calif.
Niklas Waldner 2 6 3 13
Aleksandr Lobanov 1 4 6 11
20.11.23
2-a rundă de calif.
Maurus Malgiaritta 2 6 0 10
Christophe Pognon 1 2 6 2
20.11.23
2-a rundă de calif.
John Sperle 2 6 6
Laelson Rodrigues 0 3 0
20.11.23
2-a rundă de calif.
Igor Kudriashov 2 6 7
Rayen Hermassi 0 2 5
20.11.23
2-a rundă de calif.
Maxime Dubouch 2 6 6
Enzo Camargo Lima 0 3 0
20.11.23
2-a rundă de calif.
Romeo Hadzimehmedovic 2 5 6 10
Oskar Grzegorzewski 1 7 3 7
20.11.23
2-a rundă de calif.
Ivo Vercik 1 w/o
Teimuraz Gabashvili 0
20.11.23
2-a rundă de calif.
Erik Arutiunian 2 6 6 10
Lorenzo Ferri 1 2 77 8
20.11.23
2-a rundă de calif.
Mae Malige 2 6 6
Toby Martin 0 3 4
20.11.23
2-a rundă de calif.
Mark Wallner 2 6 5 10
Frederic Schlossmann 1 4 7 8
19.11.23
1-a rundă de calif.
Mohamed Nazim Makhlouf 2 6 6
Andrea Marte Martellato 0 4 3
19.11.23
1-a rundă de calif.
Filippo Giovannini 2 3 7 10
Stevan Popovic 1 6 5 8
19.11.23
1-a rundă de calif.
Federico Bove 2 6 6
Gabriel Gomez (FRA) 0 3 4
19.11.23
1-a rundă de calif.
Alexey Nesterov (1998) 2 6 6
Mikhail Malakhovich 0 1 1
19.11.23
1-a rundă de calif.
Siim Troost 2 6 6
Brar Navraj Singh Nav 0 1 2
19.11.23
1-a rundă de calif.
Alberto Bronzetti 2 6 6
Nicolas Philibert 0 4 2
19.11.23
1-a rundă de calif.
Laelson Rodrigues 2 6 6
Samir Mustafin 0 2 0
19.11.23
1-a rundă de calif.
Roland Stuurman 1 1
Omar Knani retragere 0 1
19.11.23
1-a rundă de calif.
Pijus Vaitiekunas 2 6 6
Luka Bojicic Ono 0 3 2
19.11.23
1-a rundă de calif.
Niklas Waldner 2 6 6
Alexandar Balj 0 1 2
19.11.23
1-a rundă de calif.
Frederic Schlossmann 2 6 7
James Beaven 0 4 5
19.11.23
1-a rundă de calif.
Maurus Malgiaritta 2 6 6
Egor Pishchelev 0 1 0
19.11.23
1-a rundă de calif.
Lorenzo Ferri 2 6 6
Francois Van Wyk 0 1 1
19.11.23
1-a rundă de calif.
Enzo Camargo Lima 2 6 6
Aron Paul Samson 0 3 1
19.11.23
1-a rundă de calif.
Rayen Hermassi 2 6 6
Connor Richardson 0 3 1
19.11.23
1-a rundă de calif.
Kirill Kolganov 2 6 6
Eduard Silviu Schipor 0 4 3
19.11.23
1-a rundă de calif.
Maxime Dubouch 2 6 6
Aaron Gil Garcia 0 3 2
19.11.23
1-a rundă de calif.
Ivo Vercik 2 6 6
Rishabdev Raman 0 2 1
19.11.23
1-a rundă de calif.
Matteo Fondriest 2 6 6
Sam Hoskins 0 1 0
19.11.23
1-a rundă de calif.
Mae Malige 2 6 7
Felix Mischker 0 4 66
19.11.23
1-a rundă de calif.
Oskar Grzegorzewski 2 7 6
Victor Kuznetsov 0 66 3
19.11.23
1-a rundă de calif.
Christophe Pognon 2 6 6
Giorgio Gallizio 0 3 4
bărbaţi dublu Hard Tunisia M25 Monastir seturi 1 2 3 4 5
26.11.23
Finală
Daniel Masur/Julian Ocleppo 2 0 7 10
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 1 6 5 3
24.11.23
Semifinală
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 3 7 10
Buvaysar Gadamauri/John Sperle 1 6 5 5
24.11.23
Semifinală
Daniel Masur/Julian Ocleppo 2 2 6 10
Egor Agafonov/Bogdan Bobrov 1 6 1 8
24.11.23
Sfert de finală
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Fabrizio Andaloro/Yanki Erel 0 3 3
24.11.23
Sfert de finală
Buvaysar Gadamauri/John Sperle 1 w/o
Oscar Otte/Mats Rosenkranz 0
24.11.23
Sfert de finală
Egor Agafonov/Bogdan Bobrov 2 6 6
Erik Arutiunian/Alexey Nesterov (1998) 0 4 4
24.11.23
Sfert de finală
Daniel Masur/Julian Ocleppo 2 6 6
Luka Bojicic Ono/Laelson Rodrigues 0 0 2
21.11.23
1-a rundă
Buvaysar Gadamauri/John Sperle 2 6 6
Remy Bertola/Giorgio Ricca 0 3 4
21.11.23
1-a rundă
Luka Bojicic Ono/Laelson Rodrigues 2 6 6
Rayen Hermassi/Mohamed Nazim Makhlouf 0 4 4
21.11.23
1-a rundă
Oscar Otte/Mats Rosenkranz 2 6 6 10
Igor Kudriashov/Aleksandr Lobanov 1 79 1 7
21.11.23
1-a rundă
Daniel Masur/Julian Ocleppo 2 6 6
Siim Troost/Niklas Waldner 0 2 4
22.11.23
1-a rundă
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Samir Hamza Reguig/Aziz Ouakaa 0 1 2
22.11.23
1-a rundă
Egor Agafonov/Bogdan Bobrov 2 6 6
James Beaven/Felix Mischker 0 2 2
22.11.23
1-a rundă
Fabrizio Andaloro/Yanki Erel 2 6 6
Federico Bove/Filippo Giovannini 0 2 2
22.11.23
1-a rundă
Erik Arutiunian/Alexey Nesterov (1998) 1 w/o
Teimuraz Gabashvili/Victor Kuznetsov 0
<