M25 Santa Margherita 2023 scoruri live, rezultate live

M25 Santa Margherita di Pula live, $25K

bărbaţi simplu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
14.10.23
Finală
Salvatore Caruso 2 6 7 6
Marcello Serafini 1 74 64 3
13.10.23
Semifinală
Salvatore Caruso 2 6 6
Goncalo Oliveira 0 3 1
13.10.23
Semifinală
Marcello Serafini 2 3 6 6
Gabriele Pennaforti 1 6 3 2
12.10.23
Sfert de finală
Salvatore Caruso 2 7 6
Max Houkes 0 64 1
12.10.23
Sfert de finală
Goncalo Oliveira 2 6 6 7
Nikolas Sanchez-Izquierdo 1 4 74 66
12.10.23
Sfert de finală
Marcello Serafini 2 7 6
Giovanni Fonio 0 64 3
12.10.23
Sfert de finală
Gabriele Pennaforti 2 0 6 7
Timo Stodder 1 6 4 64
11.10.23
a 2-a rundă
Salvatore Caruso 2 6 1 6
Ryuki Matsuda 1 3 6 2
11.10.23
a 2-a rundă
Goncalo Oliveira 2 6 6
Gian Marco Ortenzi 0 3 4
11.10.23
a 2-a rundă
Timo Stodder 2 4 6 6
Kilian Feldbausch 1 6 4 1
11.10.23
a 2-a rundă
Giovanni Fonio 2 6 6
Niccolo Catini 0 2 3
11.10.23
a 2-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 3 6 6
Lorenzo Carboni 1 6 4 2
11.10.23
a 2-a rundă
Max Houkes 2 6 6
Buvaysar Gadamauri 0 1 2
11.10.23
a 2-a rundă
Marcello Serafini 2 7 3 6
Edoardo Lavagno 1 5 6 3
11.10.23
a 2-a rundă
Gabriele Pennaforti 2 6 6
Alessandro Bellifemine 0 2 2
09.10.23
1-a rundă
Salvatore Caruso 2 1 6 6
Juan Bautista Otegui 1 6 2 4
09.10.23
1-a rundă
Goncalo Oliveira 2 6 6
Fausto Tabacco 0 4 3
09.10.23
1-a rundă
Ryuki Matsuda 2 6 6
Benjamin Loccisano 0 3 3
09.10.23
1-a rundă
Max Houkes 2 6 6
Remy Bertola 0 3 1
09.10.23
1-a rundă
Marcello Serafini 1 3
Federico Iannaccone retragere 0 0
09.10.23
1-a rundă
Kilian Feldbausch 2 6 6
Patric Prinoth 0 1 0
09.10.23
1-a rundă
Gabriele Pennaforti 2 5 7 6
Alexander Weis 1 7 5 4
10.10.23
1-a rundă
Edoardo Lavagno 2 6 6
Giacomo Crisostomo 0 2 1
10.10.23
1-a rundă
Timo Stodder 2 6 6
Giovanni Calvano 0 2 4
10.10.23
1-a rundă
Giovanni Fonio 2 7 6
Gabriele Piraino 0 64 0
10.10.23
1-a rundă
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 4 7
Luca Potenza 1 2 6 61
10.10.23
1-a rundă
Buvaysar Gadamauri 2 6 6
Thiemo de Bakker 0 3 4
10.10.23
1-a rundă
Niccolo Catini 2 7 6
Giammarco Gandolfi 0 5 4
10.10.23
1-a rundă
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Lorenzo Ferri 0 4 2
10.10.23
1-a rundă
Gian Marco Ortenzi 2 6 3 7
Gianmarco Ferrari 1 2 6 5
10.10.23
1-a rundă
Lorenzo Carboni 2 6 5 7
Giorgio Ricca 1 3 7 5
09.10.23
Calificare
Thiemo de Bakker 2 6 6
Toby Martin 0 0 1
09.10.23
Calificare
Giorgio Ricca 2 6 6
Marco Dessi 0 3 2
09.10.23
Calificare
Giovanni Calvano 2 6 6
Pietro Marino 0 4 0
09.10.23
Calificare
Niccolo Catini 2 6 6
Mats Hermans 0 2 3
09.10.23
Calificare
Alessandro Bellifemine 2 6 6
Patric Prinoth 0 2 3
09.10.23
Calificare
Gian Marco Ortenzi 2 7 6
Luciano Carraro 0 5 4
09.10.23
Calificare
Giacomo Crisostomo 2 4 7 10
Stefano Reitano 1 6 5 8
09.10.23
Calificare
Giammarco Gandolfi 2 6 7
David Perez Sanz 0 2 65
08.10.23
1-a rundă de calif.
Thiemo de Bakker 2 6 6
Paolo Emilio Cossu Floris 0 1 2
08.10.23
1-a rundă de calif.
Toby Martin 2 6 6
Marcel Marlon Sudzum 0 1 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Giorgio Ricca 2 6 6
Alberto Sanna 0 0 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Patric Prinoth 2 6 6
Rudy Richter 0 0 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Stefano Reitano 2 6 6
Livio Maximilian 0 0 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Giovanni Calvano 2 6 6
Alexander Wolfschmidt 0 2 1
08.10.23
1-a rundă de calif.
Mats Hermans 1 w/o
Mike Loccisano 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Luciano Carraro 2 6 6
Leonardo Mazzucchelli 0 1 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Marco Dessi 2 6 6
Leonardo Borrelli 0 4 3
08.10.23
1-a rundă de calif.
Niccolo Catini 2 6 6
Seiichiro Ichikawa 0 0 1
08.10.23
1-a rundă de calif.
Alessandro Bellifemine 1 w/o
Niclas Loccisano 0
08.10.23
1-a rundă de calif.
Gian Marco Ortenzi 2 6 6
Niccolo Dessi 0 2 1
08.10.23
1-a rundă de calif.
Pietro Marino 2 6 6
Matteo Mura 0 3 3
08.10.23
1-a rundă de calif.
Giacomo Crisostomo 2 6 6
James Beaven 0 4 4
08.10.23
1-a rundă de calif.
Giammarco Gandolfi 2 6 6
Simone Macchione 0 1 0
bărbaţi dublu Zgura Italy M25 Santa Margherita seturi 1 2 3 4 5
14.10.23
Finală
Thiemo de Bakker/Max Houkes 1 w/o
Gianmarco Ferrari/Marcello Serafini 0
12.10.23
Semifinală
Gianmarco Ferrari/Marcello Serafini 2 6 7
Ryuki Matsuda/Timo Stodder 0 4 5
13.10.23
Semifinală
Thiemo de Bakker/Max Houkes 2 6 6
Remy Bertola/Giorgio Ricca 0 3 4
11.10.23
Sfert de finală
Ryuki Matsuda/Timo Stodder 1 1
Niccolo Catini/Luca Potenza retragere 0 1
11.10.23
Sfert de finală
Gianmarco Ferrari/Marcello Serafini 2 6 6
James Beaven/Toby Martin 0 2 4
12.10.23
Sfert de finală
Remy Bertola/Giorgio Ricca 2 6 6
Salvatore Caruso/Giovanni Fonio 0 4 3
12.10.23
Sfert de finală
Thiemo de Bakker/Max Houkes 2 0 6 10
Buvaysar Gadamauri/Mats Hermans 1 6 2 7
10.10.23
1-a rundă
Remy Bertola/Giorgio Ricca 2 6 7
Pietro Marino/Fausto Tabacco 0 4 5
10.10.23
1-a rundă
Salvatore Caruso/Giovanni Fonio 2 6 6
Juan Bautista Otegui/Stefano Reitano 0 0 3
10.10.23
1-a rundă
James Beaven/Toby Martin 2 6 6
Lorenzo Ferri/David Perez Sanz 0 3 4
10.10.23
1-a rundă
Niccolo Catini/Luca Potenza 2 7 6
Jack Vance/Tennyson Whiting 0 65 4
10.10.23
1-a rundă
Gianmarco Ferrari/Marcello Serafini 2 7 6
Alessandro Bellifemine/Patric Prinoth 0 5 3
11.10.23
1-a rundă
Buvaysar Gadamauri/Mats Hermans 2 4 6 10
Valentin De Carvalho/Goncalo Oliveira 1 6 3 5
11.10.23
1-a rundă
Thiemo de Bakker/Max Houkes 2 6 6
Davide Pozzi/Matteo Vavassori 0 3 4
<