Milan Challenger 2023 scoruri live, rezultate live

Milan Challenger live, ˆ73K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Italy Milan Challenger seturi 1 2 3 4 5
09.07.23
Finală
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Matteo Gigante 0 3 3
08.07.23
Semifinală
Facundo Diaz Acosta 2 6 4 6
Flavio Cobolli 1 0 6 3
08.07.23
Semifinală
Matteo Gigante 2 6 3 7
Luciano Darderi 1 4 6 5
07.07.23
Sfert de finală
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Gauthier Onclin 0 4 3
07.07.23
Sfert de finală
Flavio Cobolli 2 6 3 6
Thiago Agustin Tirante 1 4 6 3
07.07.23
Sfert de finală
Luciano Darderi 2 6 6
Lautaro Midon 0 2 0
07.07.23
Sfert de finală
Matteo Gigante 2 4 7 6
Luca Nardi 1 6 67 4
05.07.23
a 2-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Federico Iannaccone 0 3 0
05.07.23
a 2-a rundă
Gauthier Onclin 2 6 6
Alessandro Giannessi 0 4 1
05.07.23
a 2-a rundă
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Pablo Cuevas 0 3 1
05.07.23
a 2-a rundă
Flavio Cobolli 2 6 6
Federico Gaio 0 3 0
06.07.23
a 2-a rundă
Luca Nardi 2 1 7 6
Alexander Weis 1 6 66 2
06.07.23
a 2-a rundă
Luciano Darderi 2 7 6
Gonzalo Bueno 0 61 1
06.07.23
a 2-a rundă
Matteo Gigante 2 6 6
Giovanni Oradini 0 1 2
06.07.23
a 2-a rundă
Lautaro Midon 2 6 4 6
Francesco Forti 1 3 6 4
03.07.23
1-a rundă
Alessandro Giannessi 2 6 3 6
Francesco Maestrelli 1 3 6 1
03.07.23
1-a rundă
Federico Gaio 2 6 6
Maximilian Neuchrist 0 2 4
03.07.23
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 7
Mattia Bellucci 0 3 62
03.07.23
1-a rundă
Gauthier Onclin 2 1 6 6
Edoardo Lavagno 1 6 3 4
03.07.23
1-a rundă
Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 0 2
04.07.23
1-a rundă
Pablo Cuevas 2 6 2 6
Stefano Travaglia 1 3 6 4
04.07.23
1-a rundă
Giovanni Oradini 2 6 1 6
Oleksii Krutykh 1 2 6 3
04.07.23
1-a rundă
Alexander Weis 2 6 6
Hugo Grenier 0 2 3
04.07.23
1-a rundă
Francesco Forti 1 6 3
Riccardo Bonadio retragere 0 3 0
04.07.23
1-a rundă
Federico Iannaccone 1 6 4
Renzo Olivo retragere 0 1 0
04.07.23
1-a rundă
Flavio Cobolli 2 6 6
Michael Vrbensky 0 4 0
04.07.23
1-a rundă
Luca Nardi 2 4 6 6
Marcello Serafini 1 6 4 3
04.07.23
1-a rundă
Gonzalo Bueno 1 6 4
Enrico Dalla Valle retragere 0 2 2
04.07.23
1-a rundă
Luciano Darderi 2 6 7
Cristian Garin 0 3 5
04.07.23
1-a rundă
Matteo Gigante 2 7 6
Francesco Passaro 0 5 4
04.07.23
1-a rundă
Lautaro Midon 2 6 5 6
Raul Brancaccio 1 1 7 0
03.07.23
Calificare
Giovanni Oradini 2 1 6 7
Dmitry Popko 1 6 3 5
03.07.23
Calificare
Alexander Weis 2 6 6
Remy Bertola 0 3 3
03.07.23
Calificare
Francesco Forti 2 6 6
Lucio Carnevalle 0 3 1
03.07.23
Calificare
Federico Iannaccone 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 3 1
03.07.23
Calificare
Michael Vrbensky 1 7 3
Salvatore Caruso retragere 0 5 1
03.07.23
Calificare
Marcello Serafini 2 7 6
Alex Marti Pujolras 0 65 0
02.07.23
1-a rundă de calif.
Andrea Arnaboldi 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 4 4
02.07.23
1-a rundă de calif.
Salvatore Caruso 2 6 6
Lorenzo Rottoli 0 0 4
02.07.23
1-a rundă de calif.
Dmitry Popko 2 6 6
Alessio Balestrieri 0 0 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Giovanni Oradini 2 6 6 6
Carlos Taberner 1 72 3 3
02.07.23
1-a rundă de calif.
Alexander Weis 2 6 6
Riccardo Di Vita 0 2 4
02.07.23
1-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 6
Sebastian Dominko 0 4 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Alex Marti Pujolras 2 6 6
Gabriele Piraino 0 2 4
02.07.23
1-a rundă de calif.
Francesco Forti 2 6 6
Jacopo Gianno 0 0 2
02.07.23
1-a rundă de calif.
Federico Iannaccone 2 7 6
Marius Copil 0 5 1
02.07.23
1-a rundă de calif.
Michael Vrbensky 2 6 1 6
Ilya Snitari 1 4 6 3
02.07.23
1-a rundă de calif.
Lucio Carnevalle 2 7 7
Robert Strombachs 0 5 66
02.07.23
1-a rundă de calif.
Marcello Serafini 2 6 6 6
Chun Hsin Tseng 1 72 1 3
bărbaţi dublu Zgura Italy Milan Challenger seturi 1 2 3 4 5
08.07.23
Finală
Jonathan Eysseric/Denys Molchanov 2 6 6
Theo Arribage/Luca Sanchez 0 2 4
07.07.23
Semifinală
Jonathan Eysseric/Denys Molchanov 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan/Markos Kalovelonis 0 3 1
07.07.23
Semifinală
Theo Arribage/Luca Sanchez 2 6 3 10
Diego Hidalgo/Sergio Martos Gornes 1 4 6 7
06.07.23
Sfert de finală
Jonathan Eysseric/Denys Molchanov 2 4 6 10
Matteo Gigante/Francesco Maestrelli 1 6 2 8
06.07.23
Sfert de finală
Diego Hidalgo/Sergio Martos Gornes 2 6 6
Remy Bertola/Gianmarco Ferrari 0 3 3
06.07.23
Sfert de finală
Theo Arribage/Luca Sanchez 2 6 6
Zvonimir Babic/Mick Veldheer 0 4 4
06.07.23
Sfert de finală
Mircea-Alexandru Jecan/Markos Kalovelonis 2 6 6
Dmitry Popko/Carlos Taberner 0 2 3
04.07.23
1-a rundă
Mircea-Alexandru Jecan/Markos Kalovelonis 2 7 6
Ruben Gonzales/Jason Taylor 0 65 2
05.07.23
1-a rundă
Jonathan Eysseric/Denys Molchanov 2 2 7 10
Giovanni Oradini/Alexander Weis 1 6 63 5
05.07.23
1-a rundă
Diego Hidalgo/Sergio Martos Gornes 2 6 6
Robert Strombachs/Adam Taylor 0 3 4
05.07.23
1-a rundă
Theo Arribage/Luca Sanchez 2 6 7
Andre Begemann/Ramkumar Ramanathan 0 4 63
05.07.23
1-a rundă
Matteo Gigante/Francesco Maestrelli 2 7 6
Marco Berti/Matteo Volante 0 64 3
05.07.23
1-a rundă
Remy Bertola/Gianmarco Ferrari 2 6 6
Luciano Darderi/Thiago Agustin Tirante 0 4 1
05.07.23
1-a rundă
Zvonimir Babic/Mick Veldheer 2 6 3 11
Gonzalo Bueno/Lautaro Midon 1 1 6 9
05.07.23
1-a rundă
Dmitry Popko/Carlos Taberner 2 6 6
Gabriele Piraino/Lorenzo Rottoli 0 2 3
<