Mouilleron Le Captif 2023 scoruri live, rezultate live

Mouilleron-Le-Captif Challenger live, ˆ118K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
08.10.23
Finală
Tomas Machac 2 6 6
Arthur Fery 0 3 4
07.10.23
Semifinală
Tomas Machac 2 6 6
Lucas Poullain 0 4 0
07.10.23
Semifinală
Arthur Fery 2 6 1 6
Antoine Escoffier 1 4 6 4
06.10.23
Sfert de finală
Antoine Escoffier 2 6 6
Hugo Gaston 0 1 4
06.10.23
Sfert de finală
Lucas Poullain 2 7 6
Jack Draper 0 64 2
06.10.23
Sfert de finală
Tomas Machac 2 6 6
Luca Nardi 0 3 4
06.10.23
Sfert de finală
Arthur Fery 2 7 6
Giulio Zeppieri 0 63 2
04.10.23
a 2-a rundă
Antoine Escoffier 2 7 6
Vitaliy Sachko 0 64 3
04.10.23
a 2-a rundă
Hugo Gaston 2 6 6
Mathias Bourgue 0 2 0
05.10.23
a 2-a rundă
Lucas Poullain 2 6 5 6
Matteo Martineau 1 4 7 3
05.10.23
a 2-a rundă
Giulio Zeppieri 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 0 3
05.10.23
a 2-a rundă
Tomas Machac 2 6 7
Pierre-Hugues Herbert 0 4 65
05.10.23
a 2-a rundă
Jack Draper 2 6 3 6
Dino Prizmic 1 4 6 3
05.10.23
a 2-a rundă
Luca Nardi 2 7 6
Benjamin Bonzi 0 5 4
05.10.23
a 2-a rundă
Arthur Fery 2 6 3 6
David Goffin 1 4 6 2
02.10.23
1-a rundă
Mathias Bourgue 2 6 7
Valentin Royer 0 3 63
02.10.23
1-a rundă
Vitaliy Sachko 2 3 6 6
Gabriel Diallo 1 6 4 4
02.10.23
1-a rundă
Hugo Gaston 2 6 7 6
Otto Virtanen 1 79 64 2
03.10.23
1-a rundă
David Goffin 2 4 6 7
Charles Broom 1 6 4 63
03.10.23
1-a rundă
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Joris De Loore 0 3 4
03.10.23
1-a rundă
Antoine Escoffier 2 3 6 6
Maxime Cressy 1 6 3 2
03.10.23
1-a rundă
Evgeny Karlovskiy 2 6 6
Marc-Andrea Huesler 0 3 4
03.10.23
1-a rundă
Benjamin Bonzi 2 7 7
Illya Marchenko 0 62 63
03.10.23
1-a rundă
Matteo Martineau 2 7 6
Dominic Stricker 0 63 3
03.10.23
1-a rundă
Giulio Zeppieri 2 6 7
Remy Bertola 0 4 5
03.10.23
1-a rundă
Luca Nardi 2 6 6
Adrien Gobat 0 2 3
03.10.23
1-a rundă
Dino Prizmic 2 6 6
Dan Added 0 3 1
04.10.23
1-a rundă
Lucas Poullain 1 1
Jules Marie retragere 0 1
04.10.23
1-a rundă
Tomas Machac 2 2 7 6
Gijs Brouwer 1 6 62 2
04.10.23
1-a rundă
Jack Draper 2 6 6
Jakub Mensik 0 4 2
04.10.23
1-a rundă
Arthur Fery 2 6 6
Robin Bertrand 0 2 3
02.10.23
Calificare
Kenny de Schepper 1 w/o
Evgeny Karlovskiy 0
02.10.23
Calificare
Remy Bertola 2 6 7
Jiri Vesely 0 4 64
02.10.23
Calificare
Charles Broom 2 6 6
Antoine Bellier 0 2 4
02.10.23
Calificare
Adrien Gobat 2 7 7
Tristan Lamasine 0 5 5
02.10.23
Calificare
Arthur Fery 2 6 6
Eliakim Coulibaly 0 2 4
02.10.23
Calificare
Robin Bertrand 2 6 6
Gabriel Debru 0 4 4
01.10.23
1-a rundă de calif.
Kenny de Schepper 2 6 6
Benjamin Martin 0 4 4
01.10.23
1-a rundă de calif.
Jiri Vesely 2 6 6 6
Ivan Liutarevich 1 4 75 1
01.10.23
1-a rundă de calif.
Tristan Lamasine 2 2 6 6
Antoine Hoang 1 6 3 3
01.10.23
1-a rundă de calif.
Evgeny Karlovskiy 2 7 6 6
Maks Kasnikowski 1 64 72 4
01.10.23
1-a rundă de calif.
Antoine Bellier 2 6 6
Martin Sabas 0 3 4
01.10.23
1-a rundă de calif.
Remy Bertola 2 6 7
David Poljak 0 2 64
01.10.23
1-a rundă de calif.
Charles Broom 2 6 3 6
Enzo Wallart 1 2 6 0
01.10.23
1-a rundă de calif.
Adrien Gobat 2 6 6
Hady Habib 0 4 3
01.10.23
1-a rundă de calif.
Arthur Fery 2 6 7
Robert Galloway 0 3 5
01.10.23
1-a rundă de calif.
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Alexey Vatutin 0 1 4
01.10.23
1-a rundă de calif.
Robin Bertrand 2 7 6
Arthur Gea 0 63 3
01.10.23
1-a rundă de calif.
Gabriel Debru 2 6 6
Niklas Schell 0 4 1
bărbaţi dublu Indoor Hard France Mouilleron Le Captif seturi 1 2 3 4 5
08.10.23
Finală
Julian Cash/Robert Galloway 2 6 5 12
Maxime Cressy/Otto Virtanen 1 4 7 10
06.10.23
Semifinală
Julian Cash/Robert Galloway 2 7 6
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 0 5 3
07.10.23
Semifinală
Maxime Cressy/Otto Virtanen 2 6 6 10
Tristan Lamasine/Matteo Martineau 1 75 3 7
05.10.23
Sfert de finală
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 7 5 10
Vitaliy Sachko/Niklas Schell 1 64 7 5
05.10.23
Sfert de finală
Tristan Lamasine/Matteo Martineau 2 6 5 11
Yuki Bhambri/Philipp Oswald 1 3 7 9
05.10.23
Sfert de finală
Julian Cash/Robert Galloway 2 6 7
Roman Jebavy/Petr Nouza 0 3 62
06.10.23
Sfert de finală
Maxime Cressy/Otto Virtanen 2 4 7 10
Charles Broom/Henry Patten 1 6 5 4
03.10.23
1-a rundă
Vitaliy Sachko/Niklas Schell 2 7 6
Patrik Niklas-Salminen/Petros Tsitsipas 0 66 3
03.10.23
1-a rundă
Maxime Cressy/Otto Virtanen 2 6 4 11
Dan Added/Jonathan Eysseric 1 2 6 9
04.10.23
1-a rundă
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 2 6 3 10
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 1 3 6 7
04.10.23
1-a rundă
Tristan Lamasine/Matteo Martineau 2 6 2 10
Gabriel Debru/Antoine Hoang 1 2 6 6
04.10.23
1-a rundă
Roman Jebavy/Petr Nouza 2 6 7
Purav Raja/Ramkumar Ramanathan 0 2 65
04.10.23
1-a rundă
Julian Cash/Robert Galloway 2 6 4 10
Hunter Reese/Szymon Walkow 1 3 6 8
04.10.23
1-a rundă
Yuki Bhambri/Philipp Oswald 2 4 7 10
Sander Arends/Sem Verbeek 1 6 61 8
05.10.23
1-a rundă
Charles Broom/Henry Patten 2 6 6
Mathias Bourgue/Antoine Escoffier 0 2 3
<