San Benedetto Challenger 2023 scoruri live, rezultate live

San Benedetto Challenger live, ˆ118K, site-ul oficial

bărbaţi simplu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
16.07.23
Finală
Benoit Paire 2 4 6 6
Richard Gasquet 1 6 1 1
15.07.23
Semifinală
Richard Gasquet 2 6 6
Daniel Rincon 0 4 1
15.07.23
Semifinală
Benoit Paire 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 4 1
14.07.23
Sfert de finală
Richard Gasquet 2 4 6 6
Flavio Cobolli 1 6 3 1
14.07.23
Sfert de finală
Benoit Paire 2 6 7
Luciano Darderi 0 4 66
14.07.23
Sfert de finală
Alejandro Tabilo 2 3 7 7
Kimmer Coppejans 1 6 64 66
14.07.23
Sfert de finală
Daniel Rincon 2 6 6 6
Dimitar Kuzmanov 1 76 1 4
12.07.23
a 2-a rundă
Richard Gasquet 2 6 6
Luca Nardi 0 3 4
12.07.23
a 2-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 1 6
Michael Geerts 1 3 6 3
12.07.23
a 2-a rundă
Flavio Cobolli 2 6 6
Hernan Casanova 0 3 4
12.07.23
a 2-a rundă
Daniel Rincon 2 5 7 6
Thiago Agustin Tirante 1 7 5 2
13.07.23
a 2-a rundă
Benoit Paire 2 6 6
Carlos Sanchez Jover 0 2 4
13.07.23
a 2-a rundă
Kimmer Coppejans 2 7 3 6
Francesco Forti 1 5 6 2
13.07.23
a 2-a rundă
Alejandro Tabilo 2 6 7
Ricardas Berankis 0 1 65
13.07.23
a 2-a rundă
Luciano Darderi 2 6 4 6
Albert Ramos-Vinolas 1 2 6 4
10.07.23
1-a rundă
Hernan Casanova 2 7 6
Raul Brancaccio 0 60 2
10.07.23
1-a rundă
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Peter Buldorini 0 2 2
10.07.23
1-a rundă
Luca Nardi 2 4 6 6
Marc Polmans 1 6 3 1
11.07.23
1-a rundă
Richard Gasquet 2 7 6
Marcello Serafini 0 5 2
11.07.23
1-a rundă
Albert Ramos-Vinolas 2 7 6
Julian Ocleppo 0 5 4
11.07.23
1-a rundă
Ricardas Berankis 2 7 6
Gabriele Piraino 0 63 4
11.07.23
1-a rundă
Benoit Paire 2 6 5 7
Francesco Maestrelli 1 3 7 5
11.07.23
1-a rundă
Dimitar Kuzmanov 2 6 6
Dmitry Popko 0 2 3
11.07.23
1-a rundă
Kimmer Coppejans 2 6 6
Federico Arnaboldi 0 0 2
11.07.23
1-a rundă
Michael Geerts 2 4 6 6
Matteo Gigante 1 6 4 4
11.07.23
1-a rundă
Alejandro Tabilo 2 7 6
Genaro Alberto Olivieri 0 5 3
11.07.23
1-a rundă
Carlos Sanchez Jover 1 6 4
Alexander Weis retragere 0 4 1
11.07.23
1-a rundă
Francesco Forti 2 7 6
Andrea Pellegrino 0 63 2
11.07.23
1-a rundă
Flavio Cobolli 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 3 1
11.07.23
1-a rundă
Daniel Rincon 1 6 4
Leandro Riedi retragere 0 4 3
11.07.23
1-a rundă
Luciano Darderi 2 6 6
Facundo Juarez 0 1 3
10.07.23
Calificare
Dmitry Popko 2 6 6
Gabriele Piraino 0 3 2
10.07.23
Calificare
Julian Ocleppo 2 6 6
Federico Zeballos 0 2 2
10.07.23
Calificare
Alexander Weis 2 4 6 6
Federico Arnaboldi 1 6 3 3
10.07.23
Calificare
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Facundo Juarez 0 2 4
10.07.23
Calificare
Daniel Rincon 2 6 6
Luca Castagnola 0 4 1
10.07.23
Calificare
Marcello Serafini 2 1 6 6
Francesco Forti 1 6 2 3
09.07.23
1-a rundă de calif.
Federico Zeballos 2 7 6
Carlos Lopez Montagud 0 5 3
09.07.23
1-a rundă de calif.
Dmitry Popko 2 7 6 6
Marcelo Zormann 1 5 73 2
09.07.23
1-a rundă de calif.
Julian Ocleppo 2 6 6
Benito Massacri 0 2 2
09.07.23
1-a rundă de calif.
Alexander Weis 2 6 6
Luca Potenza 0 3 1
09.07.23
1-a rundă de calif.
Facundo Juarez 2 6 7
Andrea Meduri 0 3 67
09.07.23
1-a rundă de calif.
Carlos Sanchez Jover 2 7 6
Riccardo Balzerani 0 66 1
09.07.23
1-a rundă de calif.
Francesco Forti 2 6 6
Federico Iannaccone 0 4 4
09.07.23
1-a rundă de calif.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Federico Salomone 0 3 2
09.07.23
1-a rundă de calif.
Daniel Rincon 2 6 6
Hans Hach Verdugo 0 2 2
09.07.23
1-a rundă de calif.
Luca Castagnola 2 6 7
Gonzalo Villanueva 0 3 5
09.07.23
1-a rundă de calif.
Marcello Serafini 2 6 6
Jacopo Bilardo 0 2 1
09.07.23
1-a rundă de calif.
Gabriele Piraino 2 6 6
Lorenzo Rottoli 0 1 3
bărbaţi dublu Zgura Italy San Benedetto Challenger seturi 1 2 3 4 5
15.07.23
Finală
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 2 6 6
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez 0 3 4
14.07.23
Semifinală
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez 2 7 7
Marco Bortolotti/Andrea Pellegrino 0 64 5
14.07.23
Semifinală
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 2 7 7
Boris Arias/Federico Zeballos 0 65 5
13.07.23
Sfert de finală
Boris Arias/Federico Zeballos 2 6 6
Zvonimir Babic/Alexander Donski 0 4 2
13.07.23
Sfert de finală
Marco Bortolotti/Andrea Pellegrino 2 6 3 10
Facundo Juarez/Gonzalo Villanueva 1 4 6 8
13.07.23
Sfert de finală
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez 2 6 6
Vladimir Uzhylovsky/Mark Vervoort 0 2 1
13.07.23
Sfert de finală
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 2 3 6 10
Luciano Darderi/Jonathan Eysseric 1 6 4 7
11.07.23
1-a rundă
Boris Arias/Federico Zeballos 1 w/o
Leandro Riedi/Daniel Rincon 0
11.07.23
1-a rundă
Vladimir Uzhylovsky/Mark Vervoort 2 4 6 10
Peter Buldorini/Tommaso Compagnucci 1 6 3 5
11.07.23
1-a rundă
Zvonimir Babic/Alexander Donski 2 5 6 10
Luca Potenza/Augusto Virgili 1 7 2 2
12.07.23
1-a rundă
Marco Bortolotti/Andrea Pellegrino 2 6 6
Riccardo Balzerani/Andrea Meduri 0 2 4
12.07.23
1-a rundă
Facundo Juarez/Gonzalo Villanueva 2 7 7
Joshua Paris/Marcus Willis 0 65 65
12.07.23
1-a rundă
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 2 3 6 10
Michael Geerts/Hans Hach Verdugo 1 6 4 5
12.07.23
1-a rundă
Luciano Darderi/Jonathan Eysseric 2 4 6 10
Hernan Casanova/Carlos Sanchez Jover 1 6 1 4
<