W15 Las Palmas 2020 scoruri live, rezultate live

TURNEE TENIS LIVE


CLASAMENTE TENIS

PARTENERI

W15 Las Palmas de Gran Canaria live, $15K

femei simplu Zgura Spain W15 Las Palmas seturi 1 2 3 4 5
29.11.20
Finală
Andrea Lazaro Garcia 2 7 6
Maryna Zanevska 0 5 5
28.11.20
Semifinală
Maryna Zanevska 2 6 6
Anastasia Zarycka 0 2 2
28.11.20
Semifinală
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Katharina Gerlach 0 3 2
27.11.20
Sfert de finală
Maryna Zanevska 2 6 6
Diane Parry 0 2 2
27.11.20
Sfert de finală
Andrea Lazaro Garcia 2 6 2 6
Marta Custic 1 2 6 2
27.11.20
Sfert de finală
Katharina Gerlach 2 4 6 6
Oksana Selekhmeteva 1 6 0 3
27.11.20
Sfert de finală
Anastasia Zarycka 2 6 6
Suzan Lamens 0 2 2
26.11.20
a 2-a rundă
Maryna Zanevska 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 4 2
26.11.20
a 2-a rundă
Andrea Lazaro Garcia 2 7 2 6
Andrea Gamiz 1 63 6 3
26.11.20
a 2-a rundă
Katharina Gerlach 2 6 6
Laura Pigossi 0 4 3
26.11.20
a 2-a rundă
Anastasia Zarycka 2 6 6
Guillermina Naya 0 2 2
26.11.20
a 2-a rundă
Suzan Lamens 2 4 6 6
Malene Helgo 1 6 1 1
26.11.20
a 2-a rundă
Diane Parry 2 6 3 6
Alice Rame 1 3 6 2
26.11.20
a 2-a rundă
Marta Custic 2 6 6
Paula Ormaechea 0 1 3
26.11.20
a 2-a rundă
Oksana Selekhmeteva 2 4 6 6
Marina Bassols Ribera 1 6 2 1
24.11.20
1-a rundă
Andrea Gamiz 2 6 6
Julia Payola 0 0 1
24.11.20
1-a rundă
Maryna Zanevska 2 6 6
Kimberley Zimmermann 0 4 2
24.11.20
1-a rundă
Laura Pigossi 2 7 6
Barbara Gatica 0 5 4
24.11.20
1-a rundă
Anastasia Zarycka 2 6 6
Alexandra Eala 0 2 4
24.11.20
1-a rundă
Marina Bassols Ribera 2 6 6
Irene Burillo Escorihuela 0 4 0
24.11.20
1-a rundă
Suzan Lamens 2 6 6
Gabriela Ce 0 4 1
24.11.20
1-a rundă
Diane Parry 2 6 6
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca 0 0 1
24.11.20
1-a rundă
Marta Custic 2 4 6 6
Maria Gutierrez Carrasco 1 6 3 4
25.11.20
1-a rundă
Paula Ormaechea 1 5
Emeline Dartron retragere 0 1
25.11.20
1-a rundă
Andrea Lazaro Garcia 2 6 6
Sofia Milatova 0 2 1
25.11.20
1-a rundă
Guillermina Naya 2 6 4 6
Amanda Carreras 1 4 6 4
25.11.20
1-a rundă
Katharina Gerlach 2 6 6
Lucia Cortez Llorca 0 2 2
25.11.20
1-a rundă
Angela Fita Boluda 2 6 6
Leyre Romero Gormaz 0 2 3
25.11.20
1-a rundă
Alice Rame 2 6 6
Ane Mintegi Del Olmo 0 2 2
25.11.20
1-a rundă
Malene Helgo 2 7 2 6
Ana Lantigua De La Nuez 1 5 6 4
25.11.20
1-a rundă
Oksana Selekhmeteva 2 6 6
Maelys Bougrat 0 2 4
24.11.20
Calificare
Guillermina Naya 2 2 7 10
Helene Pellicano 1 6 5 5
24.11.20
Calificare
Angela Fita Boluda 2 6 6
Jantje Tilbuerger 0 1 4
24.11.20
Calificare
Emeline Dartron 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 1 4
24.11.20
Calificare
Sofia Milatova 2 6 6
Rebeca Pereira 0 2 4
24.11.20
Calificare
Maelys Bougrat 2 7 1 10
Eva Vedder 1 5 6 6
24.11.20
Calificare
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Nahia Berecoechea 0 2 2
23.11.20
2-a rundă de calif.
Rebeca Pereira 2 6 6
Mariya Kostyuk 0 1 0
23.11.20
2-a rundă de calif.
Guillermina Naya 2 6 6
Tabatha Suarez 0 2 1
23.11.20
2-a rundă de calif.
Angela Fita Boluda 2 6 6
Clarine Lerby 0 2 2
23.11.20
2-a rundă de calif.
Emeline Dartron 2 7 6
Jenifer Anger 0 5 3
23.11.20
2-a rundă de calif.
Eva Vedder 2 6 5 10
Jillian Louise Roa 1 4 7 6
23.11.20
2-a rundă de calif.
Helene Pellicano 2 6 6
Barbora Palicova 0 3 4
23.11.20
2-a rundă de calif.
Sofia Milatova 2 6 3 10
Raquel Gonzalez Vilar 1 4 6 8
23.11.20
2-a rundă de calif.
Jantje Tilbuerger 2 4 7 10
Jessica Bouzas Maneiro 1 6 68 8
23.11.20
2-a rundă de calif.
Maelys Bougrat 2 6 6
Hannah Rylatt 0 1 1
23.11.20
2-a rundă de calif.
Adithya Karunaratne 2 6 6
Paula Rodriguez Gregoris 0 0 1
23.11.20
2-a rundă de calif.
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 4 11
Valentina Gaggini 1 1 6 9
23.11.20
2-a rundă de calif.
Nahia Berecoechea 2 6 6
Hannah Read 0 3 3
23.11.20
1-a rundă de calif.
Rebeca Pereira 2 6 6
Elena Rey 0 0 3
23.11.20
1-a rundă de calif.
Guillermina Naya 2 6 6
Elizaveta Koklina 0 1 2
23.11.20
1-a rundă de calif.
Mariya Kostyuk 2 6 6
Maria Fernanda Morales 0 3 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Angela Fita Boluda 2 6 6
Meritxell Boix Molla 0 3 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Emeline Dartron 2 6 3 10
Fabienne Gettwart 1 3 6 7
23.11.20
1-a rundă de calif.
Eva Vedder 2 6 6
Andrea Perez Bordon 0 0 3
23.11.20
1-a rundă de calif.
Helene Pellicano 2 6 6
Taisia Yakunina 0 2 0
23.11.20
1-a rundă de calif.
Sofia Milatova 2 7 6
Chiara Girelli 0 5 3
23.11.20
1-a rundă de calif.
Valentina Gaggini 2 6 6
Louise Lampla 0 2 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Lucia Krivosudska 0 1 0
23.11.20
1-a rundă de calif.
Maelys Bougrat 2 6 6
Petra Cizinska 0 0 0
23.11.20
1-a rundă de calif.
Adithya Karunaratne 2 6 6
Nora Ayala Serra 0 2 2
23.11.20
1-a rundă de calif.
Jenifer Anger 2 7 5 10
Ariadna Briones Ginesta 1 64 7 8
23.11.20
1-a rundă de calif.
Jessica Bouzas Maneiro 2 7 6
Anouk Koevermans 0 5 0
23.11.20
1-a rundă de calif.
Ane Mintegi Del Olmo 2 6 6
Karola Suviste 0 0 0
23.11.20
1-a rundă de calif.
Nahia Berecoechea 2 6 6
Andrea Sauco Roque 0 1 0
23.11.20
1-a rundă de calif.
Jillian Louise Roa 2 6 6
Athina Pitta 0 2 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Barbora Palicova 2 6 6
Maria Berlanga Bandera 0 4 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Raquel Gonzalez Vilar 2 6 7
Alicia Barnett 0 3 5
23.11.20
1-a rundă de calif.
Clarine Lerby 2 6 6
Isabella Nunez 0 1 1
23.11.20
1-a rundă de calif.
Tabatha Suarez 2 6 6
Annika Kannan 0 4 4
23.11.20
1-a rundă de calif.
Hannah Rylatt 2 7 7
Iana Tishchenko 0 5 5
23.11.20
1-a rundă de calif.
Paula Rodriguez Gregoris 2 6 7
Mar Ribera Orquin 0 4 66
23.11.20
1-a rundă de calif.
Hannah Read 2 6 6
Katriin Saar 0 3 2
femei dublu Zgura Spain W15 Las Palmas seturi 1 2 3 4 5
27.11.20
Finală
Andrea Gamiz/Guillermina Naya 2 3 7 10
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 1 6 5 7
26.11.20
Semifinală
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 6 5 10
Gabriela Ce/Paula Ormaechea 1 0 7 7
26.11.20
Semifinală
Andrea Gamiz/Guillermina Naya 2 4 6 10
Anouk Koevermans/Suzan Lamens 1 6 2 6
25.11.20
Sfert de finală
Gabriela Ce/Paula Ormaechea 2 6 6
Nahia Berecoechea/Ana Lantigua De La Nuez 0 2 4
25.11.20
Sfert de finală
Barbara Gatica/Rebeca Pereira 2 6 6
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca/Tabatha Suarez 0 0 2
25.11.20
Sfert de finală
Anouk Koevermans/Suzan Lamens 2 6 6
Alicia Barnett/Olivia Nicholls 0 1 3
25.11.20
Sfert de finală
Andrea Gamiz/Guillermina Naya 2 6 6
Malene Helgo/Anastasia Zarycka 0 3 3
24.11.20
1-a rundă
Anouk Koevermans/Suzan Lamens 2 6 4 11
Lucia Cortez Llorca/Chiara Girelli 1 4 6 9
24.11.20
1-a rundă
Marta Garcia Reboredo Montesdeoca/Tabatha Suarez 2 7 3 10
Mariya Kostyuk/Isabella Nunez 1 62 6 8
24.11.20
1-a rundă
Malene Helgo/Anastasia Zarycka 2 6 6
Maria Gutierrez Carrasco/Eva Vedder 0 4 1
<