W15 Sharm ElSheikh 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Sharm ElSheikh live, $15K

femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
08.10.23
Finală
Sandra Samir 2 5 6 7
Elena-Teodora Cadar 1 7 3 5
07.10.23
Semifinală
Elena-Teodora Cadar 2 6 4 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 4 6 1
07.10.23
Semifinală
Sandra Samir 2 7 6
Katarina Kuzmova 0 66 3
06.10.23
Sfert de finală
Elena-Teodora Cadar 2 7 7
Arlinda Rushiti 0 5 63
06.10.23
Sfert de finală
Sandra Samir 2 6 3 6
Evgeniya Burdina 1 2 6 3
06.10.23
Sfert de finală
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 3 1
06.10.23
Sfert de finală
Katarina Kuzmova 2 6 6
Merna Refaat 0 1 2
05.10.23
a 2-a rundă
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Gio Jang 0 1 3
05.10.23
a 2-a rundă
Sandra Samir 2 6 6
Maya Drozd 0 3 1
05.10.23
a 2-a rundă
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Daria Zelinskaya 0 4 1
05.10.23
a 2-a rundă
Arlinda Rushiti 2 7 6
Caroline Brack 0 5 2
05.10.23
a 2-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6
Alyssa Reguer 0 4 1
05.10.23
a 2-a rundă
Katarina Kuzmova 1 6
Aleksandra Pospelova retragere 0 2
05.10.23
a 2-a rundă
Merna Refaat 2 7 6
Sara Milanese 0 5 1
05.10.23
a 2-a rundă
Darja Suvirdjonkova 2 6 6
Margherita Marcon 0 4 2
04.10.23
1-a rundă
Elena-Teodora Cadar 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 1 1
04.10.23
1-a rundă
Sandra Samir 2 6 6
Carola Cavelli 0 1 1
04.10.23
1-a rundă
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Klara Veldman 0 1 4
04.10.23
1-a rundă
Arlinda Rushiti 2 6 6
Zuzanna Bednarz 0 2 0
04.10.23
1-a rundă
Aleksandra Pospelova 2 6 6
Mariam Atia 0 1 2
04.10.23
1-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6
Jian Ibrahim 0 2 1
04.10.23
1-a rundă
Katarina Kuzmova 2 6 6
Zuzanna Pawlikowska 0 1 2
04.10.23
1-a rundă
Merna Refaat 2 6 6
Diana Yakovleva 0 3 0
04.10.23
1-a rundă
Darja Suvirdjonkova 2 7 6
Yasmin Ezzat 0 66 3
04.10.23
1-a rundă
Margherita Marcon 2 2 6 6
Briana Szabo 1 6 4 2
04.10.23
1-a rundă
Alyssa Reguer 2 6 6
Paula Cembranos 0 2 1
04.10.23
1-a rundă
Daria Zelinskaya 2 6 6
Anastasia Ogno 0 1 0
04.10.23
1-a rundă
Gio Jang 2 2 6 7
Patricija Paukstyte 1 6 3 62
04.10.23
1-a rundă
Sara Milanese 2 6 6 6
Carlotta Moccia 1 74 1 3
04.10.23
1-a rundă
Caroline Brack 2 4 6 6
Giuliana Bestetti 1 6 3 1
04.10.23
1-a rundă
Maya Drozd 2 6 2 6
Hephzibah Oluwadare 1 3 6 1
03.10.23
Calificare
Carlotta Moccia 2 6 6
Gurleen Singh 0 0 0
03.10.23
Calificare
Klara Veldman 2 6 6
Alicja Formella 0 1 0
03.10.23
Calificare
Daria Zelinskaya 2 6 6
Veronika Udina 0 1 1
03.10.23
Calificare
Zuzanna Bednarz 2 4 6 10
Danique Havermans 1 6 4 8
03.10.23
Calificare
Jian Ibrahim 2 4 6 10
Ottavia Massetti 1 6 1 8
03.10.23
Calificare
Paula Cembranos 2 6 6
Prathyusha Rachapudi 0 4 3
03.10.23
Calificare
Maya Drozd 2 7 6
Tatyana Nikolenko 0 5 3
03.10.23
Calificare
Diana Yakovleva 2 2 6 10
Emma Martellenghi 1 6 4 7
02.10.23
2-a rundă de calif.
Prathyusha Rachapudi 2 6 6
Wei Zheng 0 2 3
02.10.23
2-a rundă de calif.
Alicja Formella 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 3 2
02.10.23
2-a rundă de calif.
Gurleen Singh 2 6 6
Sharanya Shetty 0 2 4
02.10.23
2-a rundă de calif.
Carlotta Moccia 2 3 6 10
Lorena Schaedel 1 6 3 6
02.10.23
2-a rundă de calif.
Tatyana Nikolenko 2 7 4 10
Amanda Carolina Nava Elkin 1 66 6 8
02.10.23
2-a rundă de calif.
Klara Veldman 2 6 6
Kate Zueva 0 0 2
02.10.23
2-a rundă de calif.
Ottavia Massetti 2 6 6
Kseniia Piskareva 0 1 2
02.10.23
2-a rundă de calif.
Danique Havermans 2 6 6
Martina Peretti 0 3 0
02.10.23
2-a rundă de calif.
Daria Zelinskaya 2 7 6
Sonia Cassani 0 64 2
02.10.23
2-a rundă de calif.
Zuzanna Bednarz 2 6 6 10
Benedetta Baratto 1 2 76 8
02.10.23
2-a rundă de calif.
Jian Ibrahim 2 2 7 10
Karina Jumazhanova 1 6 5 5
02.10.23
2-a rundă de calif.
Veronika Udina 2 4 6 10
Martina Smolenova 1 6 2 7
02.10.23
2-a rundă de calif.
Paula Cembranos 2 6 6
Annabelle Lammas 0 2 1
02.10.23
2-a rundă de calif.
Maya Drozd 2 6 6
Amelia Fortescue 0 3 2
02.10.23
2-a rundă de calif.
Emma Martellenghi 2 6 6
Lara Charles 0 2 0
02.10.23
2-a rundă de calif.
Diana Yakovleva 2 6 6
Greta Medeghini 0 1 2
01.10.23
1-a rundă de calif.
Ottavia Massetti 2 6 6
Radhika Vasudeva 0 1 0
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
07.10.23
Finală
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 2 6 11
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 1 6 3 9
06.10.23
Semifinală
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 6 4 10
Paula Cembranos/Patricija Paukstyte 1 1 6 5
06.10.23
Semifinală
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 2 6 6
Zuzanna Pawlikowska/Alyssa Reguer 0 4 4
05.10.23
Sfert de finală
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 3 6 10
Margherita Marcon/Sara Milanese 1 6 2 8
05.10.23
Sfert de finală
Zuzanna Pawlikowska/Alyssa Reguer 2 6 7
Zuzanna Bednarz/Evgeniya Burdina 0 2 63
05.10.23
Sfert de finală
Paula Cembranos/Patricija Paukstyte 2 6 6
Carola Cavelli/Emma Martellenghi 0 4 3
05.10.23
Sfert de finală
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 2 6 4 10
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Sandra Samir 1 4 6 8
03.10.23
1-a rundă
Elena-Teodora Cadar/Arlinda Rushiti 2 6 6
Tatyana Nikolenko/Lorena Schaedel 0 3 0
03.10.23
1-a rundă
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Sandra Samir 2 6 6
Gio Jang/Carlotta Moccia 0 1 4
03.10.23
1-a rundă
Zuzanna Pawlikowska/Alyssa Reguer 2 6 6
Karina Jumazhanova/Prathyusha Rachapudi 0 4 3
03.10.23
1-a rundă
Paula Cembranos/Patricija Paukstyte 2 7 6
Mariam Atia/Merna Refaat 0 64 4
03.10.23
1-a rundă
Aleksandra Pospelova/Daria Zelinskaya 2 6 6
Danique Havermans/Klara Veldman 0 2 3
03.10.23
1-a rundă
Zuzanna Bednarz/Evgeniya Burdina 2 6 6
Amelia Fortescue/Annabelle Lammas 0 2 4
03.10.23
1-a rundă
Margherita Marcon/Sara Milanese 2 6 3 10
Caroline Brack/Amanda Carolina Nava Elkin 1 4 6 4
03.10.23
1-a rundă
Carola Cavelli/Emma Martellenghi 2 7 6
Yasmin Ezzat/Alicja Formella 0 5 3
<