W15 Sharm ElSheikh 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Sharm ElSheikh live, $15K

femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
19.02.23
Finală
Dalila Spiteri 2 6 6 6
Anca Alexia Todoni 1 3 74 1
18.02.23
Semifinală
Dalila Spiteri 2 3 6 6
Emilija Tverijonaite 1 6 3 3
18.02.23
Semifinală
Anca Alexia Todoni 1 w/o
Linda Klimovicova 0
17.02.23
Sfert de finală
Dalila Spiteri 2 7 7
Evgeniya Burdina 0 5 5
17.02.23
Sfert de finală
Linda Klimovicova 2 6 6
Dayeon Back 0 1 0
17.02.23
Sfert de finală
Anca Alexia Todoni 2 7 7
Lavinia Tanasie 0 5 66
17.02.23
Sfert de finală
Emilija Tverijonaite 2 6 6
Luca Udvardy 0 4 2
16.02.23
a 2-a rundă
Dalila Spiteri 2 7 6
Barbara Dessolis 0 5 1
16.02.23
a 2-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6
Eunhye Lee 0 2 0
16.02.23
a 2-a rundă
Dayeon Back 2 6 5 6
Aruzhan Sagandikova 1 3 7 1
16.02.23
a 2-a rundă
Linda Klimovicova 2 6 6
Maria Toma 0 0 1
16.02.23
a 2-a rundă
Anca Alexia Todoni 2 3 6 6
Radka Zelnickova 1 6 1 4
16.02.23
a 2-a rundă
Emilija Tverijonaite 1 w/o
Aurora Zantedeschi 0
16.02.23
a 2-a rundă
Luca Udvardy 2 7 6
Ho Ching Wu 0 5 3
16.02.23
a 2-a rundă
Lavinia Tanasie 2 4 6 6
Katarina Kuzmova 1 6 2 4
15.02.23
1-a rundă
Ho Ching Wu 2 6 7
Klaudija Bubelyte 0 4 5
15.02.23
1-a rundă
Dalila Spiteri 2 6 6
Giorgia Pinto 0 3 3
15.02.23
1-a rundă
Maria Toma 2 6 6
Eunchae Kim 0 1 1
15.02.23
1-a rundă
Eunhye Lee 2 6 6
Giulia Tedesco 0 2 2
15.02.23
1-a rundă
Aurora Zantedeschi 2 4 7 6
Man Ying Maggie Ng 1 6 67 4
15.02.23
1-a rundă
Barbara Dessolis 2 6 6
Giuliana Bestetti 0 2 2
15.02.23
1-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 0 3 3
15.02.23
1-a rundă
Katarina Kuzmova 2 6 6
Yujiao Che 0 2 2
15.02.23
1-a rundă
Dayeon Back 2 7 7
Boyoung Jeong 0 66 5
15.02.23
1-a rundă
Radka Zelnickova 2 6 6
Georgia Pedone 0 3 4
15.02.23
1-a rundă
Linda Klimovicova 2 6 6
Eun Ji Lee 0 0 2
15.02.23
1-a rundă
Anca Alexia Todoni 2 7 6
Lidiia Rasskovskaia 0 5 1
15.02.23
1-a rundă
Aruzhan Sagandikova 2 6 6
Martina Smolenova 0 2 4
15.02.23
1-a rundă
Emilija Tverijonaite 2 6 6
Giulia Carbonaro 0 3 0
15.02.23
1-a rundă
Luca Udvardy 2 6 6
Adrienn Nagy 0 2 4
15.02.23
1-a rundă
Lavinia Tanasie 2 6 6
Merna Refaat 0 4 2
14.02.23
Calificare
Man Ying Maggie Ng 2 6 6
Doga Turkmen 0 2 2
14.02.23
Calificare
Eunhye Lee 2 7 6
Anna Ulyashchenko 0 65 1
14.02.23
Calificare
Barbara Dessolis 2 2 6 10
Aleksandra Pospelova 1 6 2 4
14.02.23
Calificare
Evgeniya Burdina 2 6 4 10
Ela Platenikova 1 4 6 4
14.02.23
Calificare
Giulia Tedesco 2 7 6
Inez Maria Kotlikova 0 67 3
14.02.23
Calificare
Emilija Tverijonaite 2 6 6
Lara Pfeifer 0 2 2
14.02.23
Calificare
Yujiao Che 2 6 6
Sara Sarinova 0 2 3
14.02.23
Calificare
Eunchae Kim 2 6 6 10
Heerae Im 1 75 2 5
13.02.23
2-a rundă de calif.
Man Ying Maggie Ng 2 6 6
Iuliia Iudenko 0 2 2
13.02.23
2-a rundă de calif.
Anna Ulyashchenko 2 6 6
Louise Kwong 0 1 1
13.02.23
2-a rundă de calif.
Aleksandra Pospelova 2 6 1 11
Virginia Ferrara 1 1 6 9
13.02.23
2-a rundă de calif.
Eunhye Lee 2 6 6
Anastasiya Zaparyniuk 0 3 2
13.02.23
2-a rundă de calif.
Barbara Dessolis 2 6 7
Tania Munteanu 0 3 63
13.02.23
2-a rundă de calif.
Evgeniya Burdina 2 3 6 10
Nino Natsvlishvili 1 6 3 7
13.02.23
2-a rundă de calif.
Giulia Tedesco 2 6 6
Hwiwon Wi 0 0 2
13.02.23
2-a rundă de calif.
Doga Turkmen 2 7 6
Marcella Dessolis 0 65 2
13.02.23
2-a rundă de calif.
Lara Pfeifer 2 6 6
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 0 3 2
13.02.23
2-a rundă de calif.
Ela Platenikova 2 7 3 10
Zhanel Rustemova 1 62 6 5
13.02.23
2-a rundă de calif.
Emilija Tverijonaite 2 6 6
Nina Rudiukova 0 1 3
13.02.23
2-a rundă de calif.
Inez Maria Kotlikova 2 6 6
Anastasia Safta 0 0 1
13.02.23
2-a rundă de calif.
Yujiao Che 2 6 6
Alisa Vasileva 0 2 1
13.02.23
2-a rundă de calif.
Heerae Im 2 7 6
Caroline Brack 0 5 4
13.02.23
2-a rundă de calif.
Eunchae Kim 2 6 5 10
Anastasiya Apalikhina 1 0 7 7
13.02.23
2-a rundă de calif.
Sara Sarinova 2 1 6 10
Arabella Koller 1 6 4 8
12.02.23
1-a rundă de calif.
Louise Kwong 2 6 6
Georgia Kalamaris 0 3 4
12.02.23
1-a rundă de calif.
Evgeniya Burdina 2 6 6
Beatrice Stagno 0 4 3
12.02.23
1-a rundă de calif.
Giulia Tedesco 2 6 6
Liana Cammilleri 0 0 0
12.02.23
1-a rundă de calif.
Tania Munteanu 2 6 6
Aliz Stumpf 0 0 1
12.02.23
1-a rundă de calif.
Anastasiya Zaparyniuk 2 6 6
Ireni Lucia 0 4 3
12.02.23
1-a rundă de calif.
Zhanel Rustemova 2 6 7
Dana Charintceva 0 4 5
12.02.23
1-a rundă de calif.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 7 6
Hanna Vinahradava 0 63 1
12.02.23
1-a rundă de calif.
Anastasiya Apalikhina 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 4 3
12.02.23
1-a rundă de calif.
Emilija Tverijonaite 2 6 6
Elizaveta Shebekina 0 2 3
12.02.23
1-a rundă de calif.
Virginia Ferrara 2 6 6 10
Alicja Formella 1 4 72 5
12.02.23
1-a rundă de calif.
Iuliia Iudenko 2 6 1 10
Yu Chen 1 4 6 5
12.02.23
1-a rundă de calif.
Inez Maria Kotlikova 1 6 2
Anastasija Radojevic retragere 0 4 1
12.02.23
1-a rundă de calif.
Caroline Brack 2 6 6
Prisha Vyas 0 2 3
12.02.23
1-a rundă de calif.
Alisa Vasileva 2 6 6
Theodora Degelow 0 3 2
12.02.23
1-a rundă de calif.
Marcella Dessolis 2 6 4 10
Eunji Lim 1 1 6 3
12.02.23
1-a rundă de calif.
Sara Sarinova 2 7 1 10
Maria Sysoeva 1 64 6 6
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
18.02.23
Finală
Klaudija Bubelyte/Merna Refaat 2 6 7
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno 0 2 66
17.02.23
Semifinală
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno 2 6 6
Aleksandra Pospelova/Elizaveta Shebekina 0 2 0
17.02.23
Semifinală
Klaudija Bubelyte/Merna Refaat 2 6 1 10
Doga Turkmen/Stephanie Judith Visscher 1 3 6 7
16.02.23
Sfert de finală
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno 1 w/o
Dalila Spiteri/Aurora Zantedeschi 0
16.02.23
Sfert de finală
Aleksandra Pospelova/Elizaveta Shebekina 2 4 7 12
Louise Kwong/Anna Ulyashchenko 1 6 5 10
16.02.23
Sfert de finală
Doga Turkmen/Stephanie Judith Visscher 2 7 6
Giorgia Pinto/Lavinia Tanasie 0 64 4
16.02.23
Sfert de finală
Klaudija Bubelyte/Merna Refaat 2 6 6
Cherry Kim/Eunhye Lee 0 4 1
14.02.23
1-a rundă
Cherry Kim/Eunhye Lee 2 7 6
Man Ying Maggie Ng/Ho Ching Wu 0 63 4
14.02.23
1-a rundă
Louise Kwong/Anna Ulyashchenko 2 6 2 10
Adrienn Nagy/Luca Udvardy 1 3 6 7
14.02.23
1-a rundă
Dalila Spiteri/Aurora Zantedeschi 2 6 6
Heerae Im/Hwiwon Wi 0 1 4
14.02.23
1-a rundă
Giuliana Bestetti/Beatrice Stagno 2 6 4 10
Giulia Carbonaro/Giulia Tedesco 1 0 6 8
14.02.23
1-a rundă
Aleksandra Pospelova/Elizaveta Shebekina 2 3 6 10
Virginia Ferrara/Georgia Pedone 1 6 1 7
14.02.23
1-a rundă
Doga Turkmen/Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Ela Platenikova/Sara Sarinova 0 1 1
14.02.23
1-a rundă
Giorgia Pinto/Lavinia Tanasie 2 7 7
Eunchae Kim/Eunji Lim 0 5 65
14.02.23
1-a rundă
Klaudija Bubelyte/Merna Refaat 2 7 6
Dayeon Back/Boyoung Jeong 0 62 2
<