W15 Sharm ElSheikh 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Sharm ElSheikh live, $15K

femei simplu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
05.03.23
Finală
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Sandra Samir 0 4 2
04.03.23
Semifinală
Sandra Samir 2 3 6 7
Eunhye Lee 1 6 2 5
04.03.23
Semifinală
Karola Patricia Bejenaru 2 7 6
Alevtina Ibragimova 0 5 0
03.03.23
Sfert de finală
Sandra Samir 2 6 3 6
Boyoung Jeong 1 1 6 1
03.03.23
Sfert de finală
Karola Patricia Bejenaru 2 3 6 6
Ho Ching Wu 1 6 3 2
03.03.23
Sfert de finală
Eunhye Lee 2 6 6
Emilie Lindh Gallagher 0 2 3
03.03.23
Sfert de finală
Alevtina Ibragimova 2 2 6 6
Stephanie Judith Visscher 1 6 2 2
02.03.23
a 2-a rundă
Ho Ching Wu 2 6 6
Arabella Koller 0 3 3
02.03.23
a 2-a rundă
Sandra Samir 2 7 2 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 5 6 4
02.03.23
a 2-a rundă
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Yu Chen 0 3 1
02.03.23
a 2-a rundă
Eunhye Lee 2 6 6
Polina Iatcenko 0 2 3
02.03.23
a 2-a rundă
Emilie Lindh Gallagher 2 6 5 6
Evgeniya Burdina 1 0 7 0
02.03.23
a 2-a rundă
Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Greta Medeghini 0 4 2
02.03.23
a 2-a rundă
Boyoung Jeong 2 5 6 6
Barbara Dessolis 1 7 2 2
02.03.23
a 2-a rundă
Alevtina Ibragimova 2 6 5 6
Luca Udvardy 1 1 7 3
01.03.23
1-a rundă
Ho Ching Wu 2 6 6
Selina Dal 0 2 3
01.03.23
1-a rundă
Sandra Samir 2 6 6
Anastasiya Apalikhina 0 1 1
01.03.23
1-a rundă
Karola Patricia Bejenaru 2 7 4 7
Dana Charintceva 1 5 6 5
01.03.23
1-a rundă
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 6
Yasmin Ezzat 0 2 4
01.03.23
1-a rundă
Yu Chen 2 6 6
Daria Yesypchuk 0 3 2
01.03.23
1-a rundă
Eunhye Lee 2 6 6
Alexandra Iordache 0 2 1
01.03.23
1-a rundă
Barbara Dessolis 2 6 6
Abigail Amos 0 1 3
01.03.23
1-a rundă
Arabella Koller 2 6 7
Anastasija Radojevic 0 4 62
01.03.23
1-a rundă
Evgeniya Burdina 2 6 6
Hwiwon Wi 0 1 4
01.03.23
1-a rundă
Emilie Lindh Gallagher 2 6 6 6
Giulia Carbonaro 1 3 73 3
01.03.23
1-a rundă
Stephanie Judith Visscher 2 6 6 6
Yoana Konstantinova 1 71 4 2
01.03.23
1-a rundă
Greta Medeghini 2 1 7 6
Nikola Breckova 1 6 63 4
01.03.23
1-a rundă
Boyoung Jeong 2 7 7
Lavinia Tanasie 0 5 5
01.03.23
1-a rundă
Polina Iatcenko 2 7 4 6
Paula Rumpf 1 62 6 3
01.03.23
1-a rundă
Luca Udvardy 2 6 6
Alexandra Azarko 0 2 2
01.03.23
1-a rundă
Alevtina Ibragimova 2 6 7 7
Dayeon Back 1 73 5 5
28.02.23
Calificare
Yu Chen 1 6 3
Heerae Im retragere 0 4 0
28.02.23
Calificare
Barbara Dessolis 2 6 6
Vittoria Modesti 0 2 2
28.02.23
Calificare
Evgeniya Burdina 2 6 6
Aleksandra Pospelova 0 1 4
28.02.23
Calificare
Greta Medeghini 2 0 6 10
Chanel Janssen 1 6 4 6
28.02.23
Calificare
Anastasiya Apalikhina 2 6 6
Carlotta Moccia 0 3 0
28.02.23
Calificare
Paula Rumpf 2 7 7
Anna Ulyashchenko 0 5 65
28.02.23
Calificare
Daria Yesypchuk 2 6 6
Anastasiia Aralova 0 4 0
28.02.23
Calificare
Dana Charintceva 2 6 0 10
Abigail Amos 1 3 6 5
27.02.23
2-a rundă de calif.
Anna Ulyashchenko 2 6 7
Alisa Vasileva 0 4 62
27.02.23
2-a rundă de calif.
Abigail Amos 2 6 6
Ksenia Meshcheryakova 0 2 2
27.02.23
2-a rundă de calif.
Aleksandra Pospelova 2 6 6
Karolina Jaskiewicz 0 2 2
27.02.23
2-a rundă de calif.
Yu Chen 2 6 6
Saoirse Breen 0 1 0
27.02.23
2-a rundă de calif.
Chanel Janssen 2 6 7
Alexandra Biot 0 4 61
27.02.23
2-a rundă de calif.
Barbara Dessolis 2 6 6
Camilla Zanolini 0 2 1
27.02.23
2-a rundă de calif.
Evgeniya Burdina 2 6 6
Louise Kwong 0 4 2
27.02.23
2-a rundă de calif.
Greta Medeghini 2 6 0 10
Aglaya Fedorova 1 2 6 4
27.02.23
2-a rundă de calif.
Carlotta Moccia 2 7 6
Georgia Kalamaris 0 63 3
27.02.23
2-a rundă de calif.
Anastasiya Apalikhina 2 6 6
Maya Drozd 0 1 3
27.02.23
2-a rundă de calif.
Paula Rumpf 2 6 6
Klara Veldman 0 0 2
27.02.23
2-a rundă de calif.
Vittoria Modesti 2 6 6
Ustiniya Lekomtseva 0 4 1
27.02.23
2-a rundă de calif.
Anastasiia Aralova 2 6 4 10
Eun Ji Lee 1 3 6 6
27.02.23
2-a rundă de calif.
Daria Yesypchuk 2 4 7 10
Karine Sarkisova 1 6 65 7
27.02.23
2-a rundă de calif.
Heerae Im 2 6 6
Marcella Dessolis 0 3 0
27.02.23
2-a rundă de calif.
Dana Charintceva 2 6 6
Martina Zara 0 0 2
26.02.23
1-a rundă de calif.
Karolina Jaskiewicz 2 6 6
Viera Deeperm 0 4 3
26.02.23
1-a rundă de calif.
Greta Medeghini 2 6 6
Yasmina El Sayed 0 3 1
26.02.23
1-a rundă de calif.
Carlotta Moccia 2 6 6
Lara Charles 0 4 2
26.02.23
1-a rundă de calif.
Paula Rumpf 2 6 6
Marina Popova 0 1 3
26.02.23
1-a rundă de calif.
Anastasiia Aralova 2 6 6
Maria Fernanda Morales 0 2 3
26.02.23
1-a rundă de calif.
Dana Charintceva 2 3 6 10
Warda Ait El Bachir 1 6 2 7
26.02.23
1-a rundă de calif.
Maya Drozd 2 6 6
Amaya Gonzalez Vazquez 0 3 0
26.02.23
1-a rundă de calif.
Alexandra Biot 2 6 6
Sara Donnini 0 4 0
26.02.23
1-a rundă de calif.
Marcella Dessolis 2 6 6
Taira Abildayeva 0 1 4
26.02.23
1-a rundă de calif.
Ustiniya Lekomtseva 2 6 6
Anastasija Adeikyte 0 4 4
femei dublu Hard Egypt W15 Sharm ElSheikh seturi 1 2 3 4 5
04.03.23
Finală
Polina Iatcenko/Sandra Samir 2 6 7
Dayeon Back/Boyoung Jeong 0 4 5
03.03.23
Semifinală
Dayeon Back/Boyoung Jeong 2 6 6
Aleksandra Pospelova/Luca Udvardy 0 3 4
03.03.23
Semifinală
Polina Iatcenko/Sandra Samir 2 7 7
Nikola Breckova/Selina Dal 0 5 63
02.03.23
Sfert de finală
Dayeon Back/Boyoung Jeong 2 6 6
Eun Ji Lee/Ho Ching Wu 0 3 4
02.03.23
Sfert de finală
Polina Iatcenko/Sandra Samir 2 6 6
Alexandra Iordache/Yoana Konstantinova 0 1 3
02.03.23
Sfert de finală
Nikola Breckova/Selina Dal 2 6 6
Yasmin Ezzat/Eunhye Lee 0 3 1
02.03.23
Sfert de finală
Aleksandra Pospelova/Luca Udvardy 2 6 6
Louise Kwong/Anna Ulyashchenko 0 3 2
28.02.23
1-a rundă
Louise Kwong/Anna Ulyashchenko 2 4 6 10
Karola Patricia Bejenaru/Stephanie Judith Visscher 1 6 3 5
28.02.23
1-a rundă
Dayeon Back/Boyoung Jeong 2 6 6
Karolina Jaskiewicz/Marcelina Podlinska 0 1 1
28.02.23
1-a rundă
Polina Iatcenko/Sandra Samir 2 6 7 10
Abigail Amos/Arabella Koller 1 77 62 3
28.02.23
1-a rundă
Alexandra Iordache/Yoana Konstantinova 2 6 6
Chanel Janssen/Klara Veldman 0 1 1
28.02.23
1-a rundă
Yasmin Ezzat/Eunhye Lee 2 6 6
Viera Deeperm/Ustiniya Lekomtseva 0 2 3
28.02.23
1-a rundă
Nikola Breckova/Selina Dal 2 6 6
Nicol Benesova/Nina Danisova 0 4 1
28.02.23
1-a rundă
Eun Ji Lee/Ho Ching Wu 2 6 6
Giulia Carbonaro/Vittoria Modesti 0 3 2
28.02.23
1-a rundă
Aleksandra Pospelova/Luca Udvardy 2 4 6 10
Heerae Im/Hwiwon Wi 1 6 0 5
<