W15 Ust Kamenogorsk 2023 scoruri live, rezultate live

W15 Ust-Kamenogorsk live, $15K

femei simplu Hard Kazakhstan W15 Ust Kamenogorsk seturi 1 2 3 4 5
13.08.23
Finală
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Aruzhan Sagandikova 0 2 2
12.08.23
Semifinală
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Sonja Zhiyenbayeva 0 3 4
12.08.23
Semifinală
Aruzhan Sagandikova 2 6 7
Gozal Ainitdinova 0 4 5
11.08.23
Sfert de finală
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Arina Arifullina 0 2 0
11.08.23
Sfert de finală
Ayumi Koshiishi 2 6 1 6
Anastasia Grechkina 1 2 6 4
11.08.23
Sfert de finală
Aruzhan Sagandikova 2 4 6 6
Valery Gynina 1 6 3 4
11.08.23
Sfert de finală
Sonja Zhiyenbayeva 2 6 6 6
Selina Atay 1 2 74 3
10.08.23
a 2-a rundă
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Mariya Sinitsyna 0 3 0
10.08.23
a 2-a rundă
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Alisa Kummel 0 4 3
10.08.23
a 2-a rundă
Selina Atay 2 6 6
Wenfei Yu 0 2 1
10.08.23
a 2-a rundă
Aruzhan Sagandikova 2 6 6
Daria Zelinskaya 0 3 4
10.08.23
a 2-a rundă
Arina Arifullina 2 7 6
Milana Maslenkova 0 5 0
10.08.23
a 2-a rundă
Anastasia Grechkina 2 6 6
Sanjana Sirimalla 0 2 1
10.08.23
a 2-a rundă
Valery Gynina 2 6 6
Maria Mikhailova 0 0 3
10.08.23
a 2-a rundă
Sonja Zhiyenbayeva 2 6 6
Karina Jumazhanova 0 2 1
08.08.23
1-a rundă
Ayumi Koshiishi 2 7 7
Maria Kalyakina 0 65 5
08.08.23
1-a rundă
Arina Arifullina 2 6 6
Tatyana Nikolenko 0 2 2
08.08.23
1-a rundă
Anastasia Grechkina 2 6 6
Aglaya Fedorova 0 4 4
08.08.23
1-a rundă
Sanjana Sirimalla 2 7 6
Arina Solomatina 0 62 2
09.08.23
1-a rundă
Gozal Ainitdinova 2 6 6
Asylzhan Arystanbekova 0 3 2
09.08.23
1-a rundă
Milana Maslenkova 2 6 6
Saumya Vig 0 4 1
09.08.23
1-a rundă
Selina Atay 2 6 6
Edda Mamedova 0 4 2
09.08.23
1-a rundă
Mariya Sinitsyna 2 6 6
Soha Sadiq 0 4 2
09.08.23
1-a rundă
Alisa Kummel 2 4 6 6
Dana Baidaulet 1 6 1 2
09.08.23
1-a rundă
Maria Mikhailova 2 6 1 6
Zhanel Rustemova 1 2 6 2
09.08.23
1-a rundă
Aruzhan Sagandikova 2 6 6
Sandugash Kenzhibayeva 0 2 4
09.08.23
1-a rundă
Daria Zelinskaya 2 6 6 6
Anastasiya Krymkova 1 79 1 1
09.08.23
1-a rundă
Valery Gynina 2 6 6
Laalitya Kalluri 0 0 0
09.08.23
1-a rundă
Sonja Zhiyenbayeva 2 6 3 6
Anastasia Yashchenko 1 1 6 4
09.08.23
1-a rundă
Karina Jumazhanova 2 3 6 6
Elizaveta Shebekina 1 6 3 3
09.08.23
1-a rundă
Wenfei Yu 2 6 3 6
Prathyusha Rachapudi 1 3 6 4
08.08.23
Calificare
Selina Atay 2 7 6
Polina Sleptsova 0 62 1
08.08.23
Calificare
Mariya Sinitsyna 2 6 6
Anastasiia Sergienko 0 4 4
08.08.23
Calificare
Alisa Kummel 2 7 6
Nikol Mishieva 0 5 0
08.08.23
Calificare
Laalitya Kalluri 2 6 6
Danaiya Amangazhiyeva 0 2 4
08.08.23
Calificare
Daria Zelinskaya 2 7 6
Mariya Poduraeva 0 65 2
08.08.23
Calificare
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Daria Shubina 0 3 3
08.08.23
Calificare
Anastasia Yashchenko 2 6 6
Alina Silich 0 2 4
08.08.23
Calificare
Wenfei Yu 2 6 3 10
Ariana Gogulina 1 3 6 7
07.08.23
1-a rundă de calif.
Alina Silich 2 6 6
Zlata Saurasava 0 1 2
07.08.23
1-a rundă de calif.
Selina Atay 2 6 7
Shakhzoda Asimova 0 4 64
07.08.23
1-a rundă de calif.
Mariya Sinitsyna 2 6 6
Ariana Kolbassina 0 1 2
07.08.23
1-a rundă de calif.
Mariya Poduraeva 2 6 6
Varvara Altukhova 0 4 0
07.08.23
1-a rundă de calif.
Alisa Kummel 1 w/o
Gulsina Khalimullina 0
07.08.23
1-a rundă de calif.
Nikol Mishieva 2 6 6
Amira Kaztugan 0 2 1
07.08.23
1-a rundă de calif.
Laalitya Kalluri 2 5 6 10
Maftunabonu Kahramonova 1 7 3 5
07.08.23
1-a rundă de calif.
Daria Zelinskaya 2 6 6
Varvara Diachenko 0 1 0
07.08.23
1-a rundă de calif.
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 7
Vladislava Andreevskaya 0 3 5
07.08.23
1-a rundă de calif.
Anastasia Yashchenko 2 6 6
Anna Snigireva 0 2 3
07.08.23
1-a rundă de calif.
Anastasiia Sergienko 2 6 6
Taira Abildayeva 0 4 2
07.08.23
1-a rundă de calif.
Ariana Gogulina 2 6 7
Anastasia Komkina 0 2 5
07.08.23
1-a rundă de calif.
Polina Sleptsova 2 6 6
Tatyana Chsherbakova 0 0 1
07.08.23
1-a rundă de calif.
Wenfei Yu 2 6 6
Ingkar Dyussebay 0 3 2
07.08.23
1-a rundă de calif.
Danaiya Amangazhiyeva 2 7 6
Elizaveta Gurianova 0 5 0
07.08.23
1-a rundă de calif.
Daria Shubina 2 7 4 10
Diana Maria Mihail 1 65 6 2
femei dublu Hard Kazakhstan W15 Ust Kamenogorsk seturi 1 2 3 4 5
12.08.23
Finală
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Aglaya Fedorova/Elizaveta Shebekina 0 4 3
12.08.23
Semifinală
Aglaya Fedorova/Elizaveta Shebekina 2 7 6
Tatyana Nikolenko/Mariya Sinitsyna 0 65 4
12.08.23
Semifinală
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6 11
Maria Mikhailova/Arina Solomatina 1 4 75 9
11.08.23
Sfert de finală
Aglaya Fedorova/Elizaveta Shebekina 1 w/o
Vladislava Andreevskaya/Prathyusha Rachapudi 0
11.08.23
Sfert de finală
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Soha Sadiq/Saumya Vig 0 3 1
11.08.23
Sfert de finală
Tatyana Nikolenko/Mariya Sinitsyna 2 6 6
Zhanel Rustemova/Aruzhan Sagandikova 0 1 4
11.08.23
Sfert de finală
Maria Mikhailova/Arina Solomatina 1 2
Gozal Ainitdinova/Ayumi Koshiishi retragere 0 5
08.08.23
1-a rundă
Zhanel Rustemova/Aruzhan Sagandikova 2 6 6 10
Dana Baidaulet/Sonja Zhiyenbayeva 1 3 74 8
08.08.23
1-a rundă
Asylzhan Arystanbekova/Sandugash Kenzhibayeva 2 6 7
Laalitya Kalluri/Zlata Saurasava 0 1 64
08.08.23
1-a rundă
Vladislava Andreevskaya/Prathyusha Rachapudi 2 7 6
Ariana Gogulina/Anastasiya Krymkova 0 5 3
08.08.23
1-a rundă
Soha Sadiq/Saumya Vig 2 6 7
Elizaveta Gurianova/Alisa Kummel 0 1 5
09.08.23
1-a rundă
Gozal Ainitdinova/Ayumi Koshiishi 2 6 6
Milana Maslenkova/Diana Maria Mihail 0 2 2
09.08.23
1-a rundă
Aglaya Fedorova/Elizaveta Shebekina 2 6 3 17
Arina Arifullina/Anastasia Grechkina 1 4 6 15
09.08.23
1-a rundă
Tatyana Nikolenko/Mariya Sinitsyna 2 6 7
Valery Gynina/Edda Mamedova 0 4 67
09.08.23
1-a rundă
Maria Mikhailova/Arina Solomatina 2 6 6 10
Selina Atay/Karina Jumazhanova 1 4 74 7
<